Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, most hogyan érjem el, hogy feldolgozza ezt és együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

Négy éve tartó párkapcsolatom van/volt.

Megcsaltam a barátomat az exemmel akivel egy helyen dolgozom amúgy. "Csak" csók volt és simogatás. Szex nem. És ez egyszer történt meg. Elmondtam a barátomnak,nem azonnal,de két három hétre rá. Azthittem,hogy "eltudom titkolni" de nem akartam meg bűntudatom volt és gyomorgörcsöm és megbántam nagyon. Soha többet nem tennék ilyet! De a barátom azt mondta,hogy szembe köptem őt "pont én" aki a társa volt. Aztán csak kiabált velem meg összepakolta a ruháimat. De amikor elakartam menni akkor amikor már kint voltam a buszmegállóban a bőröndömmel felhívott,hogy maradjak ott eljön értem kocsival. Aztán haza vitt és akkor utána már higgadtan beszélt velem. De nem értem miért hívott vissza,mert ugyan úgy zaklatott volt még, csak rosszabb volt a helyzet,mert sírt is és ugyan úgy próbált "megbántani" engem és nem volt egy kellemes beszélgetés. Bocsánatot kértem tőle. Azt mondta nem tudja,hogy mi lesz ezután. De maradjak,nem akar kirakni tudja,hogy csak a szüleimhez mehetnék vissza,de ott nem szívesen látnának,mert egyszerűen csak örültek,hogy megszabadultak tőlem meg a bátyámtól is anno. 19 évesen már elkellett mennem otthonról "dolgozz" címszó alatt. Aztán megismertem a barátomat,közben tanultam és dolgoztam is. Egy ideig albérletben voltam aztán a páromhoz költöztem és itt fizetem a dolgokat. Most mégsem dobott ki, meg egész normális és higgadt velem,de ahányszor rám néz azt látom rajta,hogy gyűlöl engem. Mintha csak megtűrne, de ezt csak a tekintetéből szűröm le,meh abból,hogy feltűnően még véletlen sem akar hozzám érni. Külön alszunk és mindig hatalmas köztünk a távolság. Még egy asztalhoz sem szívesen ül le velem, de azért abból még nem csinált gondot. Megértem,hogy ilyen velem. Szeretném ha megbocsájtana nekem. De ehhez tudom,hogy időre lenne szüksége. Meg mivan ha mégsem sikerül? Nagyon sajnálom ami történt meg szégyellem az egészet. Nem tudom mi lesz. Egyszer egyszer látok kis reményt,mert amúgy kedves velem és néha olyan mintha még mindig törődne velem,vagy érdeklem őt, de közben más velem. Lehet,hogy már nincs esélyem? Kérlek segítsetek! Nem akarok csak ülni és várni. Arra gondoltam,hogy valahogy valamin változtatnom kell, vagy valahogy megkell neki mutatnom,hogy bízzon bennem. Mit mondjak neki? Mit mondhatnék? Az az igazság,hogy nem akarok előtte mentegetőzni, kifogásokat gyártani vagy jönni a sablon szöveggel és még csak "okom" sem volt őt megcsalni. Semmit nem jelentett az exem. Igazából baráti maradt alapból a viszonyunk és csak megtörtént. De azóta kerülöm. Szinte semmit nem mondunk egymásnak.


Ti mit tanácsoltok?


2018. ápr. 4. 11:16
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Szóismétlésért bocsi.
2018. ápr. 4. 11:18
 2/43 anonim ***** válasza:
68%

Hét most kőkeményen kell bizonyitanod. Fogadd el, hogy lesznek hullámvölgyei a hangulatában, ezeket kezelned kell tudnod. Lezsnek kérdései, hogy miért tetted, ő miért nem volt elég jó neked - ezeket is kell tudnod kezelni, még ha idegesit is valahol.

Vállald a felelősséged, ne mentegetőzz, legyél őszinte, hogy igen, hülye voltál és nem szándékozol kimagyarázni magad.

Próbálj meg a kapcsolaton dolgozni - valami hiányzott belőle?

Lehet munkát kéne váltanod, mert szerintem addig nem nyugszik le.

A többi a barátodon múlik, hogy meg tud-e bizni benned.

