Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a vélemenyetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek arról, ha egy feleség így reagál egy többszöri megcsalasra?

Figyelt kérdés
Elore szeretnem bocsátani, a rengeteg kötözködő rosszakaro embernek,akik arra várnak, hogy belem kossenek, hogy nem én vagyok a szerető, és nem ítélkezek senki felett, csak szeretnék beszélgetni erről a témáról.Tehat aki kötekedik, arra alapból nem reagálok. A helyzet:a férj többször lebukik a szeretojevel, feleség mindig megbocsát.A feleség reakciója az, hogy elkezd irogatni a szeretonek.Idezem:"mi a férjemmel 20 éve együtt vagyunk, és nem fogom hagyni hogy tönkretedd az életünket. Ne akard hogy megkeresselek szállj le a férjemrol." Ez a reakció nagyon gyakori.Szerintetek ezek a nok miért a szeretot teszik felelősse, és miért védik a ferjüket, mintha az ártatlan lenne? Ez kicsit olyan velemenyfejtes szintén érdekel.. Ki hogy látja.Kerem csak az írjon aki nem szeretne kötekedni
2018. okt. 2. 21:05
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
17%

A felesegnek van gusztusa a ferjevel mas no utan

A szeretonek kevesbe undorito ?

A feleseg igetetet tett kozos eletre joban rosszban igy o erkolcsileg a ferfi mellett kitarthat es lehet gusztusa ra

A szereto az undorito o szabad akaratbol kakkant mas hazassagaba pedig lenne valasztasa es o onkent vallalja mas no utan a 2. Szerepet

A szereto erkolcsileg sokkal elitelendob mint egy vegsokig kitarto szereto feleseg.

Pont ezert hazassag eros kotelek mert ezt is kibirja

Viszont szereto szerep nulla hiszen nem lesz feleseg senki volt es az is marad

2018. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
32%

29 Te itt magadat próbálod piedesztára emelni?:D Szerintem felesleges. Mert az igazat a 31-es válaszoló adja, az a valóság:)


Sosem értettem miért jó egyeseknek az önbecsapás. Szerinted ettől jobb lesz az a szánalom amiben élsz. Még azt sem mered, hogy egyenes leírod a kérdésed, még abban is hazudsz, meg magadnak is. Az egész életed egy nagy hazugság, és ilyen idősen azért már rájöhetnél, hogy amit művelsz az minden csak nem normális élet. Hiába vered itt magad, meg próbálod a feleség előtt a férjét mocskolni, mert már nem tudsz, hogy fogást találni rajtuk, te akkor is egyedül a macskáddal fogod eltengetni az életed. Ez a te szereped.

2018. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

"Nem véletlenül írtam, hogy kifelé titkolják, még a saját gyerekeik előtt is…"


Az a baj, hogy a megcsalók mindig azt hiszik, hogy ők olyan jól titkolják, közben meg mások is tudják rajtuk kívül. Csak ők ennyire hülyének néznek mindenkit, még a saját gyerekeiket is, hogy úgy gondolják, ez titok.


"A rutinosabbak ezt úgy oldják meg, hogy napközben találkoznak a szeretővel…"


És szerinted az nem feltűnő, hogy pl. 4-ig van munkaidő, de a férfi elmaradozik még órákat? Komolyan írom, ennyire ne becsüljétek már le a gyerekeket sem, sem pedig a házastársatokat.

Ha napközben találkozik a szeretőjével az ember, akkor is a családja helyett van vele. Amikor lehetne otthon is a munka után, hogy együtt játsszon, tanuljon a gyerekekkel, közösen töltsék az idejüket. De mint írtam, nem arra van igénye, hanem inkább választ egy szeretőt, hogy a gyerekek HELYETT vele legyen, mert nem az érdekli, hogy normális kapcsolatuk legyen az apjukkal, hanem hogy ő éppen aznap el tudjon élvezni az aktuális szeretőjénél. Vagy hogy gondoltad, munkából ellóg valaki, és kockáztatja hogy kirúgják a sorozatos hiányzások, és az abból fakadó teljesítménycsökkenés miatt?

2018. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
A szeretö is gusztustalan hogyne.Ki mondta hogy nem.En arra vagyok kivancsi hogy egy feleseg ezt miert türi es miert el ebben elete vegeig.Ja es most huszadszorra jo baratom a feleseg az egesz csalad.Nem en vagyok a szeretö.Es az a valaszolo aki ezzel nem all le, arra többet egyszerüen nem reagalok.Amugy te szerintem beteg ember lehetsz hogy huszadszorra is ezt hajtod..
2018. okt. 3. 15:14
 35/44 A kérdező kommentje:

32 es a macskammal tengetem az eletem???:))hasamat fogom:))

gyerekeim vannak ferjem:)))te tenyleg egy beteg ember lehetsz:))uristen ....

2018. okt. 3. 15:39
 36/44 anonim ***** válasza:

Látom, nem tetszett a komment, most már egyből családod lett, aha értem:DD


És még engem mondasz betegnek, jól van, simi a buksi fejedre:DD

2018. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
utolso nem´most lett csaladom hanem 10 eve van Te full beteg vagy...de tudod mit?bescanneljem ide a csaladi fotoimat hogy elhidd??Amugy meg igazad van.Eljenek harman parban eletük vegeig..Vegülis nincs is ezzel semmi gond.Ez a jo megoldas..Hallod szerintem keress fel egy orvost...
2018. okt. 3. 15:48
 38/44 A kérdező kommentje:
Az az erdekes hogy oda jutottunk mintha a feleseget barki is szidta volna.Nekem ilyen eszembe se jutott,Pont forditva.Sajnalom.Itt tenyleg sok az elmebeteg.
2018. okt. 3. 15:58
 39/44 A kérdező kommentje:
Na most sunyit a ket hiena:))Istenem mekkora az Isten allatkertje...
2018. okt. 3. 16:08
 40/44 anonim ***** válasza:

Mit nem ertesz azon hogy feleseg isten es ember elott igeretet tett husegre es szovetsegre joban rosszban.

Miert furcsa ha valaki ezt komolyan veszi ?

2018. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!