Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de ittas voltam?

Figyelt kérdés

Alapesetben én is ugyan azokat a dolgokat tartom megcsalásnak amit a barátom, de részegen csinálunk(ok)olyat amit később megbánhatok. Tulajdonképpen "megcsaltam" a barátomat, de sokat ittunk és nem teljesen voltam józan. Én az elején elmondtam a páromnak,hogy ha nem volt teljesen beszámítható állapotban akkor semmisnek tekintem amit csinált. Voltam ilyen helyzetben és nem zavart, nem kellett "megbocsájtanom" semmit. Ennek ellenére ez most fordítva lett így és én nem merem elmondani a barátomnak,hogy szombaton megcsaltam őt egy ismerősömmel. Nem érzem magam bűnősnek, csak attól tartok,hogy a szívére veszi a dolgot. Ti voltatok hasonló helyzetben?


L/23 F/26 2 éve vagyunk együtt :)


2018. dec. 18. 22:18
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Úgy értem másik kapcsolatomban volt,hogy az exem "megcsalt", de ivott előtte jócskán. A jelenlegi barátom tudtommal nem csinált még ilyet, ő nem is szeret bulizni vagy ilyesmi.
2018. dec. 18. 22:20
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Oké, hogy te egy ilyen helyzetet nem tartasz megcsalásnak (megjegyzem pont azért mentél bele, mert nem gyulladt ki nálad a vörös lámpa, pedig akárki akármit mond, ha részeg valaki ha nem, teljesen mindegy, szóval a részegséget hagyd, csak olcsó kifogás), de a kérdés, hogy a barátod mit mond a dologról? Neki ez elfogadható vagy azt mondta, hogy neki nincs kibújó?


Ez az egész megcsalás kérdés megegyezés kérdése, ami párok szerint változik. Kérdés, hogy ti miben egyeztetek meg.

2018. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Ha részegen felrek**sz, akkor ne igyál. Ne mondd hel neki, de ha nem kapod össze magad, egyszer kiderül. Hazugságra meg nem lehet normális kapcsolatot építeni.
2018. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem voltam hasonló helyzetben.
2018. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok egy vallásos, de mégis Ki az ISTENT érdekel az, hogy ittas voltál?


Ugyanolyan hibás vagy és az, hogy felelőtlenül ittál egyáltalán nem mentesít a megcsalás alól.


"Nem érzem magam bűnősnek"


Ettől pedig végtelenül unszimpatikus vagy és jó eséllyel buta is.

2018. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Ez de szégyen. Süllyedj el szégyenedben. A tintázás nem mentség a viszkető nunára.
2018. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Ribi :)
2018. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Na jó, de ő akkor arra mit mondott? Gondolom azt, hogy nem fér bele, mert akkor nyilván nem lenne ilyen parád.

Csináltam ilyet, szintén ittasan. Levontam belőle, hogy a mentség=/=indíték, bűnt követtem el. Szakítottam, nem mondtam el, a lelkiismeretemmel úgy döntöttem egyedül számolok el. Nem tudom, hogy így volt a jobb vagy el kellett volna mondanom, csak azt tudom, hog ilyet többet nem csinálok, mert van jobb dolgom, mint pofán köpni magam. Inkább szólok, ha gond van, ha nincs megoldás, akkor meg megyek.

32/f

2018. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Miért kell a piara fogni a megcsalást? Mi az hogy az nem számít. Akkor is mással voltál. Én is voltam egyszer kétszer más világban (nem a piatol ) eszembe nem jutott volna megcsalni meg ha fel is akartak szedni akkor sem

N24

2018. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
5%
Ne vedd a szîvedre, temesd el, és ne mondd el a párodnak. Felejtsd el.
2018. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!