2018. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
42%
Pakolj ossze es menj haza. Ez nem lesz jobb szerintem.
2018. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Mindent megtennék. Nem idegesít semmi sem. A kérdéseire válaszoltam már. Azóta is kérdezett, de ahogy írtad. Mintha hullámvölgyei lennének. Volt amikor szerintem bántó szándékkal kérdezett meg dolgokat amikre ő is tudhatta a választ vagy csak szimplán felesleges információt osztottam volna meg,mert magát ostorozta volna. Pl,hogy na és megérte? Milyen volt? Máskor meg a miértjére kíváncsi tényleg és komolyabb,higgadtabb. De ezt próbálom kezelni,meg ő is egyre nyugisabb és inkább csak a szemében látom a haragot. Ennyi, de ez a legnehezebb. Amikor rám néz zavarban leszek előtte és nem jó értelemben, egyszerűen szégyellem magam előtte. És azt szeretném,ha jobban érezné magát és megoldódna minden. Nem tudom,hogy mivel bizonyíthatnék? Ilyenkor mit lehet mondani? Vagy mit kell csinálni? Gondoltam arra,hogy csinálunk valamit együtt..ahogy szoktunk, vagy programokat szeverzeke a hétvégére. De a szünet idő alatt is inkább elment itthonról másokkal volt vagy ha együtt volt velem akkor került a lakásban. Lehet eljönne velem valahova ha megfelelően nyitok felé, de félek az elutasítástól! Meg igazából nem tudom,hogy most még nevezhetem-e egyáltalán a páromnak? Nem tudom,hogy időre van csak szüksége ahogy mondta vagy inkább csak "megsajnált" és nem akart kirakni. Az a baj,hogy nem csak a páromat,de így a barátomat/a barátságát is elveszítettem. Ez a része nagyon hiányozna. Nem akarom,hogy utáljon engem.
2018. ápr. 4. 11:34
 5/43 anonim ***** válasza:
40%

Nem olvasom el a regényedet, a kérdésre válaszolok:


Sehogy. Talán nem kellett volna gerinctelen és gyáva módon megcsalni a barátodat. Az eszedet kellett volna használnod és nem a lábad közötti testrészedet.

Ha probléma van a kapcsolatban, akkor dolgozni kell közösen azért, hogy megjavítsátok, ha nem megy, akkor szakítani kell, és nem megcsalni a másikat.


Tégy neki egy szívességet, és hagyd el. Elveszítetted nála a bizalmat, amit szinte lehetetlen visszaszerezni.

Neked hogy esne, ha a párod csinálta volna ezt? Meg tudnál neki bocsátani? Ugyanúgy tudnál rá ezek után nézni? Ugyanúgy meg tudnál benne bízni, mint eddig?

2018. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Beszéltem már a szüleimmel. Még előbb mint hogy kiderült volna,hogy megcsaltam a barátomat. De nem akarnak otthon látni. Nem emiatt,de finoman szólva azt mondták,hogy ne menjek hozzájuk. Van két öcsém apám anyám és nem kellek még én is. A bátyám meg én hamar kilettünk rakva. Sosem volt szoros a kapcsolatom a szüleimmel. És nem tudok visszamenni hozzájuk. Persze közben azért elkezdtem nézegetni albérleteket van egy ismerősöm aki lehet tud intézni valamit, de még nem akarok elköltözni a barátomtól. Mivan ha valamikor megtudna bocsájtani és együtt lehetünk?
2018. ápr. 4. 11:37
 7/43 A kérdező kommentje:
5-ös ha elolvastad volna akkor tudnád,hogy nem használtam a lábam közötti részt és nem volt szex "csak" egy csók,meg arc-derék simogatás.
2018. ápr. 4. 11:38
 8/43 anonim ***** válasza:
33%

#7


Nem tök mindegy. A lényeg ugyanaz. Megcsaltad. Csók, vagy d..gás, egyre megy ilyenkor.

2018. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
az első mondat után ? jelet akartam írni
2018. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Ez azért mindenkinél más szerintem. A csók és a szex között számomra legalábbis de van különbség. Lehet valaki intimebbnek tartja a csókot, de nálam ettől függetlenül is a szex nagyobb gond lenne. Hogy megtudnék-e bocsátani azt meg nem tudom. Nem én vagyok ilyen helyzetben.
2018. ápr. 4. 11:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!