Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi időre van szüksége egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időre van szüksége egy férfinak, arra hogy feldolgozza a megcsalást és megtudjon nyílni érzelmileg mások felé?

Figyelt kérdés

30-40 éves korosztály

eljegyzés~a nő megcsalta.

Nyilvan vagy egy gyászidőszak, ami alatt a pasik 99%-a fűvel fával szexelget, illetve hiába talalkozik egy nővel, akivel, működhetne, nem tud/akar megnyílni, mert még nyalogatja a sebeit és elküldi a lehetőséget.



2018. jan. 28. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenki más. Van akinél nincs ilyenfajta fájdalom.

"nyilván".. Igen.., nyilván. XD

Nőj már fel, nyisd ki kicsiny szemeid.

2018. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fél évig nem nyitottam senki felé. Utána rájöttem, hogy ez így annyira nem mehet tovább, így volt akivel összemelegedtem, de párkapcsolatot 1 év után se kerestem. Az előző hosszú kapcsolat után magasabb lett a léc, amit személyiségileg kitűzök. De ha nem felel meg senki, nem sírok rajta, jól megvagyok magam is. Vannak céljaim, hobbik, magánéletem. Biztos nem kezdenék olyan lánnyal, akivel sok baj van, vagy felrúgná a mostani stabilitásom.
2018. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél nagyon más. Nálam, semmiféle sebnyalogatás, hasonlók nem voltak. Az az egy nő csalt meg, nem vetítem ki más nőkre. Vége, pont és feledve. Volt hogy úgy sikerült, másnap már új kapcsolatot indítottam szerencsére, pont megfelelő nővel.
2018. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nyilván *VAN* egy gy....
2018. jan. 28. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nyilvan vagy egy gyászidőszak, ami alatt a pasik 99%-a fűvel fával szexelget"


Statisztikailag alá tudod támasztani? Vagy honnan jött a 99 %-a? Tényleg érdekel? Nagyon sok pasi ismerősöd lehet, ha ezt így tudod. Úgy a Föld 99%-a. Az durva azért.

2018. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézd...nekem jelenleg 3 hete tart, együtt maradtam a párommal, mert látom rajta, hogy megbánta...vagy csak ezt akarom látni, nem tudom. Majd idővel úgy is kiderül.
2018. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!