Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Miért nem telik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Miért nem telik "sokszor" egy rendes visszautasításra?

Figyelt kérdés

Fiatal huszonéves vagyok, nem tinédzser. Nem vagyok szűz, de a másik végletből (egyéjszakás házibulik) kinőttem. Tartós kapcsolatom még nem volt.


Átlagosan évente néhány lánynak udvarolok (tehát nem ráírok, hogy "sziamizu", hanem hagyományosan udvarolok), egyszerre természetesen csak egynek. Pár csokor virág és csók után aztán csak úgy elérdektelenedik a dolog, látom hogy nem vagyok kívánatos. Tisztességesen visszautasítani azonban egy sem bír. Miért? "Nem akarnak megbántani." Bántsanak meg nyugodtan, de mondják ki rendesen, hogy nem vagyok az esetük! Nem úgy lenne korrekt?


Ha az előbbiekből nem lenne nyilvánvaló: egyrészt kapcsolatot keresek, nem kalandot. Másrészt csak olyanoknál, akik szinglik, és rendesek (vagy annak látszanak, nem ribiknek).



2017. máj. 17. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Én mindig egyenesen kommunikálok ismerkedés közben, sokszor én nem kapom meg ezt az egyenességet másoktól.

A bunkó plázatöltelék, rongyrázós csájék kategóriája tőlem messze áll,de látom, hogy hozzád közelebb. Ha úgy érzed, hogy ezek vonzanak téged, akkor csináld még sokszor egymás után ... csak a normális nőket ne kutyuljátok ezekkel össze.

2017. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
"A bunkó plázatöltelék, rongyrázós csájék kategóriája tőlem messze áll,de látom, hogy hozzád közelebb." Elolvastad egyáltalán, amit írtam? Pontosan ezek ellentétéhez vonzódom (akik csendesek, műveltek és lehet velük tartalmasan beszélgetni).
2017. máj. 17. 12:33
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem miattad nem mondják ki. Hanem maguk miatt, nem akarnak bunkók lenni a saját szemükben. Másrészről pedig gondolják hogy úgyis venni fogod a lapot. Harmadrészről miért nem kérdezel te rá, hogyha szükséged van erre, hogy te figyu, most akkor nem akarsz semmit?
2017. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Ahhoz is ész kell és kultúra hogy valaki normálisan vissza tuja utasítani a másikat.

Ahhoz meg hogy kulturált és kb valahogy kinéző partnert találjunk, tényleg nagy mázli kell, akár nőről , akár pasasról van szó.

2017. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sokra megyek vele, mert a válasz gyakran annyi, hogy "nem tudom", "lehet", "talán", ilyenek és ezek tetszőleges kombinációja.
2017. máj. 17. 12:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány éveseknél próbálkozol?
2017. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
"venni fogod a lapot" - veszem is egy idő után, de azok a hetek, amíg hülyítenek, először hónapokká, majd évekké adódnak össze, és lenne jobb dolgom.
2017. máj. 17. 12:52
 8/16 A kérdező kommentje:
19-24, többnyire egyetemistáknál
2017. máj. 17. 12:53
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

Virágot majd akkor vegyél ha 50 éves nőknek udvarolsz:)

Ezeknek a csajoknak nem virág kell, hanem hogy tökös legyél.

2017. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Biztos ismered őket... miért is írtam pont ide ezt a kérdést? Ja, hogy olvassák... ha egyel kevesebb ilyen lesz, már megérte.
2017. máj. 17. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!