Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden visszautasítás, létre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden visszautasítás, létre nem jövő kapcsolat taccsra tesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben csak a visszautasítás kaptam a férfiaktól, akár 1 akár 5 randi után és egyre jobban megszenvedem őket. Én mindig azt hiszem, hogy jó úton haladnak a dolgok, majd eltűnnek, nem válaszolnak, nem keresnek, lemondják a találkozókat és a szokásos dolgok... A probléma biztos bennem van, hiszen senki sem akar a párom lenni, ahogy kinéz, pedig már olyan pasikkal is randiztam akik nem igazán tetszettek, hátha... Mit tehetnék, hogy lazábban kezeljem ezeket a kudarcokat? Vagy sose számítsak semmire senkitől és akkor hátha???

2018. júl. 13. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először meg kéne fejtened, hogy mi a problémája minden férfinek veled, aki csak megismer téged.
2018. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Hasonló a problémám, csak férfiként. Nekem viszont nezen van csak alkalmam jobbára ismerkedni, az utóbbi eset főleg taccsra tett, több hónap ismerkedés mehet a kukába. Ráadásul ma meghalt a nagymamám is. 😢
2018. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, nem vagyok ott a randikon. De örülj neki, hogy te legalább eljutsz a randikig. Én csak kifogásokat vagy még találkozó előtti visszautasítást kapok, azzal kell beérnem.

Talán azt érezhetik rajtad, hogy semmit nem akarsz (testiségre értem) és csak az idejüket pocsékolják. Manapság már nem divat a váratás. Régen sem volt az, de manapság pláne nem.

2018. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy lehet túl kemény,negatív vagy határozott stb. vagyok és csicsergősebbre, lányosabbra kéne állítanom magam, esetleg tenni a hülyét. Lehet az kell egy pasinak...
2018. júl. 13. 19:24
 5/13 NDSM ***** válasza:
83%
Szia! Először is ne add fel! Azért, mert néhány férfi lelépet még nem jelenti, hogy mindegyik le fog! Kéress tovább, de egy kicsit erősítsd meg a lelked. A visszautasítás nem szégyen! Ne feledd a cselekvő ember tesz és hibázik, a passzív vár és álmodozik. Fel a fejjel. 32/F
2018. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem akarsz nagyon görcsösen pasit fogni magadnak? Ezt megérzik és menekülnek.

Lehet először próbálj meg jóba lenni magaddal, egyedül is jól érezni magadat. Sportolj, strandolj, barátnőzz. Élvezd a nyarat! Ha lazábban veszed a dolgokat, szerintem ez bevonzza a pasikat. Nekem az a tapasztalatom, h.a kapcsolat elején jobb picit ha a férfinek teperni kell és nem a nő lohol a fiú után. Pl.nem kell állandóan ráírni, keressen ő, hiányozz neki. Aztán majd kialakul.

2018. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, görcsös vagyok sajna, de ezt honnan érzik? 😀 Nem zaklatom őket, próbálok visszafogott lenni, bár néha nem jön össze teljesen, de semmi extra.
2018. júl. 13. 19:33
 8/13 anonim ***** válasza:
"lehet túl kemény,negatív vagy határozott stb. vagyok" - a hülyét ne tedd, de ha olyan benyomást keltesz, amitől a férfiak max. a hátán áll fel a szőr, akkor ne csodálkozz. Tarts önvizsgálatot, gondold végig, hogy az egyes randijaid hogyan alakultak, kivel kb. meddig jutottál és próbálj valami konklúziót levonni. Így a leírásod alapján a jellemedben lehet valami, ami a férfiakat lelépésre készteti.
2018. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha negatív vagy, arra senki nem vevő. Attól, hogy nem vagy buta, nem kell pesszimistának vagy negatívnak lenni. Itt a baj, a leírásod alapján.
2018. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Lehet nem vagy túl kedves :)

És az sem jó ha te nem érdeklődsz. Akkor jó ha minden fifti-fifti alapon működik.


eleinte vedd úgy az ismerkedést mint egy kikapcsolódást szórakozást.

2018. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!