Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bámul, bókol a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul, bókol a férjem egy fiatalabb lánynak? Meg fog csalni vagy ez csak flört?

Figyelt kérdés

A férjem sűrűn nézeget egy nálam nem is sokkal csinosabb, de kirívóbb lányt akit minden pasi meg bámul, mert feltűnően rövid gatyákat, pólókat hord szóval értitek.

Azt is vissza hallottam, hogy a lány egyszer csinált valamit a férjem meg beszólt neki, hogy jó a látvány... a férjem tagadja.


Ez mit jelent? 12 éve együtt vagyunk. Csak egy kis vissza igazolásra vágyik vagy innen csak egy lépés a megcsalás?


2018. jún. 5. 14:31
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
19%

1. Ha adsz magadra,és olyan nővé vállsz akire egyből beindul a férfi

2. Mivel a párod szereti a kirívó ruhákat ezért hordj olyat.

3. Megfelelő edzés és diéta.


Ha felizgul rád elég leszel. Tenned kell érte és nem megy félre.

2018. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
47%

Jajj de sok butasàg...!

1.véletlenül se öltözz úgy mint a màsik!

2.olyan nincs hogy aki otthon megkapja...

Engem csaltak, most velem csalnak...egyiknek kevés voltam, màsiknak kellek az asszony mellett....

És nem bàntàsból, de nem, nem leszel elég kérdezô és ô sem neked. 14vévesen összejöttetek. Ha van még hàtra mondjuk 60 évetek...ennyi idô alatt bizony kívàncsiak lesztek mindketten. És kell az érzés is, hogy kellesz màsnak is, hogy tudsz hódítani. 27nô

2018. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Egyébként, ha nem is csak az én esetemet nézem, de sajna én is úgy gondolom hiába teszi a nő akár minden este az egész tortát a férfi elé egy idő után a kedvence is unalmas lesz. Hát ettől félek.

Utolsó válaszoló! Nem tudod leírni, hogy miért kellesz te a felesége mellett ?


Abban reménykedek még, hogy tényleg csak egy kis flört az egész, hogy érezze a párom, hogy még mindig jó pasi.

2018. jún. 5. 16:19
 14/54 anonim ***** válasza:
98%

Mennyi baromság.

Nem kell olyanná válnod. Te te vagy. Így szeretett beléd. Nem kell gyökeresen megváltozott azért, hogy ne csaljanak meg. Ha megteszi egy gerinctelen féreg,és nem szeret. Ez nem azon fog múlni te mennyire fogsz a kedvéért változtatni. Ha legközelebb más nő jön be neki akkor még úgy öltözködj? Jó, hogy nem azt mondják egyesek hogy operáltasd át magad, hogy tetszél annak a férfinak aki 12 éve Így szeretett meg. Az idő meg múlik. Mindenki megöregszik, ennyi erővel minden férfi 10 évente cserélje le a nőjét mert az még mert öregedni?

Gyakori gáz lett...

Beszéld meg vele, hogy ez téged bánt

Van e okod aggódni. Lehet meg is lepődik, hogy tisztában vagy a dolgokkal. Kommunikáció a legfontosabb.

2018. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
94%
Hát, engem rohadtul kiábrándítana, ha a párom így viselkedne :(
2018. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
87%
Ne legyenek illúzióink, a legtöbb férfi ezt csinálja. A munkahelyemen szinte mindegyik. Ha bejön a céghez az asszony, lehajtott fejjel jön-megy, egyébként meg teszi a gusztustalan megjegyzéseket a kollegináknak, a kedvencük a "meg hát!"
2018. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

Eszembe sincs olyanná válni, valószínűleg tőlem nem is tetszene a páromnak.

Tudom, hogy így szeret ilyen egyszerűen ahogy vagyok.

Csak azt nem tudom, hogy meg áll ennyinél vagy tovább lépne.

Köszönök minden választ:)

2018. jún. 5. 22:32
 18/54 Bence_ ***** válasza:
69%

Okkal él veled, okkal lettél a felesége.

Csak ő tudja miért jó veled, te meg azt, hogy vele.

Az a nő szép akit szeretek. Ő is így van vele. Ha szeret mindig új és szép leszel.

Önbecsüléseddel van a gond, azon agyalsz elég vagy e? Tudd, hogy te vagy a világ legjobb nője! Te csábítasz, ki tudna neked ellenállni? Használd az eszed, a csípőd, használd a nőiességed! 😁

2018. jún. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
18.:nagyon szépen hangzik, amit leírtál, csakhigy egy nagy baromság a vakot játszani. Itt már nem csak megnézés vokt, hanem utánaszólás is. Ez nem önbizalomkérdés.
2018. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök a privátokat is.


Igen egyenként engem is jobban szólnak a beszólogatások. Kettőről tudok és kitudja hány van még.

Mivel kérdezgettem ismerősöket azt mondják van amikor nem is figyel egyáltalán a lány felé. Majd meg látjuk. Mindenképp beszélnem kell vele, tudom.

2018. jún. 6. 08:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!