Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat de nagyon bánom, mit tegyek? Kicsit hosszú lesz

Figyelt kérdés

Légyszíves olvassatok el és kérlek ne szidjatok nagyon.

Egy Pesti bérházban lakunk ahova beköltözött egy sármos pasi.Néha összefutottunk a lépcsőházba, de egyébként semmi különös nem történt.Majd egyszer csak észre vettem hogy bókolgat, egyre udvariassabb és kacérkodik.Múlthéten valamelyik nap össze futottunk az egyik élelmiszer üzletbe és segített felhozni a cuccokat mert nehezek voltak és rákérdezett hogy meghívhat e egy kávéra, és igent mondtam. Kávézás közben rákérdezett hogy mit gondolok róla, mire válaszoltam hogy kedves, figyelmes vagy. Majd rákérdezett hogy lefeküdnék-e vele ha nem lenne párom. És azt mondtam hogy igen, talán. Majd megcsókolt amire hirtelen nem tudtam mit reagáljak annyira meglepődtem és leblokkoltam.Aztán történtek az események és megtörtént a dolog. Kb 2 órát voltunk együtt és mindketten jól éreztünk magunkat. De mondtam neki hogy ez soha nem történhet meg többet. 1x engedtem a kisértésnek de többet nem fogok.Azóta ugyan úgy viselkedik, nem emlegeti fel a dolgot stb de engem mégis bánt hogy ezt megtettem a párommal. Nagyon örlödök hogy elmondjam neki vagy sem, mert tudom hogy elveszithetem de ugyan akkor örlödök hogy hogy tehettem ezt meg vele.

5 éve vagyunk együtt ha számít ez bármit is.


26L


2018. nov. 21. 23:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
Én ha nagyon szeretem a páromat és szexuálisan is rá vágyom akkor max kényszerrel tudnának bele vinni egy szexbe akkor is ha másik jó képű.
2018. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
75%
Késő bánat, gondolkoztál volna előbb. Akkor vezekelj.
2018. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
85%

Vannak pasasok, akik pillanatok alatt képesek elcsavarni egy nő fejét, nyilván lehet mondani nemet is. Különböző életkorokban különbözőképpen gondolkodtam volna a dologról, amikor annyi idős voltam, mint a kérdező, én is a lehurrogók táborába soroltam volna magam. Ma azt mondom, amit azok, akik az eltitkolás mellett voksolnak. Legalábbis addig, mindenképp, amíg nem tudatosodik a kérdezőben, mit is szeretne, vagy nem tisztul le benne ez a történet, ami a szimpla kíváncsiságról szól. Miért feltétlenül romlott nő, aki ilyet csinál? Pasik sokan megteszik, nincs lelkiismeret furdalásuk. Valószínűleg a sármos pasi is egyalkalmas kalandot keresett. Itt a vége,fuss el véle. Figyelj oda jobban a párodra, bár,ha szokatlanul kedves leszel vele, az is "gyanússá" tehet. Szóval, ha tudsz, lépj tovább, ha viszont őröl a lelkiismeret, akkor le fogsz bukni, rá fog kérdezni, Te pedig könnyek között bevallod. Majd kiderül, hogy vannak bajok az alap kapcsolatban. Valószínűleg javíthatóak, de mindketten kelletek hozzá. Ennyi. Valamiért történt ez. Én nem hiszek a véletlenekben.

Közel 30 év házassággal is azt mondom, soha ne mondjunk olyat, hogy soha...

A kérdező fiatal, nem élt még feltételezem, ha 21 évesen össze kötötte az életét a jelenlegi párjával, és ez még okozhat problémát. Akár később is.

De azért ne hordjuk már mindennek le...

