Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat de nagyon bánom, mit tegyek? Kicsit hosszú lesz

Figyelt kérdés

Légyszíves olvassatok el és kérlek ne szidjatok nagyon.

Egy Pesti bérházban lakunk ahova beköltözött egy sármos pasi.Néha összefutottunk a lépcsőházba, de egyébként semmi különös nem történt.Majd egyszer csak észre vettem hogy bókolgat, egyre udvariassabb és kacérkodik.Múlthéten valamelyik nap össze futottunk az egyik élelmiszer üzletbe és segített felhozni a cuccokat mert nehezek voltak és rákérdezett hogy meghívhat e egy kávéra, és igent mondtam. Kávézás közben rákérdezett hogy mit gondolok róla, mire válaszoltam hogy kedves, figyelmes vagy. Majd rákérdezett hogy lefeküdnék-e vele ha nem lenne párom. És azt mondtam hogy igen, talán. Majd megcsókolt amire hirtelen nem tudtam mit reagáljak annyira meglepődtem és leblokkoltam.Aztán történtek az események és megtörtént a dolog. Kb 2 órát voltunk együtt és mindketten jól éreztünk magunkat. De mondtam neki hogy ez soha nem történhet meg többet. 1x engedtem a kisértésnek de többet nem fogok.Azóta ugyan úgy viselkedik, nem emlegeti fel a dolgot stb de engem mégis bánt hogy ezt megtettem a párommal. Nagyon örlödök hogy elmondjam neki vagy sem, mert tudom hogy elveszithetem de ugyan akkor örlödök hogy hogy tehettem ezt meg vele.

5 éve vagyunk együtt ha számít ez bármit is.


26L


2018. nov. 21. 23:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
39%
Ha a régivel akarsz maradni, titkold el. Nincs annál szánalmasabb, mint amikor bevallod a megcsalast és elővárod hogy a másik bocsasson meg. Ez a te terhed, cipeld csak...
2018. nov. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy te teljes kepzavarban vagy a szeretettel es a sajat kapcsolatoddal kapcsolatban. Te nem szereted (de megcsak nem is tiszteled) a parodat, csak együtt vagy mar vele 5 eve es fosol kilepni a biztosbol. Elarulom, mit tesz aki szereti a parjat: mar az elso boknal lefagyasztja a csavot valami megjegyzessel vagy egyaltalan szora sem meltatja. Te meg meg ezek utan is tudatosan es nyiltan megalaztad a parodat, hogy igent mondtal a randira (nem, nem baratkozni hivott, tisztaban volt vele hogy azon a delutanon o meg fog dugni teged, es te is ezert az izgalom miatt mondtal igent).
2018. nov. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen egyetértek a 14-es válaszolóval. Ott az igazság. Hagyd el a párod, keress mást.
2018. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%
Szégyen és nevetséges ahogy előadod az ártatlanságod.Csak történtek a dolgok....aha persze! Könnyen adod magad.Ennyi
2018. nov. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
65%

Te nagyon is tisztában voltál azzal hogy a 'meghívhatlak egy kávéra' azt jelenti hogy "felmegyünk hozzám dugni?"

Az események nem csak véletlenül történtek.


El bírod képzelni milyen megalázó egy férfinak naponta találkozni azzal a pasival aki megdugta a nőjét? A helyedben nem mondanám el, de szakítanék vele mert nem tudnék a szemébe nézni.

2018. nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
78%

ne mondd el neki, küzdj meg a lelkiismereteddel egyedül.


amúgy miért kellett igent mondani a kávéra? és miért válaszoltál arra, mit gondolsz róla? és miért mondtál igent a lefekvésre? miért hagytad magad megcsókolni? miért nem pattantál ki az ágyból, amikor lehúzta a bugyingódat?


bármikor kiszállhattál volna, egy csomó lehetőséged volt. nem tetted.

2018. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Bence_ ***** válasza:
69%
Védekeztetek?
2018. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%
A mi lépcsőházunkban két jóképű sármos pasi is van! Sokszor együtt megyünk liftel.. Eszem ágában sem volt vagy lenne lefeküdni velük.. Én a férjemet szeretem és nem tudnám megtenni vele de saját magammal szemben sem... Ha szexre vágyom akkor én a férjemmel akarom... Ha most megbotlottál akkor sajnos késöbb is ez lesz... Lehet valaki jó képű sármos de ha igazán szereted a párod neked ő a legtökéleteseb férfi a világon..
2018. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Szergej55 ***** válasza:
76%
Előbb-utóbb úgyis meg fogja tudni, legalább tőled hallja először. Nem kertelek, én ezek után kihajítanálak, mint a macskát sz.rni.
2018. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
75%

Az tény hogy jobb nőt érdemel nálad, de ezt döntse el ő. Ha szereted elmondod neki, ha önző szemét vagy akkor nem mondod. Valószínűleg szakítani fog veled, de inkább most mikor már hazasok vagytok és gyerekeitek vannak. Szerintem Amúgy se szereted őt igazán csak az fáj h ribinek érzed magad.


Amúgy sosem értettem miért olyan nehéz nem megcsalni a másikat. Érthetetlen számomra h 2 órás elvezetert kidob valaki a kukába 5 évet.. Mert kb. ezt tetted, gratulálok hozzá!

2018. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!