Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, most hogyan érjem el, hogy feldolgozza ezt és együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

Négy éve tartó párkapcsolatom van/volt.

Megcsaltam a barátomat az exemmel akivel egy helyen dolgozom amúgy. "Csak" csók volt és simogatás. Szex nem. És ez egyszer történt meg. Elmondtam a barátomnak,nem azonnal,de két három hétre rá. Azthittem,hogy "eltudom titkolni" de nem akartam meg bűntudatom volt és gyomorgörcsöm és megbántam nagyon. Soha többet nem tennék ilyet! De a barátom azt mondta,hogy szembe köptem őt "pont én" aki a társa volt. Aztán csak kiabált velem meg összepakolta a ruháimat. De amikor elakartam menni akkor amikor már kint voltam a buszmegállóban a bőröndömmel felhívott,hogy maradjak ott eljön értem kocsival. Aztán haza vitt és akkor utána már higgadtan beszélt velem. De nem értem miért hívott vissza,mert ugyan úgy zaklatott volt még, csak rosszabb volt a helyzet,mert sírt is és ugyan úgy próbált "megbántani" engem és nem volt egy kellemes beszélgetés. Bocsánatot kértem tőle. Azt mondta nem tudja,hogy mi lesz ezután. De maradjak,nem akar kirakni tudja,hogy csak a szüleimhez mehetnék vissza,de ott nem szívesen látnának,mert egyszerűen csak örültek,hogy megszabadultak tőlem meg a bátyámtól is anno. 19 évesen már elkellett mennem otthonról "dolgozz" címszó alatt. Aztán megismertem a barátomat,közben tanultam és dolgoztam is. Egy ideig albérletben voltam aztán a páromhoz költöztem és itt fizetem a dolgokat. Most mégsem dobott ki, meg egész normális és higgadt velem,de ahányszor rám néz azt látom rajta,hogy gyűlöl engem. Mintha csak megtűrne, de ezt csak a tekintetéből szűröm le,meh abból,hogy feltűnően még véletlen sem akar hozzám érni. Külön alszunk és mindig hatalmas köztünk a távolság. Még egy asztalhoz sem szívesen ül le velem, de azért abból még nem csinált gondot. Megértem,hogy ilyen velem. Szeretném ha megbocsájtana nekem. De ehhez tudom,hogy időre lenne szüksége. Meg mivan ha mégsem sikerül? Nagyon sajnálom ami történt meg szégyellem az egészet. Nem tudom mi lesz. Egyszer egyszer látok kis reményt,mert amúgy kedves velem és néha olyan mintha még mindig törődne velem,vagy érdeklem őt, de közben más velem. Lehet,hogy már nincs esélyem? Kérlek segítsetek! Nem akarok csak ülni és várni. Arra gondoltam,hogy valahogy valamin változtatnom kell, vagy valahogy megkell neki mutatnom,hogy bízzon bennem. Mit mondjak neki? Mit mondhatnék? Az az igazság,hogy nem akarok előtte mentegetőzni, kifogásokat gyártani vagy jönni a sablon szöveggel és még csak "okom" sem volt őt megcsalni. Semmit nem jelentett az exem. Igazából baráti maradt alapból a viszonyunk és csak megtörtént. De azóta kerülöm. Szinte semmit nem mondunk egymásnak.


Ti mit tanácsoltok?


2018. ápr. 4. 11:16
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Ja de ha csak csók..akkor nem kérdés. Ezért nem szakítanék a barátommal. Ezt azért tudom magamról.
2018. ápr. 4. 11:46
 12/43 anonim ***** válasza:
90%

" Hogy megtudnék-e bocsátani azt meg nem tudom. Nem én vagyok ilyen helyzetben."


Ja, ilyenkor meg persze, jön ez a szöveg, hogy nem én vagyok ilyen helyzetben..stb.


Hagyd el a srácot és máskor semmi ilyet ne csinálj. Csókold a párod, vagy hagyd el, ha mást is csókolni akarsz, ilyen egyszerű.


Minden olyan tevékenység, amit egyébként a pároddal csinálnál és mással csinálsz az megcsalás és nincs különbség közte, nincs fajsúlyosabb.. ez b..romság, megcsalás, az megcsalás.

2018. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
55%

"Ja de ha csak csók..akkor nem kérdés. Ezért nem szakítanék a barátommal. Ezt azért tudom magamról."


Akkor ezzel kijelented, hogy bármikor rajtad kívül más csajt is megcsókolhat, hisz az számodra nem megcsalás, és nincs következménye.


Gratulálok neked!

2018. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Egy hétvégére nem tudtok elmenni valahova?
2018. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
En ezert irtam, hogy pakolj es menj. Ahova tudsz. Egy sebzet szivet nehez kiengesztelni. Mindenki tudja, hogy szokott ez vegzodni. Probal majd bosszut allni a tetteivel, a szavaival, a viselkedesevel, probal rosszat okozni neked, hogy minden egyes nap fajjon, hogy minden egyes nap emlekeztessen ra teged, hogy milyen szar neki. Addig-addig mig mar bedobod a torulkozot es eleged lesz belole, a folytonos “bantasbol” es te magad fogsz lelepni egy ido utan. Sajnos ez ilyen. Vallalni kell a felelosseget a tetteid irant.
2018. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam,hogy minden embert megcsókolhat akkor. Hanem hogy ha "véletlen" elcsattana egy csók. Tehát nem direkt és kihasználva a lehetőséget mert azt úgy is elnézem..azt nem nézném el. Hanem csak szimplán ha fordított helyzet lenne akkor ezt még megtudnám bocsájtani. Nem kell az ember szavait kirogatnia!


Köszi a normális tanácsokat véleményt. Hát ha idővel sem lesz változás amit valahol megértek..akkor elmegyek úgy is.

2018. ápr. 4. 12:01
 17/43 anonim ***** válasza:
Engedd meg neki, hogy ő is megcsaljon? Vagy milyen megoldást szeretnél erre? 😃
2018. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom szeret ő téged, ezt bizonyítja, hogy amikor még a sokk hatása alatt volt már akkor is vissza hívott.

Adj időt és nagyon nagyon járj a kedvében. Főzd a kedvencét stbstb. Sok apróságot tegyél amiből látja, hogy mennyire szeretnéd jóvá tenni és nem csak azért, mert haza nem tudsz menni ez nagyon fontos!!

Idő és bizonyítás ezt kell tenned most.

2018. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
van egy ilyen az elmondàsban, hogy akkor a te lelked megnyugszik, mert tiszta vagy, de a másiknak meg szar lesz. nem azt mondom, hogy jobb nem elmondani ezzel.
2018. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
83%

" Hanem hogy ha "véletlen" elcsattana egy csók. Tehát nem direkt..." :D :D :D


Áltasd csak kislány magad a saját h..lyeségeiddel. Nincs olyan, hogy "véletlen", meg alkoholos befolyásoltság alatt...stb. Nem tartanak pisztolyt a fejéhez. Az ember tudja, ha kapcsolatban van, akkor mást nem csókol meg, csak a párját. Ilyen egyszerű.


De sebaj, gyerek vagy még, remélem agyilag felnősz még időben, még mielőtt megszülteik a gyereked.

2018. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!