Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor csalja meg egy férj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csalja meg egy férj a féleségét?

Figyelt kérdés
Elkezdett udvarolni egy házas, fiatal pasi de nem is értem miért. Facebookon közös profilkép, együtt nyaralnak, jönnek-mennek. Csak valamit nem kap meg a hálószobában? Vagy unja? Nekem ez nem szimpi. Persze nekem kamuzik, hogy ők nem foglalkoznak már egymással, sokat vannak külön stb de szerintem tuti nem, szóval elég hazudós is. Vagy ő is csak egy ilyen típusú ember?

2018. szept. 18. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
A FB-profilnak nem kell ám bedőlni: sokszor a valóság délibábját mutatja. A kirakatba minden szépet és jót, a rosszat meg megtartjuk magunknak. Szóval erre ne alapozz.
2018. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Gyáva, notórius hazudozó, nem tiszteli a párját. Hogy ő mit mond oknak az mindegy, ezek okozzák valójában.
2018. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Mikor lehetősége van rá,akkor azonnal.
2018. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Amikor másra vágyik, de még nem akarja borítani a házasságot, mert abban is jól elvan.


A nők könnyebben szakítanak, válnak el ha jön valaki más, a férfiak inkább mellékesben csinálják. (Ezzel most nem mondtam se nem jót, se nem rosszat egyik nemre sem, csak egy ténymegállapítás. Különbözőek vagyunk.)

2018. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1.Amikor rájön arra, hogy egy punci kevés egy életre neki.Bár ezt már házasság előtt is illene tudnia magáról és közölni a másik féllel, hogy legyen lehetősége döntenie, így is akarja-e a házasságot vele.Tudom, tudom reménytelenül naiv vagyok, hogy ilyen fokú őszinteséget várok el emberektől......

2.Amikor már nem lesz annyi és olyan minőségű szex a házasságban, amilyen az elején volt.Ugye egyszerűbb félrekefélni, mer' attól majd megoldódik a probléma.

3.Amikor ráun a feleségére, mivel csak egy puncija van és a teste is ugyanaz, nem másé.Ez az 1. pont másik változata.

2018. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha van kivel. 2. Ha van hol. 3. Ha reméli, hogy nem derül ki.

A fenti három pont együttállása esetén 100%.

2018. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

en nem csalom meg a baratomat (csak komoly kapcsolatiam voltak eddig, evekig tartoak), mivel vissza tudom fogni magam, de elmondom, miert tennem.

1) en speciel sose kalandoztam, nem volt ra idom, mindig hamar lett baratom, akivel hosszu ideig voltam. tehat bennem van a vagyodas, hogy kicsit tapasztaljak, lefekudjek 1-2 ferfival, ha kedvelem oket. viszont nem dobnam el emiatt a paromat.

2) szeretem a baratomat, de elhanyagoltnak erzem magam neha, nem kapok sok torodest tole, mert o ilyen tipus (barataival is ritkan talalkozik, inkabb a sajat kis vilagaban el). es ezaltal neha ismeros ferfiaktol tobb figyelmet kapok - persze tudom, hogy ez veluk is megvaltozna kapcsolatban, ha mar hozzam szoknak.

lehet a ferfi se elte ki magat, lehet ellaposodott a kapcsolata. en amit hallok emberektol, kb mar "baratkozom" a gondolattal, hogy a megcsalas elkerulhetetlen 5-6 ev utan. persze,akinek van tapasztalata rola, hogy ennyi ido utan is huseges mindket fel, az szuper! de nekem ismeroseim egytol-egyi megcsaltak mar parjukat 1-2szer. :/

2018. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Érdekes. Nekem 17 év óta szinte nem létezik szexuális életem, és mégsem mentem félre. Mások meg azzal jönnek, hogy nem elég nekik a fix és mindennapos szex. Egy bolygón élünk? Nők és a szex? Most nem hülyéskedek, de én nem tudom elképzelni azt a szituációt, hogy egy nő szexuálisan érdeklődő. Gondoltam már én is hogy félrelépek, de pont azért nem tettem meg, mert nem hiszek abban, hogy egy nőt önzetlenül érdekli a szex. Szerintem ez kizárt.
2018. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nekem ez nem szimpi."


De annyira mégsem zavar, hogy meg is mondd neki?

2018. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, érdekeseket írtatok! Szerintem is egy notórius hazudozó, egyszerűen nehéz elhinni amiket mond. Próbálom minél jobban leépíteni...
2018. szept. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!