Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a levelező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a levelező partnerembe. Van esély, hogy kialakul majd valami komolyabb köztünk?

Figyelt kérdés

Másfél éve levelezem és néha Skype-on beszélgetek egy sráccal, mivel angolozás céljából regisztráltam egy levelező partneres oldalra.

Nagyon jól kijövünk és azt hiszem én is tetszem neki csak ő nagyon félénk fiú. Úgy néz ki, hogy sikerül kijutnom az USA-ba. Ő Texasban én pedig New York államban fogok lakni, ami nincs közel egymáshoz.

Szerintetek van esély arra, hogy legyen valami köztünk több mint barátságnál?


2014. ápr. 27. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott se működik a távkapcsolat, és itt se. Persze, az lehet, hogy találkoztok, és ha kint tudsz maradni, akkor lehet jövője a dolognak, de erre nincs sok esély.
2014. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 évre megyek ki, szóval lesz időnk találkozni. :)
2014. ápr. 27. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy egy kapcsolat a személyes találkozásnál kezdődhet?

Lehet, hogy a gondolataitok hasonlók, de egy csomó más dolog van, ami esetleg nem passzol össze.

2014. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem ismered. Sok mindent le lehet szűrni levelezésből, de közel sem mindent. Másrészt gondolj bele, hogy MO-i viszonylatban sem működne egy Nyíregyháza-Zalaegerszeg kapcsolat, tehát hiába lesztek egy országban, ha az egy ki****tt nagy ország.
2014. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!