Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Miért nem telik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Miért nem telik "sokszor" egy rendes visszautasításra?

Figyelt kérdés

Fiatal huszonéves vagyok, nem tinédzser. Nem vagyok szűz, de a másik végletből (egyéjszakás házibulik) kinőttem. Tartós kapcsolatom még nem volt.


Átlagosan évente néhány lánynak udvarolok (tehát nem ráírok, hogy "sziamizu", hanem hagyományosan udvarolok), egyszerre természetesen csak egynek. Pár csokor virág és csók után aztán csak úgy elérdektelenedik a dolog, látom hogy nem vagyok kívánatos. Tisztességesen visszautasítani azonban egy sem bír. Miért? "Nem akarnak megbántani." Bántsanak meg nyugodtan, de mondják ki rendesen, hogy nem vagyok az esetük! Nem úgy lenne korrekt?


Ha az előbbiekből nem lenne nyilvánvaló: egyrészt kapcsolatot keresek, nem kalandot. Másrészt csak olyanoknál, akik szinglik, és rendesek (vagy annak látszanak, nem ribiknek).



2017. máj. 17. 12:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyetemista koromban még szörnyen tapasztalatlan voltam, és az ilyen szitukban nagyon kínosan éreztem magam (alapból introvertált vagyok és nehezen oldódom fel ismeretlenekkel). Volt persze akit visszautasítottam "rendesen", de volt akit nem, és ez utóbbi látszólag mindkét félnek megfelelt.
2017. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem választanám külön hogy nők, inkább az emberek 90% -a ilyen kis gerinctelen , hogy még írásban sem meri felvállalni a viszaitasitással járó egy mondatos konfliktust.
2017. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A konfliktuskerülő viselkedés nem gerinctelenség hanem egy tanult válaszreakció a környezeti ingerekre. Akit így neveltek, hogy ha kimondod a véleményed vagy amit akarsz, akkor nem vagy elég jó és csalódottak leszünk, az egy megfelelni akaró személyből ezt hozza elő. Nekem a konfliktus kerülés keseríti meg az életemet,ami egyáltalán nem vicces, szó szerint bele tudok betegedni, ha csalódást okozok bizonyos embereknek (szülők, főnök, pár stb) Mondjuk én ezt úgy oldom meg, hogy eleve bunkó és elutasító vagyok mindenkivel akibe nem szeretek bele első látásra. Így nem kell randik után elutasítgatni.
2017. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát igen egyenesnek a problémákkal szembe nézőnek persze nehezebb lenni , ettől gerinctelen féreg valaki hogy nem meri a szemedbe mondani csak a hátad mögött kavar.
2017. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem akarod megbántani, nem azt jelenti, hogy kavarsz a háta mögött.
2017. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akikkel én voltam, nem kavartak, mert nem olyanok.
2017. máj. 18. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!