Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bámul, bókol a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul, bókol a férjem egy fiatalabb lánynak? Meg fog csalni vagy ez csak flört?

Figyelt kérdés

A férjem sűrűn nézeget egy nálam nem is sokkal csinosabb, de kirívóbb lányt akit minden pasi meg bámul, mert feltűnően rövid gatyákat, pólókat hord szóval értitek.

Azt is vissza hallottam, hogy a lány egyszer csinált valamit a férjem meg beszólt neki, hogy jó a látvány... a férjem tagadja.


Ez mit jelent? 12 éve együtt vagyunk. Csak egy kis vissza igazolásra vágyik vagy innen csak egy lépés a megcsalás?


2018. jún. 5. 14:31
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
15%

Mit nem értesz ezen. Megöregedtél, ő meg vágyik a fiatal lányra.


Mi az, hogy nem sokkal csinosabb. Ezt a férjed már eldöntötte, hogy ki a csinosabb, és kötve hiszem, hogy csak kicsit lenne csinosabb. Nem vagy már fiatal, ezt ne felejtsd el.

2018. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy a megcsaláson túl van, de hogy az otthoni dolgok nem elegendőek neki, az fix.

Engem nagyon bántana, ha a férjem más nőket ilyen nyíltan bámulna, és azt is hatalmas piros jelzésként élném meg, ha hazugságon/tagadáson kapnám.

Légy óvatos!

2018. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok párom 26.

Nem vagyunk idősek, nem öregedtem meg.

2018. jún. 5. 14:43
 4/54 anonim ***** válasza:
50%
Hát megnézi a szépet. Mert ezek szerint ő a nőt szépnek látja, ráadásul ha formás a csaj és még meg is mutatja persze, hogy megnézik. Hogy meg-e fog csalni az ugye egyrészt a csajtól is nagyban függ. Mert lehet csak turbózza az egojat ezzel a viselkedéssel és nem biztos, hogy kellene neki a férjed. Viszont ha rámászós tipus akkor megtörténhet. Másrészt Te jobban ismered a férjed, nem biztos, hogy mi jobban tudjuk meg fog-e csalni.
2018. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Én sem hiszem, hogy meg csalt volna.

Nem beszélnek egymással tudtommal csak neha ilyen találkozókon, de ha igaz amit vissza hallok ilyenkor is a férjem szól valamit hozzá.

A lány is állja a szemezést... Nem tudom mi tévő legyek.

2018. jún. 5. 14:46
 6/54 A kérdező kommentje:

Szeret engem a férjem.

Nagyon régóta együtt vagyunk és két éve feleségül vett.

De ez a szituáció nagyon zavar. A férjem a jobb pasik körébe tartozik. Én inkább átlagosan csinos vagyok, nem úgy mint ez a lány. :/

2018. jún. 5. 14:48
 7/54 anonim ***** válasza:
9%

Válljál hasonló nővé,legyèl nőies szexi.

Ha megkapnà otthon a szèpen feltállalt ètelt ami finom is,nem fog màs nő utàn kajtatni.

Mert így idők kèrdèse ès megcsal.

Èrd el,hogy ne akarjon màs nőre nèzni,ha nem teszel azèrt zàros hatàridőn belül,kezdj el gondolkodni,hogy hova tudnàl költözni,idők kérdèse.

2018. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem csak flörtöl.

Mondd neki, hogy téged ez zavar, ha már csinálja, úgy, hogy te ne tudj róla.


Igazán jól nevelt pasi azért ezt alapból tudja úgy csinálni, hogy te ne lásd, de ha nem, rá kell őket vezetni a lelki és egyéb béke kedvéért.

2018. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem túlgondolod, én is megnézek sok szép fiatal lányt, szoktam velük beszélgetni, talán még flörtölgetni is, de ezeket a virágszálakat csak megillatozom, de sosem tépem le...44/f.
2018. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök.

Az aggodalmamhoz az is hozzá tartozik, hogy nagyon fiatalon össze jöttünk, elég leszek csak én?

2018. jún. 5. 15:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!