Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bámul, bókol a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul, bókol a férjem egy fiatalabb lánynak? Meg fog csalni vagy ez csak flört?

Figyelt kérdés

A férjem sűrűn nézeget egy nálam nem is sokkal csinosabb, de kirívóbb lányt akit minden pasi meg bámul, mert feltűnően rövid gatyákat, pólókat hord szóval értitek.

Azt is vissza hallottam, hogy a lány egyszer csinált valamit a férjem meg beszólt neki, hogy jó a látvány... a férjem tagadja.


Ez mit jelent? 12 éve együtt vagyunk. Csak egy kis vissza igazolásra vágyik vagy innen csak egy lépés a megcsalás?


2018. jún. 5. 14:31
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, becsukhatod a szemed, hogy ne láss, de attól még nem fog változni semmi.

Az egyetlen csókos válaszoló elég naiv szerintem is, ugyanakkor téged is annak gondollak, Kérdező! Ha egyszer a férjed oda piszkított, ahonnan eszik, folyamatosan megteszi majd, amint lehetősége nyílik rá. Az ilyen házasságnak vagy kapcsolatnak meg abszolút semmi értelme, hazugságokon alapul.

Mindezt nem bántásképpen írtam, csak az a célom, hogy kicsit ösztönözzelek a tisztánlátásra!

2021. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs gyerek, a helyedben nem maradnék. Ez nem méltó helyzet egy feleségnek. Most komolyan végig akarod aggódni az életedet? Lesz olyan, aki melletted nem másra áhítozik.
2021. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván most baromi szar neked, hogy ennyire megaláznak és átvernek, ráadásul már nem először, de ne a csinos lányon töltsd ki a haragod. Ahogy próbálod degradálni azzal, hogy azt bizonygatod, hogy ő "csak üríteni kell"... Többről van itt már szó. Ennyi erővel rólad is lehetne mondani, hogy te már csak mosogatásra kellesz a férjednek, meg hogy ne egyedül kelljen fizetnie a számlákat.
2021. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Hát en meg mindig úgy gondolom, ha többről lenne szó akkor több lett volna 1 szexnél és hogy évekig nem kereste.

Inkabb csak találkoztak, egyszer már könnyű volt lefeküdni vele ezért próbálkozik megint.

De most pár napja már nem is keresik egymást.

2021. okt. 28. 10:02
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért az a lényeg számodra, hogy akkor most mennyire szereti a férjed a másik nőt. Akkor ha nem szerelmes belé akkor nyugodtan félrejárhat, semmi gond?

A sajat szempontodból kene nézned hogy neked mennyire jó ha ilyen vagy olyan indokkal megcsalnak.

Ha meg elfogadható szamodra akkor nincs kérdés, élhetsz boldogan.

2021. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Na tessék. Itt a kérdés ahol mindenki azt írja csak megfektetni akarná.

Nekem az van írva kedveli is.

2021. okt. 28. 13:53
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem fontos neki. Fantasztikus ember lehet.
2021. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

3 év eltelt a kérdés ki írása óta , megcsalt és te még mindig vele vagy...

Tudod téged nem kell sajnálni!!

2021. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
50%

Szóval megfektette a kiscsajt, mekkora egy szemétláda.

Én nem ítéllek el hogy vele maradtál, egy esélyt megérdemel mindenki,

de azt világossá tenném neki,hogy ez az utolsó esélye.

Az hogy megint kapcsolatba kerültek honnan tudod?

2021. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer feküdtek le? Honnan tudod? Mert a férjed azt mondta? És te ezt el is hitted? Honnan tudod, hogy a férjed nem akart többet egy éjszakánál? Lehet, hogy szeretett volna, csak a csajnak nem kellett egy házas ember, nem akart szeretői pozícióba lenni. Nehogymár azt akard hinni, hogy a férjed egy áldott jó ember és csak egyszer jött rá a kangörcs.

Pár évvel ezelőtt meg azzal nyugtattad magad itt a kommentekben, hogyha annyira érdekelné a csaj a férjedet, akkor tovább lépett volna. Azért fél évvel a kérdés kiírása után csalt meg a férjed, mert addig fűzögette a nőt. Csak a nő miatt nem dugtak még a kérdés kiírásakor, de a férjed hódított. Tehát itt nem csak egy szimpla egyéjszakásról van szó, hogy mondjuk egy buliban becsiccsentve egymásnak estek, hanem itt hónapokon át ezzel foglalkozott a kedves férjed, egy másik nő elcsábításával. Hogy miért van ezek ellenére is veled? Azért mert h*lye vagy. Tök kényelmes az, hogy a hátad mögött ugyanúgy csajozik, mint egy szingli, ha kiderül valamilyen úton módon, akkor bevall esetleg egy alkalmat, közben meg otthon várja egy marha.

Pár napja újra felvették a kapcsolatot, erre te most is vele vagy. Rendben, értem én, hogy adtál még egy esélyt, de azt az esélyt most el is játszotta. Kitudja ez már hanyadik nő vagy hanyadik alkalom a hátad mögött, kitudja hányszor csalt volna meg a férjed, ha lehetősége lett volna rá. Tudod úgy könnyű hűségesnek lenni, hogy nincs alkalom a megcsalásra.

2021. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!