Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, most hogyan érjem el, hogy feldolgozza ezt és együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

Négy éve tartó párkapcsolatom van/volt.

Megcsaltam a barátomat az exemmel akivel egy helyen dolgozom amúgy. "Csak" csók volt és simogatás. Szex nem. És ez egyszer történt meg. Elmondtam a barátomnak,nem azonnal,de két három hétre rá. Azthittem,hogy "eltudom titkolni" de nem akartam meg bűntudatom volt és gyomorgörcsöm és megbántam nagyon. Soha többet nem tennék ilyet! De a barátom azt mondta,hogy szembe köptem őt "pont én" aki a társa volt. Aztán csak kiabált velem meg összepakolta a ruháimat. De amikor elakartam menni akkor amikor már kint voltam a buszmegállóban a bőröndömmel felhívott,hogy maradjak ott eljön értem kocsival. Aztán haza vitt és akkor utána már higgadtan beszélt velem. De nem értem miért hívott vissza,mert ugyan úgy zaklatott volt még, csak rosszabb volt a helyzet,mert sírt is és ugyan úgy próbált "megbántani" engem és nem volt egy kellemes beszélgetés. Bocsánatot kértem tőle. Azt mondta nem tudja,hogy mi lesz ezután. De maradjak,nem akar kirakni tudja,hogy csak a szüleimhez mehetnék vissza,de ott nem szívesen látnának,mert egyszerűen csak örültek,hogy megszabadultak tőlem meg a bátyámtól is anno. 19 évesen már elkellett mennem otthonról "dolgozz" címszó alatt. Aztán megismertem a barátomat,közben tanultam és dolgoztam is. Egy ideig albérletben voltam aztán a páromhoz költöztem és itt fizetem a dolgokat. Most mégsem dobott ki, meg egész normális és higgadt velem,de ahányszor rám néz azt látom rajta,hogy gyűlöl engem. Mintha csak megtűrne, de ezt csak a tekintetéből szűröm le,meh abból,hogy feltűnően még véletlen sem akar hozzám érni. Külön alszunk és mindig hatalmas köztünk a távolság. Még egy asztalhoz sem szívesen ül le velem, de azért abból még nem csinált gondot. Megértem,hogy ilyen velem. Szeretném ha megbocsájtana nekem. De ehhez tudom,hogy időre lenne szüksége. Meg mivan ha mégsem sikerül? Nagyon sajnálom ami történt meg szégyellem az egészet. Nem tudom mi lesz. Egyszer egyszer látok kis reményt,mert amúgy kedves velem és néha olyan mintha még mindig törődne velem,vagy érdeklem őt, de közben más velem. Lehet,hogy már nincs esélyem? Kérlek segítsetek! Nem akarok csak ülni és várni. Arra gondoltam,hogy valahogy valamin változtatnom kell, vagy valahogy megkell neki mutatnom,hogy bízzon bennem. Mit mondjak neki? Mit mondhatnék? Az az igazság,hogy nem akarok előtte mentegetőzni, kifogásokat gyártani vagy jönni a sablon szöveggel és még csak "okom" sem volt őt megcsalni. Semmit nem jelentett az exem. Igazából baráti maradt alapból a viszonyunk és csak megtörtént. De azóta kerülöm. Szinte semmit nem mondunk egymásnak.


Ti mit tanácsoltok?


2018. ápr. 4. 11:16
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

20-as látom téged sok csalódás érhetett vagy nem jutottál még életedben puncihoz/péniszhez. Részvétem.

A stílusom olyan amilyen stílusban te is beszéltél velem.

2018. ápr. 4. 12:32
 22/43 anonim ***** válasza:
75%

#21


5 éves boldog és harmonikus párkapcsolatban élek párommal a közös lakásunkban. Soha nem csalnánk meg egymást.

Ne magadból indulj ki, drágaság. :)


Egyébként tudom, fájdalmas, mikor az embert szembesítik saját magával, saját tükörképével és saját hibájával.


Foglalkozz önismerettel, pszichológiával, és akkor nem fogsz felháborodni, ha valaki szembesít téged a saját h..lyeségeddel. :)

2018. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
34%

22

Azt mondani, hogy veletek soha nem történhet meg az elég bátor kijelentés.

Hallottad már azt, hogy a lónak négy lába van mégis elesik?


Hibázott a kérdező, de azon van, hogy jóvá tegye, bánja és valószínű nem csinál többet ilyet.

2018. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
76%

#23


És te hallottad már azt, hogy egy jól működő kapcsolatban a megcsalás kizárt dolog? Ahol napi szinten őszinte és nyílt kommunikáció folyik mindenről, mind a ketten elítélik a megcsalást, megbeszélik a problémákat, azon vannak, hogy ha ilyen felmerül, akkor közösen megoldják.

Ismerni kell ahhoz a másikat, hogy ilyen kijelentést tudj tenni. Ismerem a páromat, úgyhogy 100%-ban ki tudom ezt jelenti. :)

2018. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Rendben,megtörtént. Tudom,hogy hibáztam,nem értem miért kell szúrkálódni akkor.


Másrészt ha annyira boldog harmonikus párkapcsolatban élsz akkor légy arra büszke és foglalkozz a pároddal. Annak semmi értelme ha beszólogatsz!


