Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bámul, bókol a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul, bókol a férjem egy fiatalabb lánynak? Meg fog csalni vagy ez csak flört?

Figyelt kérdés

A férjem sűrűn nézeget egy nálam nem is sokkal csinosabb, de kirívóbb lányt akit minden pasi meg bámul, mert feltűnően rövid gatyákat, pólókat hord szóval értitek.

Azt is vissza hallottam, hogy a lány egyszer csinált valamit a férjem meg beszólt neki, hogy jó a látvány... a férjem tagadja.


Ez mit jelent? 12 éve együtt vagyunk. Csak egy kis vissza igazolásra vágyik vagy innen csak egy lépés a megcsalás?


2018. jún. 5. 14:31
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

megcsalt vele.

Lefeküdtek 1 alkalommal, rá fél évre, hogy kiírtam a kérdést.

2021. ápr. 17. 03:26
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, sajnálom, hogy derült ki, és mi történt azután?
2021. ápr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim válasza:
100%
Basszus, pedig reméltem hogy csak egy kis flörtre vágyott és ott megáll 🙁 Nagyon sajnálom, remélem jól vagy azóta és nem bánkódsz ilyen ember miatt!
2021. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

A kérdésemet 2018 júniusba írtam ki.

2019 januarba megcsalt vele egyszer.

Aztan nem volt köztük tobbet semmi. Most par napja megint felvettek egymassal a kapcsolatot.


Szamitsak ra, hogy ujra megcsal igaz?

2021. okt. 24. 11:11
 35/54 anonim ***** válasza:
48%

Igen, valószínű hogy a 2019-es kaland ismétlődik. Férfiak és nők között is megvannak a "kalandozó" típusok. Arányban szerintem nincs nagy különbség. Inkább abban van, hogy a férfiak nem nagyon igyekeznek titkolni a kalandjaikat, a nők sokkal inkább.

Ő is ilyen kalandozó típus. Magadban ne keresd a hibát.

A kalandozásnak megvannak a szintjei. Ez amit írsz, bár egyetértek azzal hogy nem fér bele, de elég enyhének számít. Nem épített fel kettős életet, nincs éveken át tartó párhozamos élet, nincs eltitkolt gyerek stb... Van aki azonnal válik emiatt, van aki simán szemet huny efelett. Ebben szerintem nics tökéletes döntés...

2021. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire nem tudnak egymáson túllépni, engedd el a férjedet. Sajnálom, de ez már valószínű szerelem. Nem kell a másikat kalitkába zárni. Az élet túl hosszú és a kapcsolatok lejárnak. Szerelmek véget érnek és jak születnek. Örülj, hogy nincs gyereketek, így van esélyed arra, hogy egyszer te is viszonzott szerelmet találj. Ha most benne ragadsz ebbe a helyzetbe, megfogod őt gyerekkel, vagy a közös múlttal, soha többé nem lesz esélyed a szerelemre.
2021. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

Szerelem?

Egyszer szexeltek, azota evek ota most beszelnek először.

Hogy lehetne szerelem?

Nem ilyen kerdesekhez irjak mindig a nőnek, hogy na csak üríteni kell a ferfinek?


Ha a kérdésem úgy szólna, hogy

"Pár éve szexeltem egy házas férfivel, most újra megkeresett, mit tegyek?"

Akkor azt a választ írnád amit fentebb mondtam.

Becsomagoltad a rosszindulatot, mintha jó szándékból írnád.

2021. okt. 24. 13:59
 38/54 anonim ***** válasza:
50%

Tévedsz. Látom, előre eldöntötted mit akarsz hallani.


Képzeld, voltam ilyen helyzetben és alig beszéltünk életünkben 10 percet összesen, de évekig nem tudtunk egymásról leakadni. Szerinted mennyi ilyen van az ember életében? És képzeld, még csak le sem feküdtünk egymással, egyetlen csók volt, az is 2 év után, de ha azt a felesége látta volna, azonnal rá kéne jönnie, hogy az szerelem volt. Téged a büdös életben nem fog már úgy megcsókolni, de persze ja, csak ürítésre kell neki.

Álltasd magad tovább és maradj benne ebben a pocsolyában.

2021. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

Nem, en bármilyen választ elfogadtam eddig is. Azért a kérdésem, mert érdekel kívülállók véleménye.


De nézz meg itt körülbelül 10 kérdést, amibe azt kérdezik a nők, hogyha két hetente keresi őket a férfi akkor az mit jelent és 8-10 válasz, hogy csak szexre kell, ha nincs jobb.

Nem, hogy 2 évente...


Mondjuk, ha te 10 perc beszélgetés és egy csók után tényleg komolyan gondolod, hogy kölcsönös szerelem volt köztetek, akkor te egészen máshogy látod a világot, mint én és ezért nem is érthetjük egymást. De ezzel semmi baj.

2021. okt. 24. 14:19
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, benne voltam a másik oldalon, hidd el, éveken át mantráztam magamnak, hogy csak szexre kellettem neki. De látod, nem kellettem még arra se. De amit én évek után láttam a szemében, mondjuk annál a csóknál, az teljesen megzavart. Jobban szenvedett, mint én. Hogy milyen öngyilkossági gondolatai voltak, azt is csak én tudom.

Igen, benne van a pakliban, hogy csak előhúz egy fiókot, amikor épp unatkozik, és csak szexre kell neki bárki, aki elérhető.

De ez a pár cm-re állok a másik aurájában...hát ilyen fokú vonzalom nem sokszor van az ember életében.

10 percnél többet nem beszéltünk, mert tudatosan kerültük egymást és a feltűnést is. De neten tartottuk a kapcsolatot valamilyen szinten,de ott is próbáltunk inkább elhatárolódni.

Nekem ilyen vonzalom még az életben soha nem volt senkivel és megmagyarázni sem tudom, mert valóban nem ésszerű. Azt tudom, hogy szerelem volt, részemről biztosan. A másik érzéseit nyilván soha nem ismerhetem annyira. Én azt láttam a szemében. Mondani soha nem mondta. A végén annyit mondott, hogy azért nem lehet köztünk semmi, mert akkor nem érne véget soha. Nekem könnyebb lett volna, ha azt mondja, amit az elején, hogy nem akar mást, csak szexet.


Neked az jobb lenne, ha csak szexre kéne neki az a nő? Mostantól ez lesz mindig? Ne akarj így élni.

2021. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!