Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a vélemenyetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek arról, ha egy feleség így reagál egy többszöri megcsalasra?

Figyelt kérdés
Elore szeretnem bocsátani, a rengeteg kötözködő rosszakaro embernek,akik arra várnak, hogy belem kossenek, hogy nem én vagyok a szerető, és nem ítélkezek senki felett, csak szeretnék beszélgetni erről a témáról.Tehat aki kötekedik, arra alapból nem reagálok. A helyzet:a férj többször lebukik a szeretojevel, feleség mindig megbocsát.A feleség reakciója az, hogy elkezd irogatni a szeretonek.Idezem:"mi a férjemmel 20 éve együtt vagyunk, és nem fogom hagyni hogy tönkretedd az életünket. Ne akard hogy megkeresselek szállj le a férjemrol." Ez a reakció nagyon gyakori.Szerintetek ezek a nok miért a szeretot teszik felelősse, és miért védik a ferjüket, mintha az ártatlan lenne? Ez kicsit olyan velemenyfejtes szintén érdekel.. Ki hogy látja.Kerem csak az írjon aki nem szeretne kötekedni
2018. okt. 2. 21:05
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

20+1


Igazad van.

2018. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
54%

*Szereto pedig koldus


Eldobott szavakert szeretetert idoert koldul mas asztalanal.


Ez nagy igazság:)

2018. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

20 vagyok

En azon gondolkodom milyen onbizalomhianyos lelkibeteg beteg serult ronda lehet az a no akinek nem jut szabad ferfi...

Ennyire nem becsuli magat?

Nekem annyi ferfi udvarolt megszamolni nem tudom aki nos volt az hazazavartam az asszonyhoz.

Volt akivel elmentem randira( nem szexelni hanem etterem seta muzeum beszelgetes szinhaz ) volt akivel nem de mind szabad ferfi volt egy se volt se nos se kapcsolatban se elvalt ennel tobbre tartottam magam.

2018. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
23 Nem ronda, de lelkileg sérült, és nagyon magányos emberek választják ezt, vagy kényszerítik bele ilyen helyzetbe a régebbi kapcsolatuk, egészen addig, míg öntudatukra nem ébrednek az adott nők/férfiak.
2018. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
55%

Akinek nincs családja az soha nem érti meg ezt a helyzetet. Aki már élt együtt 15-20 évet egy partnerrel az tudja igazán megérteni mi járhat a feleség fejében. Sok friss kapcsolatban élő családos nő simán bevállalja, hogy felrúgja a nagy nehezen összehozott családi fészket és azzal nyugtatja magát, hogy egyedül majd jobb lesz számára és hamar talál egy hűséges partnert, de az élet nagy tanítómester. Nagyon álságosnak érzem azt, amikor egy nő arra hivatkozik, hogy a gyereknek is jobb lesz így,de ez többnyire nem igaz, csak a saját egoját nem tudja félretenni.

Vannak olyan anyák, akik a családjukat, a gyerekeiket mindennél többre tartják, egy dolog motiválja őket, hogy az ő érdekeiket védelmezzék. Mondhatjuk, hogy feláldozzák saját boldogságukat a családért, gyerekekért cserébe, de ez sem feltétlenül igaz, mert igenis profitálnak abból, hogy fennmarad a STATUS QUO. A realistább párok ilyenkor leülnek egymással és higgadtan megbeszélik, hogy legyen a jövőben, esetleg nyílt kapcsolat, de kifelé ezt titkolják, mert senki sem szereti kiteregetni a szennyest.

Aki lehúzott valaki mellett már 15-20 évet az pontosan tudja mire számíthat a másik embertől, lehet hogy vannak szexuális kalandjai, de pontosan tudja hogy ezek miről szólnak. Egy ideig izgalmas az újdonság varázsa, de idővel az is elmúlik.

