Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan nézek szerető után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nézek szerető után?

Figyelt kérdés
A férjem 48 éves, én 44. Az én szexuális igényem mindig magasabb volt, de elfogadtam, hogy ő ilyen és belenyugodtam abba, hogy csak heti 1 alkalommal vagyunk együtt. Mivel külön is alszunk különböző okok miatt, ez azt is jelentette, hogy hetente csupán egyszer volt olyan alkalom, amikor összebújunk, szeretgetjük egymást. A férjemnek kb. fél éve azonban potencia problémái is vannak, az együttlétek, összebújások m@r csak 2-3 hetente fordulnak elő. Nem érti meg, hogy nekem nem is a szex hiányzik annyira, hanem a meghittség. Társas magányban élek. Teljesen mellőzve érzem magam. Az önbecsülésem romokban hever, ha nem lenne 3 gyerekünk, talán el is válnék. Úgy érzem, nem bírok így élni tovább. Szükségem van arra, hogy szeressenek és én is szerethessek. Szükségem van az intimitásra. Szükségem van arra, hogy nőnek és ne csak háztartási robotnak nézzenek. 15 éve élünk együtt. Soha nem csaltam meg, de most úgy érzem, hogy megérdemelné.

2017. dec. 12. 04:36
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor próbáltam vele beszélni, javasoltam párterápiát is. De oda nem hajlandó eljönni. Ő nem érzi a problémát. Tök jól elvan, tv-zik, számítógépezik.
2017. dec. 12. 08:04
 12/59 anonim ***** válasza:
28%
Aztán ha a férjed húzogatna valami 20 éves csajt tuti sírna a szád
2017. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
89%

1. A szeretö tartása sosem jogos.


2. Neked nem(csak) szeretö kellene, hanem föleg egy olyan valaki, aki szeret (a szextöl függetlenül is) - erre szeretöt tartani nem megoldás.


3. Ha a férjed így jól elvan és nem akar tenni a kapcsolatotokért, akkor nicns értelem az egésznek.


4. Sokkal tisztetsségesebb és értelmesebb megoldás elválni, akkor te független vagy, a gyerekek nem hazugságban nönek fel, nem a rossu példát látják, ezért mindenkinek jobb.

2017. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
72%

"Attól vagy nő, hogy 170 centi és 60 kiló vagy?"

Teljesen mindegy,hogy a kérdező milyen alkatú,termetű,akkor sem kell még eltemetni..Leszel még te is 45 körül,aztán majd csak nézel,hogy mennyire rosszul ítélted meg a dolgokat fiatalabb korodban.

Egyébként meg 3 gyerek után,egyáltalán nem olyan rosszak azok az arányok.:)

2017. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
96%

Jogosan néznél, de inkább válj el.

Senkinek sem lesz jobb, ha megcsalod. Neked se, mert lelkiismeret-furdalásod lesz életed végéig.

25N

2017. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
63%

őszintén, én megértem a kérdezőt. el tudom képzelni, hogy próbál kedveskedni a férjének, megcsinálja a kedvenc kajáját, édesen érdeklődik a napja felől, meg otthon szépítkezik (ami észre sem vesz a férj), csakhogy megteremtse a hangulatot és a környezetet, és mégis SEMMI.

persze igen, párterápiára nem hajlandó elmenni, mert neki minden jól van így, van főtt kaja, tiszta ruha, neki minden tökéletes, nem hiányzik a felesége, mert már nem is úgy tekint rád. persze, a válás lenne a legjobb, de ha nem akarsz, azt is megértem, szerintem menj, és keress egy szeretőt, ha már tényleg mindent megpróbáltál, te is egyszer élsz, teljesen jogos, hogy nem akarod ezt szex nélkül tenni.

2017. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
40%
15:nem temettem el a kérdezőt, ő írta ezt magáról. Egyébként én egy huszassal nehezebb vagyok mégis heti többször szexelünk. Szóval nem azon múlik, hogy milyen kényszeresen küzd valaki az öregedés ellen.
2017. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:

"Aztán ha a férjed húzogatna valami 20 éves csajt tuti sírna a szád"


Nem húzogatna ez már semmilyen nőt...ahhoz is lusta. :D


Kérdező a 3 gyerek nem ok a szar házasságban maradásra.Ne a kifogásokat keresd, miért nem válsz, hanem miért igen.Ennyi idősen már illene határozottan döntened dolgokban, és nem kétségek közt neten kérdezgetni.

2017. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
95%

mikor ilyen rémsztorikat olvasok, áldom az eszem, hogy nem mentem férjhez.


szabadság!


én is megbolondulnék, tökre deprimáló lehet.


szerintem mondd meg neki, hogy eszedbe jutott, hogy külső kapcsolatba kezdesz, mert vannak igényeid.


ez így korrekt, ha nem a háta mögött kavarsz.


kétféle reakciót tudok elképzelni.


1. begyullad, sértené a hiúságát, ezért hajlandó lenne terápiára menni, figyelni rád, összekapni magát


2. vagy közönyös lesz, leszarja.

ez esetben a házasságod ennyit is ér, és szépen add be a válókeresetet.

még fiatal vagy, találhatsz magadnak új társat, nem kell egy ilyen majommal megvénülnöd.

2017. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
94%

Ha van benned emberség, akkor nem teszed. Ha gerinctelen vagy, akkor hajrá.


Nem lenne egyszerűbb elválni, és megmondani neki az igazságot, hogy neked több kell?

2017. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!