Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan nézek szerető után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nézek szerető után?

Figyelt kérdés
A férjem 48 éves, én 44. Az én szexuális igényem mindig magasabb volt, de elfogadtam, hogy ő ilyen és belenyugodtam abba, hogy csak heti 1 alkalommal vagyunk együtt. Mivel külön is alszunk különböző okok miatt, ez azt is jelentette, hogy hetente csupán egyszer volt olyan alkalom, amikor összebújunk, szeretgetjük egymást. A férjemnek kb. fél éve azonban potencia problémái is vannak, az együttlétek, összebújások m@r csak 2-3 hetente fordulnak elő. Nem érti meg, hogy nekem nem is a szex hiányzik annyira, hanem a meghittség. Társas magányban élek. Teljesen mellőzve érzem magam. Az önbecsülésem romokban hever, ha nem lenne 3 gyerekünk, talán el is válnék. Úgy érzem, nem bírok így élni tovább. Szükségem van arra, hogy szeressenek és én is szerethessek. Szükségem van az intimitásra. Szükségem van arra, hogy nőnek és ne csak háztartási robotnak nézzenek. 15 éve élünk együtt. Soha nem csaltam meg, de most úgy érzem, hogy megérdemelné.

2017. dec. 12. 04:36
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
73%
Ez kedves.
2017. dec. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
73%

Szíved joga...-Csak nem korrekt!


Az ilyenek és hasonlók miatt nézik a pasik a nőket általánosan cédának,veszik "egy kalap alá"...


Tizenöt évig gürcölt a párod,hogy legyen egy életszínvonal,-te szültél három gyereket...

Gondolom most is csodás húszéves csitrinek' nézel ki?


Potencia gondok.= Mehet a kukába?

Vagy,hogy gondolod?


Azt hiszed akit itt vagy máshol magadra húzol majd értékel?


Ürítőzsáknak vagy hétvégi szórakozásnak-tapasztalatszerzésnek jó leszel.


A potencia gondokra ezer féle "kék pirula" van meg orvos.

De addig míg segítessz a párodnak feldolgozni ezt a problémát sportolj,fogadj örökbe kutyát vagy bármit...nem csak a szex van a világon.


Amúgy ha szétcsalod a férjed,hogy fogsz a gyerekeid szemébe nézni?


N/43

2017. dec. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
45%

Hasonloan vagyok en is

Mi kinyitottuk a kapcsolatott

Szal legalisan tarthatok szeretot :-)

2017. dec. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
20%

A hármas esete más...


De kérdező ha csak titokba megy fére az gusztustalan.


Nem értem 44-év és három gyerek után ennyire jó nőnek tartod magad?

Van fiatal elég - hagyjuk már vén@urvák!

2017. dec. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megbeszélt nyílt házasság akkor nem "jogos" .


De ismeretlenül nem lehet korrekt választ adni....


( #4 :xD )

2017. dec. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
58%

Ilyenkor az a jogos, hogy szépen beadod a válást aztán keresel olyat, aki szeret.


A férjed sem szeret már. Ez itt a probléma, nem a szexhiány vagy a potencia. Ha ölelkezni és gyengédségre se hajlandó, akkor ott már szeretet sincs sajnos.

Saját magadat alázod meg, ha benne maradsz egy ilyen házasságban.


Az sem fog szeretni, aki elfogadja, hogy három gyerekes, férjes asszony vagy, akinek csak szex kell. Örülni fog, hogy talált egy lelkes ingyen prostit, és használ. De szeretetet nem fogsz kapni.


Idővel úgy is le fogsz bukni. Akkor meg válás lesz. Csak mindenki le fog riban.cozni.


Úgyhogy mindenképp két lehetőség áll előtted: válni és új kapcsolatot kezdeni 44 évesen, 3 gyerekkel. Vagy kemény munkával visszahozni a szeretetet és a gyengédséget a házasságodba. A leggyorsabb eredmény úgy érhető el, ha megkérdezed a férjed, hogy melyik változatban lesz partner. Mert ha ő nem akar javítani, akkor egyedül nem fog menni.

2017. dec. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Igen, 3 gyerek után és 44 ~vesen is még NŐ vagyok. 170 centi és 60 kilő.
2017. dec. 12. 06:52
 8/59 anonim ***** válasza:
65%

"Nem értem 44-év és három gyerek után ennyire jó nőnek tartod magad? "

Ez meg hogy jön ide? :) vagy úgy gondolod, hogy öreg ahhoz, hogy szeretőt találjon? Elárulom neked, ha akar, egy nap alatt találni fog és válogathat.


"A potencia gondokra ezer féle "kék pirula" van meg orvos. "

Ha menne az értő olvasás, akkor értelmezted volna, hogy a kérdező már többször beszélt erről a férjéről, aki ennek ellenére sem akar semmit tenni és változtatni.


Kérdező, ezt ne itt kérdezd, mert ezen az oldalon mindneki az erkölcs mintaképe.


Beszéld rá a férjed egy párterápiára, mert itt messze nem csak a szex a probléma.

Ha nem akar belemenni, akkor tégy belátásod szerint.

2017. dec. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
53%

Ha neked lennének ilysn gondjaid, megértenéd ha megcsalna???

Jóban, rosszban, betegségben, egészségben. Így szólt az eskü nem??? Vagy anno nem így?

Mért nem próbáljátok megoldani?

2017. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
88%

A megcsalás nem megoldás. 3 gyerekkel is el lehet válni, ha nem működik a kapcsolat. Nekik se jó, ha azt látják, hogy a szüleik egy szeretet nélküli kapcsolatban élnek, és ezt kapják mintának. Háztartási robotnak sem kell lenni, ez szintén rajtad múlik.

Sok lehetőség van arra, hogy a meglévő házasságod rendbe tegyétek ( párterápia, potencia gond kivizsgálása), de ehhez ketten kelletek. Ha a férjed nem megy bele, akkor felvetheted a nyitott kaocsolatot is, de ezt kevés férfi tolerálná. Ha semmilyen megoldási javaslatba nem megy bele, akkor én elválnék a helyedben.

2017. dec. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!