Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan nézek szerető után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nézek szerető után?

Figyelt kérdés
A férjem 48 éves, én 44. Az én szexuális igényem mindig magasabb volt, de elfogadtam, hogy ő ilyen és belenyugodtam abba, hogy csak heti 1 alkalommal vagyunk együtt. Mivel külön is alszunk különböző okok miatt, ez azt is jelentette, hogy hetente csupán egyszer volt olyan alkalom, amikor összebújunk, szeretgetjük egymást. A férjemnek kb. fél éve azonban potencia problémái is vannak, az együttlétek, összebújások m@r csak 2-3 hetente fordulnak elő. Nem érti meg, hogy nekem nem is a szex hiányzik annyira, hanem a meghittség. Társas magányban élek. Teljesen mellőzve érzem magam. Az önbecsülésem romokban hever, ha nem lenne 3 gyerekünk, talán el is válnék. Úgy érzem, nem bírok így élni tovább. Szükségem van arra, hogy szeressenek és én is szerethessek. Szükségem van az intimitásra. Szükségem van arra, hogy nőnek és ne csak háztartási robotnak nézzenek. 15 éve élünk együtt. Soha nem csaltam meg, de most úgy érzem, hogy megérdemelné.

2017. dec. 12. 04:36
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, hány éves vagy, mert pár évvel ezelőtt még nekem sem voltak ilyen gondjaim! És soha nem gondoltam volna magamról, hogy eljutok idáig, hogy szeretőt keressek. De még csak a gondolati szintig jutottam.
2017. dec. 12. 11:27
 42/59 anonim ***** válasza:
52%
41:A kornak ehhez nincs köze. Illetve abban van, hogy 44 év alatt nem sikerült megértened, hogy a jó kapcsolat nem a feszes mellen és a lapos hason múlik.
2017. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

A feszes mellet és lapos hasat nem én hoztam fel!

De, igenis köze van a korhoz!!!

2017. dec. 12. 11:32
 44/59 anonim ***** válasza:
12%

Na akinek ingyen p-na kell szabad a vásár....jól megcsinálnak ha az kell neked!


Semmid nem maradt tartásod sem!-nem elég,hogy öreg vagy.


Férj helyében én sem csinálnálak meg'.

34/F.

2017. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Szerintem te nem is kellenél nekem:)
2017. dec. 12. 11:45
 46/59 anonim ***** válasza:
56%

Lényeg a lényegben, hogy ne csald meg, beszéljetek még egyszer, utoljára.

Ha nem, akkor hagyd el.

Neked is kell még jó pár boldog év.

2017. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
1%

#45 Nem mi?


Úgy vergődnél alattam mint a tojásból kivénűlt tyúk a fiatal kakas alatt...

Lehet még kotkodálnál is,-hogy :még-még. ....mèég!


Ha kegyetlen meg leszek szorulva majd írok:xp

Jah mégsem...

2017. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem az embereket...Az egyiket megcsalja a felesége, de még most is azon gondolkodik, hogyan bocsásson meg neki, amikor már rég rájött, hogy képtelen rá... a másik meg a férje megcsalásán gondolkozik.De semmit nem tesznek azonkívül, hogy a kifogásokat gyártják, miért kéne mégis benne maradni egy sz..ar kapcsolatban.Ennyi tesze-tosza, önállótlan embert ebben az országban...pff...Teljesen felesleges tanácsokat írogatni, ez is csak időhúzás, amíg olvasgatják.
2017. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy az én válaszom olvastad? Vagy csak azt veszed figyelembe,ami támadó jellegű?

#39

2017. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kérdező!


Azt sugallod, sokat beszéltél már erről a férjeddel, de egy dologra még kíváncsi vagyok: a potencia-problémáról beszélgettetek már az ő oldaláról? Tudod, egy férfit végtelenül letörhet, fásulttá és befordulóvá tehet, ha szexuálisan nem tud kielégíteni egy nőt, férfi létére nem működik a férfiassága. Lehet, hogy ez van a háttérben, így éli meg, persze egyáltalán nem biztos, hogy beismerné, ha így lenne.

Felajánlottad már neki a támogatásod, hogy így is szereted, hogy mellette állsz, amíg megoldjátok? Ne érts félre, nem neked kell mindent, neki semmit, de ez fontos dolog. Ha megvolt, és ennek ellenére nem tesz semmit, én lépnék, de nem a szerető tartás, hanem a válás irányába.

Te a leírásod alapján szeretetre vágysz, nem elsősorban szexre, de a szerető jó eséllyel csak az utóbbit fogja megadni neked, így pedig - legalábbis az én értékrendem szerint- túl nagy árnak tűnik a tartásod sutba dobása.

32/F

2017. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!