Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van fent valaki társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van fent valaki társkeresőn, és beszélget, amikor együtt van valakivel, és elmondása szerint boldog?

Figyelt kérdés
Nem rég kiderült a páromról ez a dolog... Mióta rájöttem, nem csinálja. De nem tudom magam túltenni. Mindig attól félek, hogy újrakezdi...
2018. jan. 27. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
És miért nem szakítottál még vele?
2018. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nő vagy férfi? A nők egonövelés miatt csinálják, esetleg te nem udvarolsz, bókolsz neki annyit, amennyit szeretné.
2018. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert unatkozik.
2018. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
A második nagyon jól mondja. Ha tőled nem kap elég szép szót, mástól várja a megerősítést.
2018. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ő a fêrfi(31)

Én a nő.

2018. jan. 27. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégsem annyira boldog. Amúgy honnan tudod, hogy csak beszélget?
2018. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
En pl akkor megyek fel ha nagyon unatkozok es olyankor szeretek segiteni fiataloknak szexualitas teren, a vedekezes fontossagat is erositem bennuk es csak siman tanacsokat adok :)
2018. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami még sem stimmel .. lehet kell neki úgymond valamilyen visszajelzés lehet hogy te nem adsz meg neki valamit amit hiányol ezt minnél előbb megkéne beszélnetek nem egy jó jel ha valakinek a párja fent van egy társkeresőoldalon
2018. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért a "miért"-en töröd a fejed?

Mióta rájöttél ügyesebben csinálja, - ő már kifelé megy a kapcsolatból, és te?

2018. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem le akar cserélni téged.

Én csakis ezért tennék ilyet pasiként. Valami nem stimmel a kapcsitokban, beszéljétek meg hogy mi az.

2018. febr. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!