Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a mostani feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mostani feleségét is csalja?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve élünk együtt, de mivel ő egy családi vállalkozásban dolgozik az apukájával, ezért sokszor találkozom a szüleivel.

Az apukájának ez már a negyedik felesége, a barátom egy korábbi házasságból származik. Azt érdemes tudni, hogy a párom apukája mindegyik házasságát úgy bombázta szét, hogy fűvel-fával megcsalta az épp aktuális feleségét, aki amikor rájött azonnal kiadta az útját.


Egyik nap beszélgettem a barátom anyukájával és mondta, hogy milyen tökéletes a kapcsolatuk, boldogok, stb. De közben a barátom szokta mondani, hogy az apukája eltűnik időközönként, akár órákra és nem lehet telefonon sem elérni.. beül a kocsijába és elszelel. Amikor pedig kérdezik tőle, hogy merre volt, akkor csak annyit mond, hogy egy üzleti megbeszélés keretében találkoznia kellett valakivel.


Sokszor gondolkodom el azon, hogy aki már háromszor, mindhárom feleségét külön-külön megcsalta, lehetséges-e, hogy mondjuk negyedszerre már nem teszi meg? Ti mit gondoltok erről? Szerintetek most is csalja a feleségét. Egyébként 55 éves az apukája, annak ellenére nagyon jól tartja magát, anyagilag és külsőleg is.


Köszönöm a válaszokat.


N/24



2016. aug. 15. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy igen, na meg most miért változott volna meg?
2016. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Az apukájának ez már a negyedik felesége, a barátom egy korábbi házasságból származik." - "Egyik nap beszélgettem a barátom anyukájával és mondta, hogy milyen tökéletes a kapcsolatuk, boldogok..." - na most dontsd el, hogy a baratod egy elozo hazassagbol van vagy a jelenlegi hazassagbol.
2016. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

PErsze, hogy csalja :)

sosem értettem a nőkben ezt a "majd n megváltoztatom őt, mert olyan különleges vagyok"-attitűdöt.

Tessék szépen nem kapós férfit választani és voilà.

2016. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2-es igen, igazad van, elnézést a ,,mostoha-" kimaradt
2016. aug. 15. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is csalja egyebkent. Nokent en nem ertem ezt "na majd en megvaltoztatom es rolam fog szolni az elete!"-dolgot, holott... plane hogy orakra eltunik targyalni napkozben, hogyne.
2016. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez miért érdekes? Vagy csalja vagy nem csalja, de semmiképp nem a mi dolgunk eldönteni.
2016. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mérget vehetsz rá. De hál isten nem a te problémád.
2016. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!