Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány azt várja el ismerkedés elején, hogy én csináljak mindent, miközben ő nem tesz semmit? (számomra az ilyen lányok uncsik)

Figyelt kérdés
Biztos velem van a baj, de én nem tudom megerőltetni magam egy olyan lányért, aki egy fűszálat sem tesz keresztbe. Lehet, hogy vannak olyan férfitársaim, akik egy mozdulatlan vénusz szobrot is pincsiként körbelihegnek, de én nem ilyen vagyok. Eleve nem lelkesedem könnyen, nálam ez lassabban alakul ki. Az első randit még megszervezem szívesen, de hogy utána is folyton mindent én találjak ki, ahhoz semmi kedvem, aztán sokszor megkapom lánytól, h nem látja rajtam a lelkesedést, csak azt nem értem, h ő miért kér számon olyasmit, amit ő sem tesz meg.
2018. júl. 22. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. N
2018. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Így jól kitudod szűrni az érdemteleneket! Én nőként írom, ha egy férfi érdekelt szinte késztetést éreztem, hogy fenntartsam vele a kapcsolatot. Mindig adok-kapok módon működött.


Szóval örülj hogy hamar kiderül melyik nőre nem érdemes energiát vesztegetni!

2018. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

mert hozzá vannak szokva, hogy elég létezniük ahhoz, hogy férfiak próbálkozzanak náluk.


azzal persze nem számolnak, hogyha ennyire passzív résztvevők, akkor mindenki csak arra a rövid időre próbálkozik, amíg megkapja őket, és megy a panaszkodás, hogy ők mindenkinek csak arra kellenek.


ha időt és energiát tennének mind a kapcsolatba, mind a férfi megismerésébe akkor talán nem csak egy menetes szépfiúk karjaiba szédülnének, és lenne normális kapcsolatuk is.

2018. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Igazad van
2018. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem az első 3-4 randit a férfinek kell szerveznie, mert Számomra az még erősen az ismerkedős szakasz, eszembe se jutna hogy én szervezzem a randit,max miután elhívott és azt mondja, hogy ez már az Xedik randi mi lenne ha ezt most én szervezném meg...

Persze később mikor már nem randizgatásról hanem kapcsolatról beszélünk, akkor már neki állnék én is ötletelni.

2018. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogok 4 randit végigerőlködni egy olyan lány kedvéért, aki a füle botját sem mozdítja meg magától.
2018. júl. 22. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémád. Akkor ne foglalkozz olyan lányokkal. Vagy az zavar, hogy mások foglalkoznak velük? Ne törődj ezzel.
2018. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én első 2 randit azért szeretem ha a pasi találja ki.

De volt olyan,hogy első randit én mondtam a másodikat a pasi és felváltva.


De most 2. randit mondta a srác ötleteljek én,mert mégis csak abba városban vagyunk ahol én lakok. Mondtam menjünk bowlingozni. Következő reakció, oké lefoglaltam a pályát :D


Ötletet én adtam,de ő szervezte le.

Tetszett neki ez a dolog.


Volt olyan is,hogy a srác mondja neki nincs ötlete találjam ki ezt én, mert ez a nők feladata,nyeltem egyet,mondtam jó kitalálok vmit, mondom az ötleteket egyik se volt jó. Mondom jó akkor hagyjuk egymást.

2018. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne tedd, de egy csöndesebb visszahúzódóbb lány miután 2-3szor randizott veled, nem fog csak úgy elhívni... Ha te nem hívod el, azt fogja hinni hogy vége és hogy nem jön be neked...

Nem hiszem hogy olyan megerőltető elhívni 2-3szor egy kávéra vagy sétálni... Nem kell ehhez túl sok fantázia. Az érdekesebb programokat, amikhez már kell egy kis erőfeszítés azt ráértek később együtt megszervezni.

2018. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!