Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan nézek szerető után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nézek szerető után?

Figyelt kérdés
A férjem 48 éves, én 44. Az én szexuális igényem mindig magasabb volt, de elfogadtam, hogy ő ilyen és belenyugodtam abba, hogy csak heti 1 alkalommal vagyunk együtt. Mivel külön is alszunk különböző okok miatt, ez azt is jelentette, hogy hetente csupán egyszer volt olyan alkalom, amikor összebújunk, szeretgetjük egymást. A férjemnek kb. fél éve azonban potencia problémái is vannak, az együttlétek, összebújások m@r csak 2-3 hetente fordulnak elő. Nem érti meg, hogy nekem nem is a szex hiányzik annyira, hanem a meghittség. Társas magányban élek. Teljesen mellőzve érzem magam. Az önbecsülésem romokban hever, ha nem lenne 3 gyerekünk, talán el is válnék. Úgy érzem, nem bírok így élni tovább. Szükségem van arra, hogy szeressenek és én is szerethessek. Szükségem van az intimitásra. Szükségem van arra, hogy nőnek és ne csak háztartási robotnak nézzenek. 15 éve élünk együtt. Soha nem csaltam meg, de most úgy érzem, hogy megérdemelné.

2017. dec. 12. 04:36
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem rengeteg nő van ilyen helyzetben,és hát igen,jogos.
2017. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltem vele a potencia problémáról, mondtam, hogy menjen orvoshoz, mert lehet, hogy szervi oka van, de nem hajlandó rá...
2017. dec. 12. 13:23
 53/59 anonim ***** válasza:
86%

"De ha válnál nem lenne ház meg autó kozmetika stb"


Ezt így bírom. Ha egy nőnek van valamije, azt biztos a pasi adta meg neki, önállóan már nem lehet a nőnek semmije se. Nem hiába na, ebben az országban még mindig megy a kőkemény hímsovinizmus.


De aki megkérdezte, hogy ha van pénzed, akkor miért nem válsz el, annak igaza van. Mert miért nem? Hát jó ez neked? Nincs szex, nincs normális kommunikáció, a férjed sz...rik bele az egészbe, te még inkább megcsalnád. Nem értem én ezt a világot...

2017. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
47%

Nem jó oldalon tetted fel a kérdésedet, kérdező. Ezt az oldalt az erkölcsi fároszok, a gerinctanulmány tinik uralják, akik aztán baromira jól tudják, hogy kinek mit kell tennie az életével. Igaz, hogy a magukéval nem tudnak mit kezdeni, de a korukra jellemző fekete-fehér látásmóddal, és kíméletlen magabiztossággal osztják a Zeszet.

Szerintük válj el. Szerintük, ha hetente egyszer banánt akarsz enni, hagyd hátra az egész eddigi életedet, a munkádat, a sikereidet, a barátaidat, a szüleidet, és költözz Kubába. Szerintük a szex, a szerelem, a boldogság csak a huszonéveseknek jár, minden egyéb esetben főbenjáró bűnt követ el, akinek akár csak megfordul a fejében, hogy ő még ember, hogy mindössze annyi a "bűne", hogy két évtizeddel előbb jött erre a világra, mint ők. Minden szépség nekik jár csak, az ősök arra valók, hogy minimum 30 éves korukig nyalják az ülepüket, és alápakoljanak mindent, mielőtt hajlandóak lennének saját kezükbe venni a sorsukat, és nem mások fölött ítélkezni.

Hogy a kérdésedre válaszoljak; alighanem lenne néhány életmódbeli tanácsom a férjed számára, de ahogy látom, ő már belekényelmesedett a házasságba. Leamortizálta a tesztoszteronszintjének az utolsó cseppjét is, semmi küzdeni tudás, harci szellem, munkabírás nem maradt már benne. Ettől persze meg lehet(-ne) jó férj, jó partner, és jó apa. Senki sem hibátlan. Neki ezt dobta a gép. A baj ott van, hogy semmit sem tanult a házassága alatt, és ugyanúgy semmit sem tud a női lélekről, mint amikor megkérte a kezedet, és te kimondtad a (téged sajnos csak rövid ideig) boldogító igent. Innentől pedig nincs miről beszélni. Nem kérdés, hogy jogod van-e a boldogságra, ha mégoly rövid ideig tart is majd. Anya vagy, ez igaz. Felelősséggel tartozol a gyermekeidért, de alapjában véve akkor is ez a TE életed! Csak magadnak tartozol elszámolással, amíg a gyermekeid üdvét nem veszélyezteted.

Ha úgy ítéled meg, hogy szeretőt keresel, lelked rajta. Ha úgy ítéled meg, hogy hátrahagyva csapot-papot elválsz, lelked rajta. Nem az itteni bűn nélkül való jellemóriásoknak a véleményét kell kikérni, hanem lépni valamerre, azután begyűjteni az érte járó pofonokat. Mert tudd, akármerre indulsz, nem fogod megúszni sebek nélkül.

Nagyon zanzásítva; ha szeretőt keresel, most bánod meg, ha pedig nem teszed, egész hátralevő életedben bánni fogod.

(Mindazonáltal ha lépsz, az is benne van a pakliban, hogy megtalálod életed szerelmét.)

2017. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 Lifeishard ***** válasza:
100%

Én magam már messze nem vagyok tini, jellemóriás meg pláne (én is voltam megcsaló, nem vagyok rá büszke, hiba volt), és kötözködni sem szeretnék, csak nem értem azt az oldalt, ahonnan Te közelíted meg, Miquel.

Teljesen igazad van abban, hogy a férje felejtős (attól tekintsünk el, hogy csak a kérdező oldalát ismerjük...), és abban is 100%-ban egyetértek Veled, hogy joga van a boldogsághoz, és én is úgy gondolom, hogy lépnie kell, és bármit tesz is, fájni fog.

A lépés azonban nem mindegy. A Te értékrendedbe beleférne egy ilyen húzás, máséba nem, ettől még a másik nem lesz erkölcscsősz.

Attól, hogy velem szemben valaki egy fsz, nekem nem muszáj annak lennem, ha máshogy is le tudom rendezni a dolgot.

Jogos, hogy lépnie kell, de élete szerelmét akkor is megtalálhatja, ha közben megőrzi a tartását.

2017. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
53%

Írtam privátot.

Van pénzem.

2017. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlít a történeted az enyémhez.Bár az én fejemben meg sem fordult a megcsalás.

A volt férjem viszont betegen, potenciagondokkal félrek.rt.Nála ez volt a megoldás.

2017. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim válasza:
13%
krvák vére folyjon patakokban
2017. dec. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
0%

Nézzél nyugodtan szeretőt magadnak, a nők mindig többre vágynak. A férfiak meg csak stresszelik magukat a munkahelyen, hanyagolják az asszonyt és a végén impotensek lesznek. Gondolom a nők is helyeselnék fordított helyzetben, ha a nővel lennének gondok és a pasi félrek.fircolna.

Ne hagyd magad, hogy házi robotnak nézzen, akár ki is dobhatod ha már agyondolgozta magát. Keress magadnak egy fiatalabbat akinek sok pénze van és akinek nem kell menjen robotolni.

2017. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!