Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bámul, bókol a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul, bókol a férjem egy fiatalabb lánynak? Meg fog csalni vagy ez csak flört?

Figyelt kérdés

A férjem sűrűn nézeget egy nálam nem is sokkal csinosabb, de kirívóbb lányt akit minden pasi meg bámul, mert feltűnően rövid gatyákat, pólókat hord szóval értitek.

Azt is vissza hallottam, hogy a lány egyszer csinált valamit a férjem meg beszólt neki, hogy jó a látvány... a férjem tagadja.


Ez mit jelent? 12 éve együtt vagyunk. Csak egy kis vissza igazolásra vágyik vagy innen csak egy lépés a megcsalás?


2018. jún. 5. 14:31
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Bocsánat javít a telefon. Szóval azt akartam írni, hogy engem is jobban zavarnak a beszólogatások, az már túl megy a hűséget fogadtam nem vakságot elven.
2018. jún. 6. 09:03
 22/54 anonim ***** válasza:
78%

"Mivel kérdezgettem ismerősöket azt mondják van amikor nem is figyel egyáltalán a lány felé. Majd meg látjuk. Mindenképp beszélnem kell vele, tudom."


Ne alázd magad ilyesmivel! Arról nem is beszélve, hogy mi van, ha valaki továbbadja a párodnak, hogy ilyeneket kérdezősködsz a háta mögött! Csak magadat járatod le, inkább próbáld vele négyszemközt rendezni ezt!

2018. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Igen belátom, hogy kínos. Köszönöm a tanácsot.
2018. jún. 6. 09:21
 24/54 Bence_ ***** válasza:
47%

Sehova nem írtam, hogy legyen vak.

Kérdező is foglalkozzon magával.

Az meg érzi, hogy érzi magát. Ha rosszul akkor lépjen.

2018. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
33%

Nem irigyellek! Sok Erőt Kívánok - bárhogyan is alakul a folytatás.


Esetleg párterápia szóba jöhet. (Egyházaknál szokott lenni ilyen meghirdetve.)


Vigasztalódj, ne add fel!

2018. jún. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

Csak egy kis helyzetjelentés.

Lehet, hogy csak én aggódtam túl a dolgot, azóta se történt közöttük semmi, férjem csak hárít/tagad.

Gondolom, ha annyira érdekelné már tovább lépett volna.

2018. júl. 1. 09:56
 27/54 A kérdező kommentje:

Múltkor látták a férjemet nagyon közel a lány mellett.

Beszélgettek, de állítólag alig volt köztük pár centiméter.

Én meg azóta se tudom mit gondoljak.


Varok további válaszokat, tapasztalatokat

2018. aug. 11. 09:03
 28/54 anonim ***** válasza:
20%

25-ös válaszoló vagyok.


Ha nagyon el akar menni, akkor nem tudod tartóztatni!


Gyermeketek nem született a 12 év alatt? Nem lehetséges, hogy ezért vágyik más valakire ennyire?


Szerintem az utódnemzés iránti vágy lehet az oka annak, hogy "házon kívül" keresi a boldogságot...

2018. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
14%
Nekem fura hogy már közel vagytok a 30hoz, a fél életeteket együtt életetek le és nincs gyerek?
2018. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Pofátlanság rákérdezni hogy mi történt azóta? Remélem megoldódott és minden rendben!
2021. ápr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!