Ami a szeretővel való levelezést illeti. Az már sokkal érdekesebb dolog, mert akkor reagál így egy anya, ha tényleg komoly veszélynek ítéli meg a másik nő feltűnését és nem akarja tétlenül nézni ahogy a férjét behálózza, manipulálja ezért közbelép. Mindenkinek van vesztenivalója, az anyának is, a szeretőnek is, ilyenkor mindenki megmutatja tigriskörmeit. Ha néhány "figyelmeztetés" hatására eltűnik, akkor elérte a célját, ha ez nem vezet eredményre, akkor előszedi a férjét és kész tények elé állítja.

Végezetül még annyit, hogy ezek a feleségek gyakran feltétel nélkül szeretik a férjüket, még azt is megkockáztatom, hogy rajonganak értük, meg vannak győződve arról, hogy nem találnának könnyedén hasonló kaliberű társat maguk mellé és pont ezért viselkednek így.

2018. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
kedves Utolso, ezt en is igy gondolom.Felnek, hogy ilyen pasit többet nem talalnak.De azt akkor sem tudom megerteni, hogy hogy van gusztusuk lefeküdni a ferjükkel azok utan, hogy az folyamatosan lebukik egy masik növel.
2018. okt. 3. 12:02
 27/44 anonim ***** válasza:
79%

"Sok friss kapcsolatban élő családos nő simán bevállalja, hogy felrúgja a nagy nehezen összehozott családi fészket és azzal nyugtatja magát, hogy egyedül majd jobb lesz számára és hamar talál egy hűséges partnert, de az élet nagy tanítómester. Nagyon álságosnak érzem azt, amikor egy nő arra hivatkozik, hogy a gyereknek is jobb lesz így,de ez többnyire nem igaz, csak a saját egoját nem tudja félretenni.

Vannak olyan anyák, akik a családjukat, a gyerekeiket mindennél többre tartják, egy dolog motiválja őket, hogy az ő érdekeiket védelmezzék. Mondhatjuk, hogy feláldozzák saját boldogságukat a családért, gyerekekért cserébe, de ez sem feltétlenül igaz, mert igenis profitálnak abból, hogy fennmarad a STATUS QUO. A realistább párok ilyenkor leülnek egymással és higgadtan megbeszélik, hogy legyen a jövőben, esetleg nyílt kapcsolat, de kifelé ezt titkolják, mert senki sem szereti kiteregetni a szennyest."



