Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan férj, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Julianna95 kérdése:

Létezik olyan férj, aki nem csalta meg többéves házasság után sem a feleségét, pedig lett volna rá alkalma?

Figyelt kérdés
Férfiak válaszát várom . Fiatal huszonéves lány vagyok, egy 6éves kapcsolatban, és annyi negatív dolgot hallottam már evvel a témával kapcsolatban, hogy szinte kétségbe vagyok esve, hogy van-e így értelme a házasságnak/hosszú tizen-huszonéves kapcsolatoknak..
2017. okt. 19. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vagyunk házasok, még csak gondolati szinten sem merült fel a megcsalás. :)
2017. okt. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Létezik. Rengeteg különböző személyiség és élethelyzet okozza a megcsalást. Van aki nem tud leállni a hódítással, bármennyire szereti a másikat, van amikor szimplán már nem működik a kapcsolat, de gyáva kilépni belőle, van, aki türtőzteti magát, van akinek eszébe se jutna, és még olyan is van, ahol a szex csak arról szól, hogy megtartsa a nőt, akit szeret, ezért nem is vágyik más nőre. Hat év után, ha kinézel a rózsaszín köd mögül, már kellene legyen halvány elképzelésednek arról, hogy milyen a barátod.
2017. okt. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Van ilyen férj, de ne franciát keress, mert azok kétharmada megcsalja a feleségét. A rossz hírem az, hogy ha a férjed nem csal, akkor a statisztikák szerint jó eséllyel te fogsz csalni.


Megjegyzem, attól, hogy 10 évente félrelépnek párszor a házasfelek még nem dől össze a világ, és van értelme a kapcsolatnak is.

2017. okt. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Heart of Darkness ***** válasza:
67%
Igen, létezik ilyen. Én valahogy soha nem lennék képes rá.
2017. okt. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Heart of Darkness ***** válasza:
68%
Egyébként meg nem magamra gondoltam csak. Több ilyen embert is ismerek aki nem csalná meg a feleségét vagy a párját soha.
2017. okt. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Erre soha nincs garancia, biztosra senki nem mehet.

Én négy éve vagyok együtt egy házas emberrel. Amikor megismerkedtünk 21 éve volt házas. Férjek mintapéldánya, soha nem csalta meg a feleségét, el sem tudta volna képzelni. Van barátja, akit ezért mélyen elitélt.

És mégis, megismerkedtünk, és szinte első pillantásra szerelem lett. Azóta is töretlen. Egyidős vagyok a feleségével, mindannyian közeledünk az 50-hez. Ezt csak azért írom le, hogy tiszta legyen,nem a fiatal csitri elcsábította a nős 50-est áll fenn.

2017. okt. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Létezik. De pontosan miért is számít ez hogy van ilyen? Ezek más emberek mint a párod.
2017. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, en, 20 eve vagyunk egyutt
2017. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy létezik.
2017. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A férjemmel 10 éve vagyunk együtt. Egyszer pár éve a munkahelyén szólt az egyik kollégája hogy bejön az egyik csajnak. Ő azt mondta nem érdekli. Mondta a kollégája hogy de még nem is láttad mi van ha jó nő? A férjem azt felelte, akkor sem érdekel. Úgyhogy igen vannak ilyen férfiak.
2017. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!