Más normális választ tudott adni, annak ellenére,hogy senki sem dícsért meg azért amit tettem természetesen jogosan. És te mondod,hogy nőjek fel!? Van annak értelme ha kiforgatod más szavait és mindenbe belekötsz? Miért nem lehet cinizmus és minősítés nélkül véleményt alkotni.


Tanácsokat mégegyszer köszi. Az ilyen apró dolgokra mint pl főzés én is gondoltam. Köszi!

2018. ápr. 4. 12:56
 26/43 A kérdező kommentje:

Én is elítéltem a megcsalást. Egy nagyon undorító dolog. De akkor abban az adott helyzetben sajnos nem szólalt meg időben a lelkiismeretem. Vagyis de,mert igazából tudtam,hogy nem helyes. Szóval tényleg hibáztam. Erről viszont a barátom nem tehet. Pedig nyílt és őszínte kommunikáció volt köztünk mindig. Most is így maradt. Ezt sem tartottam titokban, tudtam,hogy elkell mondanom neki.


Megcsalás. Az én barátom is sokszor mondta már,hogy tudja sose csalnám meg,bízik bennem szikla szilárdan. Én is úgy hittem magamról,hogy hűséges vagyok és leszek mindig. De naiv az azt feltételezi,hogy nincs benne a pakliban annak a veszélye,hogy valamelyik fél félreléphet.

2018. ápr. 4. 13:02
 27/43 anonim ***** válasza:
26%

Jaj kislány ne parázz már!!! Egy kis simitől meg flörttől még nem dől össze a világ.

Akik itt neked osztják az erkölcsöt meg az észt azok vagy luzerek akiket megcsaltak vagy féltékeny emberek akik rettegnek attól hogy megcsalják őket.

Más emberek meg idegenekkel kuratják szét a nőjüket és az teljesen rendben van. Hagyjuk már mindkét oldalról ezt az álszenteskedést.

Én azt tanácsolom, hogy maradj a barátoddal és szerezd vissza a bizalmat ha lehet.

Az idő meg fogja oldani, vagy helyreáll a bizalom és jó lesz a kapcsolat vagy teljesen padlóra kerül és szakítás lesz a vége.

Maradj hűséges és várd kia végét, a barátodom mulik hogy meg tudja e bocsátani ezt a kis flörtöt.

2018. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
De miért csaltad meg? Mi volt az ok? Mert ha magát a problémát nem oldjátok meg, akkor ez előbb-utóbb megfog ismétlődni, főleg ha alábbhagy a bűntudatod.
2018. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom neked javasolni, hogy higgadt legyél és ne próbálj kompenzálni semmit. Természetesen viselkedjél és legyél az átlagosnál is türelmesebb. Le fog higgadni a párod, a történtek bántják a büszkeségét, de mégis ragaszkodik hozzád, egyébként nem marasztalt volna.

Nincs miért mentegetőznöd, az nem egy véletlen baleset volt, elcsábítottak és te nem tudtál vagy nem akartál ellenállni, de gyakorlatilag ez lényegtelen.

Úgy gondolom, hogy a párod idővel túlteszi magát a történteken és újra kezdeményezni fog, hogy ez mennyi időt vesz igénybe azt nehéz megjósolni. Ha sikerül ezen túllendülni és újra működik a kapcsolat,akkor is benne van az a lehetőség, hogy a későbbiekben ezt felhántolgatja, akkor meg el kell köszönni békességben egymástól.

40F

2018. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Ismételten köszönöm a tanácsot.


Jogos a kérdés.

Mint említettem az exemmel baráti maradt a viszonyunk. Igaz nem találkoztunk,csak munka időben láttuk egymást,de akkor sokat voltunk egy légtérben és szoktunk beszélgetni is. Meg néha előfordult,hogy nagyobb társaságban ő is jelen volt. De csak ez az egyetlen hiba volt amit elkövettem. Előtte semmi nem történt csak akkor az egyszer. Munka után a parkolóban segítettem neki meg még két kollégam bepakolni a dobozokat sütik voltak benne. Egy rendezvény volt a munkahelyen és a maradékot el lehetett vinni aki szerette volna. Rengeteg kaja pia maradt felbontatlan ételek,szendvicsek. Én is vittem valamennyit. Szóval ezután én még kicsit maradtam,beszélgettünk,de semmi jelentős dologról nem esett szó, aztán kicsit flörtöltünk és csak megcsókolt. Mindig is tudtam,hogy tetszünk egymásnak,meg működik a kémia, de távolság tartóak voltunk,csak akkor nem. Szerintem azért történhetett meg,mert az nap nagyon jól éreztük magunkat,mindenki feloldótott,ment a beszélgetés, és mi eleve ismertük egymást,jóban maradtunk és csak megtörtént. Nem volt különösebb oka. Nem azért történt,mert a párkapcsolatomban probléma lenne. Csak nagyon vonzódom még az exemhez,tetszik és jófej ennyi. Nem kellett volna hogy megtörténjen. Nagyon bánom! Azóta rá se nézek az exemre,meg kerülöm. Tudom,hogy tudja,hogy gáz volt amit csináltunk. Ezt tiszteletben tartja most csak köszönni szokott nekem.

2018. ápr. 4. 13:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!