Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat de nagyon bánom, mit tegyek? Kicsit hosszú lesz

Figyelt kérdés

Légyszíves olvassatok el és kérlek ne szidjatok nagyon.

Egy Pesti bérházban lakunk ahova beköltözött egy sármos pasi.Néha összefutottunk a lépcsőházba, de egyébként semmi különös nem történt.Majd egyszer csak észre vettem hogy bókolgat, egyre udvariassabb és kacérkodik.Múlthéten valamelyik nap össze futottunk az egyik élelmiszer üzletbe és segített felhozni a cuccokat mert nehezek voltak és rákérdezett hogy meghívhat e egy kávéra, és igent mondtam. Kávézás közben rákérdezett hogy mit gondolok róla, mire válaszoltam hogy kedves, figyelmes vagy. Majd rákérdezett hogy lefeküdnék-e vele ha nem lenne párom. És azt mondtam hogy igen, talán. Majd megcsókolt amire hirtelen nem tudtam mit reagáljak annyira meglepődtem és leblokkoltam.Aztán történtek az események és megtörtént a dolog. Kb 2 órát voltunk együtt és mindketten jól éreztünk magunkat. De mondtam neki hogy ez soha nem történhet meg többet. 1x engedtem a kisértésnek de többet nem fogok.Azóta ugyan úgy viselkedik, nem emlegeti fel a dolgot stb de engem mégis bánt hogy ezt megtettem a párommal. Nagyon örlödök hogy elmondjam neki vagy sem, mert tudom hogy elveszithetem de ugyan akkor örlödök hogy hogy tehettem ezt meg vele.

5 éve vagyunk együtt ha számít ez bármit is.


26L


2018. nov. 21. 23:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom, h most lepontoznak, de nekem az a velemenyem, h ilyenkor azt kell merlegelni, hogy a kapcsolatotokra ez van-e hatassal. Ha azt erzed, h esetleg erzel vlamit a masik irant, es megfordult a fejedben h elhagyd a parod, akkor igen, mondd el.

Viszont ha szereted a parod, vele akarsz elni, es ez csak egy pillanatnyi elmezavar volt, akkor temesd el magadban, es ne nyomd ra a sajat lelekiismeretedet.

2018. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem érzek iránta semmit.Csak szégyenlem hogy hogy hagytam magam és bele mentem. És őszintén szívesen elköltöznék innen mert kellemetlen vele találkozni.Ugyan szóba se hozza, de nekem kellemetlen (főleg ha a párom is velem van) hogy lefeküdtünk egymással és nem tudom hogy kezeljem ezt. :(
2018. nov. 21. 23:28
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

Ezekután majd összefekszel mindenkivel,aki kv ra meghív? Ráadásul érzelmek nélkül?

Pffff

2018. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem joga van tudni a párodnak mit tettél, aztán majd eldönti, hogy meg tud bocsájtani, vagy ezek után, többé már nem tud bízni benned.
2018. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Elolvastam a "főcímet", na mondom, itt egy nő lesz a kérdező, tovább olvasom...beköltözött egy sármos pasi...na itt már teljesen biztos, hogy egy nő írta ki a kérdést. Bennetek nincs annyi tartás, vagy gerinc, hogy nem toljátok le a bugyit rögtön, ha egy kicsit bókol egy sármos férfi, ha már kapcsolatban vagytok? Remélem, ha megtudja a párod, úgy fog reagálni, ahogy kell, ki az ajtó elé a cuccaidat, aztán szevasz!
2018. nov. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem ezt akartam.Nagyon bánt és fáj ami történt.De nem tudom megnem történté tenni. Sajnos
2018. nov. 22. 00:07
 7/30 anonim ***** válasza:
51%
Utolso... Ennyire sz*r az életed?
2018. nov. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%

"Nem érzek iránta semmit."


a prostik szoktak úgy dugni, hogy no emotions.

2018. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy történtek az események, meg, hogy megtörtént a dolog basszus. Úgy mondod, mintha rángatott volna valaki madzagon. Nem is az a dühítő a sztoriban, hogy félrementél, hanem ahogy előadod. Arra azért kíváncsi lennék, hogy a párodnak mennyit kellett pedáloznia azért, hogy a kezed megfogja.

32/f

2018. nov. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Persze, nagyon életszerű, hogy így történtek az események...unatkozó kis fruska álmodik😁😁 sok volt a lányregény?
2018. nov. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!