Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, most hogyan érjem el, hogy feldolgozza ezt és együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

Négy éve tartó párkapcsolatom van/volt.

Megcsaltam a barátomat az exemmel akivel egy helyen dolgozom amúgy. "Csak" csók volt és simogatás. Szex nem. És ez egyszer történt meg. Elmondtam a barátomnak,nem azonnal,de két három hétre rá. Azthittem,hogy "eltudom titkolni" de nem akartam meg bűntudatom volt és gyomorgörcsöm és megbántam nagyon. Soha többet nem tennék ilyet! De a barátom azt mondta,hogy szembe köptem őt "pont én" aki a társa volt. Aztán csak kiabált velem meg összepakolta a ruháimat. De amikor elakartam menni akkor amikor már kint voltam a buszmegállóban a bőröndömmel felhívott,hogy maradjak ott eljön értem kocsival. Aztán haza vitt és akkor utána már higgadtan beszélt velem. De nem értem miért hívott vissza,mert ugyan úgy zaklatott volt még, csak rosszabb volt a helyzet,mert sírt is és ugyan úgy próbált "megbántani" engem és nem volt egy kellemes beszélgetés. Bocsánatot kértem tőle. Azt mondta nem tudja,hogy mi lesz ezután. De maradjak,nem akar kirakni tudja,hogy csak a szüleimhez mehetnék vissza,de ott nem szívesen látnának,mert egyszerűen csak örültek,hogy megszabadultak tőlem meg a bátyámtól is anno. 19 évesen már elkellett mennem otthonról "dolgozz" címszó alatt. Aztán megismertem a barátomat,közben tanultam és dolgoztam is. Egy ideig albérletben voltam aztán a páromhoz költöztem és itt fizetem a dolgokat. Most mégsem dobott ki, meg egész normális és higgadt velem,de ahányszor rám néz azt látom rajta,hogy gyűlöl engem. Mintha csak megtűrne, de ezt csak a tekintetéből szűröm le,meh abból,hogy feltűnően még véletlen sem akar hozzám érni. Külön alszunk és mindig hatalmas köztünk a távolság. Még egy asztalhoz sem szívesen ül le velem, de azért abból még nem csinált gondot. Megértem,hogy ilyen velem. Szeretném ha megbocsájtana nekem. De ehhez tudom,hogy időre lenne szüksége. Meg mivan ha mégsem sikerül? Nagyon sajnálom ami történt meg szégyellem az egészet. Nem tudom mi lesz. Egyszer egyszer látok kis reményt,mert amúgy kedves velem és néha olyan mintha még mindig törődne velem,vagy érdeklem őt, de közben más velem. Lehet,hogy már nincs esélyem? Kérlek segítsetek! Nem akarok csak ülni és várni. Arra gondoltam,hogy valahogy valamin változtatnom kell, vagy valahogy megkell neki mutatnom,hogy bízzon bennem. Mit mondjak neki? Mit mondhatnék? Az az igazság,hogy nem akarok előtte mentegetőzni, kifogásokat gyártani vagy jönni a sablon szöveggel és még csak "okom" sem volt őt megcsalni. Semmit nem jelentett az exem. Igazából baráti maradt alapból a viszonyunk és csak megtörtént. De azóta kerülöm. Szinte semmit nem mondunk egymásnak.


Ti mit tanácsoltok?


2018. ápr. 4. 11:16
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Ott hibàztad el hogy nem tartottatok távolságot egymàs között .Akàrmijen rendezvény stb mindíg kell a tàvolság .Sztem ez nem barát mert azok nem csókolóznak főleg hogy az exed .A pàrodat ha nagyon szereted akkor legyél vele türelmes és fogadd el hogy neki most egy kis térre van szüksége ne vàrd hogy megöleljen stb .Lehet hogy ő is megcsal majd vagy flörtölget màs csajokkal de ezt neked is toleràlnod kell majd .Egyépként meg csak gondolj bele a pàrod helyzetébe ha ő csalt volna meg egyik kolleginàjàval jah és az is ott melozik akkor mit gondolnàl ezekutàn.Oké te szinte alig beszéltél az exeddel de akkor is mindíg ott lessz az hogy egy légtérben lesztek vagy legalàbbis néha és vmiért még is összekeveredtek .Azért az nem mindegy hogy tàvol vagy az extől vagy egylégtérben vagytok mégha nem is mindíg .
2018. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Mondtak azért itt jókat, nekem is jóljött most ez a kérdés. Hasonló cipőben vagyok mint te, azzal az eltéréssel hogy én valóban megcsaltam, és ráadásul -ha csak írásban is de- tartottuk a kapcsolatot. Viszont nem élünk (még) együtt, illetve amikor az eset történt még a kapcsolatunk sem volt igazán komoly.


Most lebuktam, és az életem odaadnám hogy jóvá tegyem. Beismertem hogy óriási hiba volt, és hogy nagyon szeretném ezt jóvá tenni. Próbálok mindenben megfelelni, engedni neki, bár tudom ez sem jó, ezzel csak szánalmassá válok. De nagyon fontos nekem, a másikkal semmi tervem nem volt már, csak jó volt kicsit dilizni. Hát ezzel elszúrtam mindent. Énis próbálok türelemmel lenni, és nem vitázni vele, hisz tudom hogy hibáztam, hogy jogosan dühös és csalódott.


Nem tudom mi lesz, a legkisebb fénysugárba is kapaszkodok, hátha van csak egy cseppnyi esélyem is. De ha elvesztem, végülis megérdemlem. Őt jobban sajnálom.


A te eseted szerintem megbocsájtható, bár ott is megértem hogy így viselkedik most. Viszont ez esetben a munkahely váltást meggondolnám, mertha próbálod is kerülni az exed, akkor is ott van, és ezt a párod is tudja. És soha többé nem lehet benne biztos hogy ti ott épületen belül mit csináltok. Én ha kérné meghoznám ezt az áldozatot, sőt magam ajánlanám fel a jóvátétel érdekében. Vagy inkább első lépésként. A többit csak az idő tudja eldönteni, illetve az hogy enged e az elvein az érzelmei miatt.


Én most elnézném a páromnak azt is ha megcsalna, pedig ez nálam sem fér bele. De ő fontosabb most nekem mindennél, s úgy érzem az elvesztése jobban fájna. Bár az is tény hogy a kapcsolatunk mindig is messze volt a tökéletestől, nem véletlen hogy a másikkal sem szakítottam meg mindent. De tudom hogy ez hiba volt, és mostmár ha szétmegyünk sem fog ő kelleni, inkább leszek egyedül.


Szurkolok nektek! Ha igazán szeret, akkor meg kell tudnia bocsájtania. Kiváncsi vagyok a folytatásra.

2018. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

A párod valószínűleg nagyon szeret és ezért ment utánad, ezért nem dobott ki és ezért fáj neki annyira amit tettél.


Nem tudom neki mi segíthetne, de időt mindenképp adj neki.

Mondd el, hogy ha úgy látja küldjön el, de te vele szeretnél maradni és sok-sok év alatt felépíteni benne azt a bizalmat amit ezzel a butasággal leromboltál.

2018. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!