Azt felejtitek el mindig, hogy a gyerek sem hülye. Semmivel sem jobb egy hűtlen apa mellett felnőni, aki ahelyett, hogy a családjával töltené az időt, a szeretőjéhez mászkál. Én ilyen apa mellett nőttem fel. Anya egy idő után tudott róla, hogy apa megcsalja, de afféle, "jobb a gyerekeknek, ha együtt marad a család" típusú nő volt ő is. Nem tudtam tisztelni érte. Semmivel sem volt jobb. Amikor apa otthon volt, csak azt láttam, hogy a telefonján a szeretőjével írogat, amikor nyaralni mentünk, külön volt tőlünk, hogy közben a szeretőjével tartsa a kapcsolatot szintén telefonon. Ahelyett, hogy velem, a gyerekével töltötte volna az időt, a szeretőjéhez mászkált. Délután, iskola után, nem ő tanult velem, ellenőrizte a leckémet, hanem édesanyám, mert apa addig szintén a szeretőjénél volt. Anya soha nem adott hangot annak, hogy ez neki mennyire nem jó, mennyire megalázó, de mégis láttam rajta, ahogy az évek során egyre inkább tönkremegy benne. Nem függtünk anyagilag apámtól (még mielőtt valaki azt hinné, hogy ez motiválta édesanyámat), mert anya diplomás, magas beosztású dolgozó nő volt, apa pedig a pénzét a szeretőire költötte. Utóbb kiderült, házat, autót vásárolt az egyiknek, a másiknak is mindenfélét megvett, és még ki tudja miket kaptak azok a nők tőle. Mi pedig azt kaptuk otthon, hogy néha méltóztatott velünk egy kevés időt tölteni, de akkor is látszott rajta, hogy legszívesebben máshol, másokkal lenne. Őszintén szólva, haragudtam érte anyára. Haragudtam, hogy nem tudja elhagyni, hogy hibásan gondolkozik arról, hogy mi lenne a legjobb a gyerekei szempontjából. Azt hiszik sokan, hogy a gyerek az nem fogja fel, hogy apát a saját boldogsága, vágyai sokkal jobban érdeklik, mint hogy a saját gyerekivel legyen. Pont hogy pocsék érzés úgy felnőni, hogy nem tud annyira szeretni, ragaszkodni hozzád a saját szülőd, hogy képes legyen az önző vágyairól lemondani, mert neki az fontosabb, mint hogy milyen környezetben nő fel a gyereke. Gondolják sokan, hogy azért nem minden családban van ez így. De akkor kérdezem én, amíg az apuka a szeretővel tölti az időt, addig talán a gyerekeivel van? És amikor otthon van, szerintetek a legtöbb szerető megelégszik azzal a pár órával, amit egy héten kap? Fenéket. Vele is foglalkozni kell, különben keresne egy elérhetőbb férfit, aki több időt áldoz rá, akitől több figyelmet kap. Szóval nagyon téves elképzelés az, hogy a nők azzal tesznek bárkinek is szívességet, akkor cselekednek helyesen, ha önfeláldozóan maradnak inkább a hűtlen, hazug férj mellett, minthogy elhagynák, hogy ezzel is megmutassák a gyerekeiknek, hogy érnek annyit, hogy megbecsüljék őket, hogy tiszteljék őket, hogy vannak annyira szeretetreméltóak, hogy lehetnek ők is fontosak egy embernek annyira, hogy ne csak a saját boldogsága, vágyai foglalkoztassák.

2018. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Az is tény hogy a szeretőnek se kellett volna házas férfit választani.De azzal hogy a feleség benne el a hármas szex házasságban, azzal akkor se oldja meg a házasságát.. és az a kommentelő aki azt írta ez egy erős házasság ahol a pasi háromszor bukik le a szeretőjevel ...hat ehhez a hozzászóláshoz csak gratulálni tudok... itt látszik milyenek a nők...mindegy hányszor bukik le a férj a lényeg hogy a másik nő nehogy megkapja a férjemet.... ez a hozzáállás döbbenet
2018. okt. 3. 12:24
 29/44 A kérdező kommentje:
Kedves 27 és válaszoló. Köszönöm ezt az intelligens választ. A példád mutatja meg a legjobban, milyen sorsot teremtenek ezek a nők maguknak és a gyerekuknek.Es a 21 században nézd meg milyen válaszokat kaptál. A feleségnek adnak igazat jól teszi hogy ebben a fertő -ben el.Dobbenet.
2018. okt. 3. 12:33
 30/44 anonim ***** válasza:

"27" válaszolva....

Nem véletlenül írtam, hogy kifelé titkolják, még a saját gyerekeik előtt is. Az a férfi aki a családi program helyett a szeretőjénél tölti az idejét mondjuk hétvégenként az nem érdemli meg hogy családja legyen.

A rutinosabbak ezt úgy oldják meg, hogy napközben találkoznak a szeretővel, nem vállalják fel a kapcsolatukat nyíltan a harmadik féllel. Aki nyíltan csalja a feleségét, barátok előtt is megjelenik a harmadik féllel az egyben meg is alázza a feleségét és egyben magát is, az sokkal durvább dolog szerintem.

Ami a szexet illeti, azok a kapcsolatok amik átmennek ilyen "nyitott kapcsolatba" ott már nem feltétlen van otthon szex, mindenki megoldja a saját szükségleteit. 40-50 felett már nincs ennek olyan nagy jelentősége szerintem.

2018. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!