Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tesz ilyet valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugo212 kérdése:

Miért tesz ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Egy nő ismerősöm chatelni kezdett, és telefonra, sms- re váltott két férfival. Az egyikkel pár hét után találkozott reggeli 7 körül, fél óra beszélgetés után beült az autójába, elmentek 30 km-re egy erdőbe, és ott lefeküdt vele az autó hátsó ülésén. Férje van, két gyereke, és nem tetszett neki a férfi. Azt mondja, nem akart vele lefeküdni, csak tetszeni akart, és gynegédséget, de így alakult. Mi a véleményetek erről a tettről?

2018. szept. 28. 08:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Mindig a férfi a hibás, tehát nyilván valahol itt is, csak meg kell találni :D
2018. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez filmbe illő sztori.
2018. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

hiányzik neki, hogy nőként bánjanak vele. Itt valaki akarta őt, s ez az érzés kellett neki.

Kár érte!

2018. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi a gond vele? Nem is olyan ritka jelenség. Sokan csinálnak olyan dolgokat, amit ha előbb átgondolnának, nem tennék meg, vagy akkor is megtennék.
2018. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"Kár érte!"

Mire gondolsz?

2018. szept. 28. 08:52
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

Hányinger. Ez a nőci nem először csinál ilyet.


Hazudik a csaj. Be se ült volna a kocsiba, ha az lett volna amit a csaj kamuzik.

2018. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
6+ Ráadásul egy igénytelen luvnya, aki két gyerek mellett, képes kocsiba csinálni..
2018. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Minek kellett 30 km-re elmenni? Amúgy ez nem újdonság a nők köréből. Persze mielőtt le lennék pontozva, azért a férfiak sem különbek.

De szerintem egy nő hamarabb csábul el ha nem annyira jó a kapcsolata, házassága.

Túl lelkis ember vagyok, szóval én már nem játszom ezen a pályán, hogy barátnőt keressek. Elég a múltam, ami máig kísért és elég volt már csalódni mind önmagamban, mind másokban.

30/F.

Hát én már tudom magamról, hogy egyedül fogok megöregedni és megrohadni.

2018. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kédező! A sztori melyik részével van problémád?

A reggeli 7-tel? Túl korán van? Vagy az autóban nem jó a szex?

Esetleg túl sok a fél óra beszélgetés? Persze nem tesztet neki a férfi, csak véletlenül vette le a bugyiját...

2018. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Es azert igenytelen valaki mert kocsiban szexel?😂
2018. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!