2018. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%
Esküszöm nem értem ezeket a mentegetőzős kommenteteket. Egyáltalán nem kell mentegetőzni. Ha szereted a párod, nem jutsz el a szexg, ha nem, akkor eljutsz. EZ ENNYIRE EGYSZERŰ, nem kell itt a nagyon fáj neked, meg nagyon bánod. Akkor nem bántad érdekes, mert azzal mentegeted magad, hogy te leblokkoltál. Dehogy blokkoltál. Ha nem akartad volna, hogy megtörténjen, NEM történt volna meg. És pont. Ennyi a történet. Mondd el, mert nem szereted a párod, csak megszokásbóp vagy vele. Engedd neki, hogy jobbat találjon, meg hogy teis találj nála jobbat. Bár nem hiszem, hogy az új partid komolyba gondolkodik, különben nem a szex lett volna az első kérdése komolyabb ismeretség nélkül.
2018. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
89%

"Én tényleg nem ezt akartam" 2 óra kufirc alatt nem jöttél rá erre?

Egy kávéra? Még a tejfölös szájúak is ismerik ezt a kamu szöveget.

2018. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak meg tudod magyarázni, de a párodnak már nem. Ha megtudja, akkor helyrehozhatatlan károkat okozol benne. Nyugodj meg, idővel úgyis kiderül. Szóval azt javaslom, hogy edd csak meg, amit főztél.
2018. nov. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsátok a kérdezőt, ő biztos nem nézte a Marvel's Luke Cage-t. :-)))


Na de, félretéve a viccet... Én sem értem azokat a kommenteket pl. ahol valaki azt írja, hogy a pasik is megteszik. Khm, és? Hogy jön ez ide? Kit érdekel? És legfőképp, azért mert más megtesz valamit, én is megtehetem? Meg kell tennem?

Bár 100 %-ot kaptál (nem értem miért), de kábé az egész szöveged egy mosdatás. Pont fordítva gondolom, 19 évesen még elmegy, ha valaki megcsalja az épp aktuális párocskáját, meg azért ugrik be más ágyába, mert hú, de izmos meg szexi meg bombanő. Viszont minél inkább idősödik az ember, annál inkább tudatosítania kéne magában, hogy nem tinédzser, nem dughat össze-vissza a nagyvilágba és pláne nem dobunk el egy többéves (ráadásul jó kapcsolatot, mert a kérdező egy rossz szót nem írt a pasijáról, na nem mintha bármi felmentené a megcsalás ténye alól) egy gyors numeráért.

És amúgy sem az számít, hogy ki hány évesen jött össze a barátjával, barátnőjével. Ez jellem kérdése. Én is 19 éves korom óta vagyok a párommal, na és aztán? Mit hagytam ki, azért mert 7 éve vagyok vele? Sok másik, ugyanolyan f..szt? Vagy mit?

Bár mit várok egy olyantól, aki 26 évesen is lánynak tartja magát. Valóban. Egy eszetlen fruska vagy. Remélem elhagy a barátod. Ne aggódj, előbb-utóbb megtudja a pasid, hogy milyen vagy. A férfiak általában szolidárisabbak egymással vagyis idő kérdése és szól a "párodnak", hogy megdugott téged.

2018. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Jó volt vagy nem?

Ha jó volt, örülj neki, és készülj fel arra, hogy innentől nincs megállás. Egyszer megtetted, meg fogod tenni ezután is, a mostani lelkifurka idővel semmivé válik.

2018. nov. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
elmondtad már otthon?
2018. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Dodi73 válasza:
Szia. Én mindig azt mondom, hogy az ember abba gondoljon bele, hogy mi van ha a dolgok fordítva történnek. Vagyis ha a párod fut össze egy jó csajjal a lépcsőházban, majd ő kefél órákon át. Neked hogy esne? Te mit szólnál hozzá? Mi történne a bizalommal kettőtök között? Ezer meg ezer jó pasi és jó csaj mászkál az utcán nem lehet mindenkivel, aki vonzó vagy sármos összefeküdni. Abban a két órában mennyit gondoltál a párodra?? Semennyit! Kb ennyit is jelent neked. Szóval legyél "tökös" és állj elé és mondd el neki. Ennyivel tartozol, mint bűntudattal vele lenni. J
2018. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!