Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha beleszerettem másba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettem másba és megcsaltam a férjem akkor van még esély hogy helyre hozzuk?

Figyelt kérdés

1 hónapig csaltam mert beleszerettem egy másik férfiba de rájöttem hogy ez csak fellángolás volt és szeretném helyre hozni a kapcsolatunk (nem tudja hogy mással is együtt voltam) de nem tudom hogy érdemes egyáltalán.Mert ha 1x megtettem vele kitudja legközelebb nem kerül valaki hozzám még közelebb és újból megteszem vagy el is hagyom emiatt. 8 éve vagyunk házasok de 11 éve élünk együtt és van 2 kislányunk (12 és 5 évesek)

33


2018. nov. 24. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Neked kell helyrehozni, de ne mondd el. Miért okoznál fájdalmat neki? Ezt a terhet neked kell cipelni.
2018. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy hozzam helyre. Nem tudom hogy álljak a férjemhez hogy jobb legyen a kapcsolatunk.
2018. nov. 24. 13:15
 3/8 Bence_ ***** válasza:
28%

Lényeges, hogy szabadon tudj élni.

Ez a kapcsolatra még inkább igaz.

Valami biztosan hiányzik mert máshol kezdted pótolni.

Őszinteségnek egy alapvető dolognak kéne lennie. Ez most egy lehetőség arra, hogy rendbe szedjétek magatokat de ez csak együtt megy. Te vállad magad, ő is aztán eldöntitek akartok e így a másikkal élni.

Párterápia?

2018. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, de amit ide leírtál, abból arra lehet következtetni, hogy már nem szereted a férjed. Írod, hogy nem tudod, érdemes-e helyrehozni, mert magad sem tudod. Inkább légy vele őszinte, mert te ezt az embert már nem szereted. Előbb-utóbb úgy is borul a bili. Magadban vagy bizonytalan, és ez a lehető legrosszabb. Szinte biztos (írásod alapján), hogy jön egy másik. Megkérdezted, nekem ez a véleményem.
2018. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Kutyából úgyse lesz szalonna....
2018. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Kezd ott, hogy elmondasz neki mindent. Igen, azzal kezd, hogy megcsaltad.
2018. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak Te tudhatod. Van-e értelme a házasságotoknak? Nem a megcsalás miatt, hanem jó érzitek magatokat, szeretitek egymást stb. Ha van értelme, akkor tegyetek a házasságotokért, ha nincs, akkor vàljatok el nyugalomban. Ha váltok, ne mond el a félrelépésedet, mi értelme még egyet rúgni abba akit padlóra teszel. Ha együtt maradtok, akkor sajnos őszintének kellene lenned, és elmondani a félrelépést. A bizalom az egyik legfontosabb a párkapcsolatokban, és tisztelt meg annyival a párodat, hogy Ő is dönthessen akarja-e ezt a házasságot így.
2018. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Sose mond el neki, mert egy életre tönkreteszed..

Ha másra vágysz mond el neki , de azt hogy máshol kerested azt sose, elhagyod, ha nem.

Neked a másik már semmit nem jelent, de neki egy életre szóló fákdalom lenne.

2018. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!