Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de ittas voltam?

Figyelt kérdés

Alapesetben én is ugyan azokat a dolgokat tartom megcsalásnak amit a barátom, de részegen csinálunk(ok)olyat amit később megbánhatok. Tulajdonképpen "megcsaltam" a barátomat, de sokat ittunk és nem teljesen voltam józan. Én az elején elmondtam a páromnak,hogy ha nem volt teljesen beszámítható állapotban akkor semmisnek tekintem amit csinált. Voltam ilyen helyzetben és nem zavart, nem kellett "megbocsájtanom" semmit. Ennek ellenére ez most fordítva lett így és én nem merem elmondani a barátomnak,hogy szombaton megcsaltam őt egy ismerősömmel. Nem érzem magam bűnősnek, csak attól tartok,hogy a szívére veszi a dolgot. Ti voltatok hasonló helyzetben?


L/23 F/26 2 éve vagyunk együtt :)


2018. dec. 18. 22:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%
Hülye lennék elmondani az ilyet, csak felesleges balhé lenne belőle. Nem megcsaltad, csak részeg voltál és nem tudtad mit csinálsz. Ennyi erővel ha megerőszakolnak, az is lehetne megcsalás. Szerintem felejtsd el, max legközelebb kicsit jobban figyelj oda.
2018. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%

Az én szememben a részegség cseppet sem mentség! Ha magad is akartad, akkor azért vagy felelőtlen, ha mások beszéltek rá, akkor pedig azért, mert belementél.

Igen, ez én szememben bűnös vagy. Hogyha te nem érzed magad annak, az a te privát nézeted.

2018. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%
Én a te helyedben nem mondanám ela páromnak, bármennyire megbántam a tettemet és bármennyire szeretem őt. Örök ék lenne ez az eset köztetek!
2018. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%

Akkor minek iszol olyan társaságban ahol férfiak vannak? Ha tudod hogy rögtön szétrakod a lábad

Pfff

2018. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
48%

Nem, a részegség nem mentség.


De mi történt, hogy idézőjelbe tetted a megcsalást?

2018. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
88%

Az ember ittasan is azt csinálja, amit szeretne. Annyi a különbség, hogy józanon több a gátlás.

Akkor, ha ittasan okozok halálos balesetet, akkor felmentenek, mert nem voltam beszámítható???

2018. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

#11. Csak ha gyakran nem tudja mit csinál és egy alkalommal felcsinálják, akkor ha kiderül és a hapsi borít mindent, mert kissé cink, ha a gyerekedről kiderül, hogy nem a te gyereked, csak pénzeled egyedül, mert anyu nyilván otthon van vele, de gyt-t nem utal a biológiai apa, mivel titkolózunk stb. 3 ember életét cseszi el. Ha mondjuk abortál és ennek következtében meddő, pedig akarnak gyereket, az is rohadt ciki. Ha a fickója otthagyja ezért, mert mindenképpen szeretne gyereket, akkor meg már természetesen ő a surmó, hogy szegényt otthagyja, mert ugye a titok miatt úgy lesz beállítva, hogy csak kiderült, hogy meddő, valszeg az volt eddig is...

Szerintem vagy el kell mondani az igazat vagy lelépni és lapozni, mert ebből egy rohadt nagy káosz lesz csak, meg sírás-rívás.

Kérdező, fontold meg, hogy ezen elgondolkozol, ez már nem a gyerekkor, itt nem babra megy már a játék.

32/f

2018. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
42%
Egy fajta embert utálok! Azt aki a piára fogja a megcsalást! Széttetted a lábad,mert akartad! Nem azért mert be voltál tintázva
2018. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%
Legalább most vállalhatnád a felelősséget a tetteidért. Te döntöttél úgy, hogy ennyire leiszod magadat, tehát nem kell kifogásnak felhozni, mivel nem kényszerítettek, nem erőszak áldozata lettél.
2018. dec. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
58%
A pia nem kifogás. Attól még, hogy részeg voltál, önmagad voltál, csak előhozta a rejtett énedet is, esetedben a ri*bancot. Most legalább kiderült, hogy mélyen valahol van ri*banc vér is benned, ezt közöld a barátoddal. Szánalmas, hogy képtelen vagy vállalni a tetteidért a felelősséget és a piára fogod. Te nem szereted igazából a barátod. Inkább szakíts vele és hagyd, hogy olyan nőt találjon, aki valóban tiszteli, becsüli és szereti őt. Te meg ugrálj farokról farokra piával a kezedben, benned ennyi van jelenleg.
2018. dec. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!