Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a legjobb haverom csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb haverom csalja a feleségét és engem mindenbe beavat, azt hogy kell kezelni?

Figyelt kérdés
Kedvelem a feleségét is, rendes csaj és sajnálom is, amit vele tesz a haver, de szólni nem szólok, mert azzal mindenkinek rosszat okoznék. Mit kellene tennem? 30/f

2018. aug. 21. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

ne szólj bele, az élet elrendezi.


ha palimadár a lány, megérdemli.

2018. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Miért okoznál rosszat mindenkinek?

Elválnának, és mindketten kereshetnének olyan párt, aki mellett boldogok - gondolom, nagyjából veled egyidősek, szóval még simán van idejük.

Miért lenne rossz az, hogy végre jó kapcsolatuk lehetne?

2018. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg szólj a barátodnak, hogy Te mindkettőjüket barátodnak tekinted és tiszteled. Ezért neked kellemetlen nézni amit csinál. Esetleg próbáld rádöbbenteni a következményekre ha esetleg borul a bili. Ha nem ért a szóból akkor pedig határozottan kérd meg, hogy ha ezt folytatni akarja Te erről nem akarsz tudni, szemét dolognak tartod és nem akarsz ebben résztvenni azáltal, hogy mindenről tudsz. Hagyjon Téged ezzel békén.
2018. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Fordított eset: téged csal a barátnőd, és a barátnőd legjobb barátja (akivel amúgy jóban vagy) tudna mindenről.

Mit akarnál ettől a legjobb baráttól? Ha őszinteséget akarnál, akkor elhinnéd egyáltalán ha csak úgy odaállítana eléd és beszámolna a párod hűtlenségéről?


Te tudod, hogy mennyire fontos neked a haverod, vagy hogy mennyire tudsz együtt élni azzal, hogy rendszeresen látod a feleségét úgy, hogy tudod, hogy mi zajlik a háta mögött, de talán a legrealisztikusabb megoldás a te helyzetedben az, ha megkéred a haverod, hogy ne hozza többé szóba a hűtlenkedéseit előtted, mert kényelmetlenül érzed magad.

2018. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát. Elsőre ez nehéz falat, mivel látom, ez érzékenyen érint.


Ha én lennék a helyedben, biztosan elmondanám a haveromnak, hogy többé ne ossza meg ezeket az információkat, legalábbis velem ne, mivel rettentően zavar.


Ha elég jóban vagytok és úgy érzed jogod van erre, akkor akár még el is beszélgetnék vele a témáról, persze nem olyan magas erkölcsi hegyibeszéd formájában, de azért egy kicsit a helyére raknám, hogy nézzen magába.


Ha nem annyira fontos a srác az életedben, akkor ne tégy semmit. Neki kell fejlődnie, nem neked és nem is a feleségének.


Apropó, vajon a feleség tud a félrelépésről?

2018. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki, hogy ha nem szereti, hagyja el és utána azt csinál amit akar, de közös lakás, közös hitel, nem fogja bevállalni ezt.

Azt is kértem ne avasson be, mert az ő dolga, de én vagyok neki az egyetlen barátja, bennem bízik csak meg és valakinek l kell mondania.

2018. aug. 21. 16:52
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Semmit ne tegyél ez nem a Te életed. Az élet majd elrendezi az ő életüket is. Nekem is volt egy nagyon jó barátnőm és ő meg a férjet csalta 10 éven át.Kedveltem a férjét is rendes ember volt.De nem szóltam bele soha ez az ő dolguk volt. Végül a barátnőm saját magát buktatta le annyi év után és elváltak.Szóval nem érdemes beleszólni!
2018. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

"Azt is kértem ne avasson be, mert az ő dolga, de én vagyok neki az egyetlen barátja, bennem bízik csak meg és valakinek l kell mondania."

Nem, nem kell, a megcsalást is megoldja egyedül, akkor számoljon vele a lelkiismeretével négyszemközt.

2018. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Akkor dongesd te a feleségét🙂

amugy a feleseg is csalhatná,én a helyedben vhogy osszehoznam valakivel titokban es hallgatnek rola🙂

2018. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen, sztem is kicsit segíthetnél a nőn ha érted mire gondolok... de amúgy miért csalja? Miért ilyen hazug ez a világ?
2018. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!