Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a vélemenyetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek arról, ha egy feleség így reagál egy többszöri megcsalasra?

Figyelt kérdés
Elore szeretnem bocsátani, a rengeteg kötözködő rosszakaro embernek,akik arra várnak, hogy belem kossenek, hogy nem én vagyok a szerető, és nem ítélkezek senki felett, csak szeretnék beszélgetni erről a témáról.Tehat aki kötekedik, arra alapból nem reagálok. A helyzet:a férj többször lebukik a szeretojevel, feleség mindig megbocsát.A feleség reakciója az, hogy elkezd irogatni a szeretonek.Idezem:"mi a férjemmel 20 éve együtt vagyunk, és nem fogom hagyni hogy tönkretedd az életünket. Ne akard hogy megkeresselek szállj le a férjemrol." Ez a reakció nagyon gyakori.Szerintetek ezek a nok miért a szeretot teszik felelősse, és miért védik a ferjüket, mintha az ártatlan lenne? Ez kicsit olyan velemenyfejtes szintén érdekel.. Ki hogy látja.Kerem csak az írjon aki nem szeretne kötekedni
2018. okt. 2. 21:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk fordítva van. Az ex nőci irkál, mint ahogy te is, pont ilyeneket nekem, hogy én megcsalt feleség vagyok és stb. Pedig nem, az ő leges legnagyobb bánatára:D
2018. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
85%

Inkább a megszokott életét védi, mint a férjét. Többszöri eset... gondolom arra gondol, a férjre nincs hatással, próbálja a szeretőt elriasztani. Otthagyni sem akarja. Ezt tudja csinálni.

32/f

2018. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%
Túlságosan ragaszkodik a férfihez,és nem képes szembenézni annak hütlenségével és felelösségével ebben a dologban,ezért rátolja a szeretöre az összes negatív indulatot és öt hibáztatja a dolgokért.
2018. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
86%

Engem az ex ferjem csalt meg a not is ismerem de sosem mondtam neki semmit, mert nekem a ferjemmel volt elszamolnivalom nem a novel, masreszt nekem a szeretokkel valo kommunikacio olyan “szint alatti” es ugye egy biz szint ala az ember nem megy.


Ez nem mereg, vagy utalat inkabb csak kozony plusz megis miert kene meghallgatnom vagy mondani neki barmit is? A ferjemnek o egy egyejes kiruccanasa volt, amivel nekem hatalmas szivesseget tett a csaj tehat valahol nemi hala van bennem.


A ferj persze nem akart valni, a szereto meg ossze vissza bogott h a ferjem csak “hasznalta” ot. Ezt is ugy lattam h ehhez sincs se kozom masreszt kiralynok nem beszelnek halaskofakkal fele szitu.


A tortenetedben szereplo norol sokat nem tudok mondani azon kivul h birtoklo es a ferjerol ugy beszel mintha az ove lenne mikozben embereket nem lehet es nem is szabad birtokolni. Amit a feleseg csinal az inkabb szanalmas, mert nem a szereto hibaja h csalja a ferje masreszt ha vinni lehet akkor csak szivesseget tesz vele hosszutavon.


Az ember x ev utan novesszen meltosagot es aki menni akar arra adja fel a kabatot, szeretokkel meg alap h nem kommunikalunk.

2018. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Az o helyzetukben ez úgy van hogy a férj állítólag nem akar válni. Gondolom a gyerekek miatt. Így utolsó válaszoló amit irtal az nem igaz hogy akit el lehet vinni azt vigyêk. Viszont folyamatosan csalja a feleségét évek óta ugyanazzal a novel háromszor bukott le
2018. okt. 2. 21:18
 6/44 anonim ***** válasza:
18%
5 Ha ez így lenne, már ott lenne veled. Ha egy férfi szeret, és hosszútávú a partnere, akkor sem gyerekek, sem senki vissza nem tudná tartani attól hogy azzal éljen akit szeret.
2018. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
85%
20 év alatt felépítettek egy közös életet, amiből nehéz kilépni. A férj sem akar válni ezek szerint, nem ér neki annyit a szerető, hogy felborítsa az egész életét. Ha nekik ez jó, hát legyen.
2018. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Jó csak én azt nem értem hogy egy ilyen nő hogy éli a mindennapjait? mikor hazajön a férje arra gondol hat ma is biztos jót d....ott a férjem? És halál nyugodtan lefekszik vele?
2018. okt. 2. 21:28
 9/44 anonim ***** válasza:
78%
8: szerintem otthon is folyamatos viták vannak emiatt, talán már külön hálószobában is alszanak, de azért mégis csak kötődnek egymáshoz, mert azért 20 év az akkor is 20 év... Szerintem az ilyen feleség magát megalázva próbálkozik egy képzelt hatalommal élni, hogy elriassza a szeretőt, hátha ha a harmadik félnek elege lesz a témából, akkor a férje majd hűséges marad. Nem tudom, szerintem ez olyan szánalmas, bár nem tudhatom, hogyan reagálnék ha a férjem lebukna, azért egyetértek az egyik korábbi válaszolóval, alap dolog, hogy a szeretővel nem beszélünk. Legyen már méltósága a megcsalt félnek, nagyjából az az egyetlen, ami egy ilyen helyzetben megmarad neki.
2018. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
50%

Figyu!!!

-Amig nem kerulsz ilyen helyzetbe felesleges pattogni...

En sem tudom mit tennek

2018. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!