Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a vélemenyetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek arról, ha egy feleség így reagál egy többszöri megcsalasra?

Figyelt kérdés
Elore szeretnem bocsátani, a rengeteg kötözködő rosszakaro embernek,akik arra várnak, hogy belem kossenek, hogy nem én vagyok a szerető, és nem ítélkezek senki felett, csak szeretnék beszélgetni erről a témáról.Tehat aki kötekedik, arra alapból nem reagálok. A helyzet:a férj többször lebukik a szeretojevel, feleség mindig megbocsát.A feleség reakciója az, hogy elkezd irogatni a szeretonek.Idezem:"mi a férjemmel 20 éve együtt vagyunk, és nem fogom hagyni hogy tönkretedd az életünket. Ne akard hogy megkeresselek szállj le a férjemrol." Ez a reakció nagyon gyakori.Szerintetek ezek a nok miért a szeretot teszik felelősse, és miért védik a ferjüket, mintha az ártatlan lenne? Ez kicsit olyan velemenyfejtes szintén érdekel.. Ki hogy látja.Kerem csak az írjon aki nem szeretne kötekedni
2018. okt. 2. 21:05
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Nem pattogok

Nem értelek ez komoly? Hogy 3 szor lebukna a férjed gondolkodnal mit tegyêl?Hat hol lenne a bizalom ezután??

2018. okt. 2. 21:54
 12/44 anonim ***** válasza:
44%

11 De pattogsz, és vered magad, mert fuldoklasz. Ezért írtad ki a kérdést is.

Szerintem egy kezelésre benevezhetnél egy pszicho-mókusnál...

2018. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
84%

A feleseget is megertem...

Jo igaz nagyon naiv es buta

de szereti a ferjet gondolom,meg elvan vakulva ezert irogat a nonek

De nehogy mar a szeretot sajnaljuk konyorgom

egye meg amit fozott!!!!!!!!!!

Temerdek facer van de gondolom hazas pasi kellett neki

nincs miert sajnalni remelem zaklatja tovabb😁

2018. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Na látom nem segített amit leírtam. Már jön az hogy én vagyok a szerető. :))betegek vagytok :))jól van amúgy tudtam hogy megint ez lesz:)
2018. okt. 2. 22:05
 15/44 A kérdező kommentje:
Ja és nem ítélem el a feleséget!pont hogy sajnálom mivel nagyon jó barátom.
2018. okt. 2. 22:13
 16/44 anonim ***** válasza:
61%

Akkor gondolom tudod miert csinalja

sok no igy viselkedik...

de sok ferfi is

20ev sok ido

gondolom megijedt h egyedul marad

amugy az o dolguk,ha ennyire buta a feleseg nem tudsz mit csinalni

mindenki maskepp reagal minden szitura,o igy

2018. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudod hogy mi van a hálószobában. Én 16 évig éltem együtt a feleségemmel, ebből kb 10 évig havi-kéthabi egy szex volt, az is az ő kielégüléséig aztán hogy velem mi van az nem érdekelte. Én naponta kívántam volna a szexet.


Bizony jó lett volna egy ilyen feleség aki elnézi azt ha máshol pótolom be amit otthon nem kapok meg.

Nekik ha minden jó otthon csak a szex nem akkor igaza van, mért borítana mindent csak a szex miatt.

Szerintem nem az a baja hogy a férje félrekúr, hanem fél hogy beleszeret a nőbe és akkor borul minden.

Teljesen igaza van a feleségnek.

Egy szeretőnek pedig tisztában kellene lennie azzak hogy ő csak egy szexuális segédeszköz és ne akarjon szétszakítani családokat.

2018. okt. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert sötétek mint az éjszaka. Buták az emberek, logikus gondolkodás, cselekvés nuku, szerinted miért tart ott Magyarország ahol? Na ezért!
2018. okt. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Kedves utolso elötti valaszolo.A ferj többször szerelmet vallott a szeretönek üzenetben amit a feleseg elolvasott.Tehat megdölt az az elmeleted,mely szerint csak a szex miatt nem valunk.Amugy meg eleg gusztustalan igenytelen ember lehetsz, ha te ugy kivanod a parod, hogy tudod, mielött hazament, hogy döngette valaki mas.....de hat az csak szex volt....
2018. okt. 3. 09:11
 20/44 anonim ***** válasza:

Ugyan mar szerelem....ne rohogjek egy sort

Max nemi vagy ami szeretohpz koti

Szerelmes ferfi megkuzd a sarkannyal hegyeket maszik meg stoppal ejjel megy szerelmehez.

Felesegnek igaza van egy riherongy ocska cafka miatt nem boritunk kozosen felepitett 20 evet.

Ez a hazassag eros hiszen meg szereto sem tudja szetszedni.

Szeretok el kell hogy fogadjak hogy erkolcsileg rosszabbak a hivatasos utcalanyoknal.

Azok legalabb tiszta uzletet csinalnak nem lopnak csalnak szerelmet hazudnak.

Penzert szex egyertelmu

Szereto pedig koldus

Eldobott szavakert szeretetert idoert koldul mas asztalanal.

Es biztos megrugnam

2018. okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!