Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan nézek szerető után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nézek szerető után?

Figyelt kérdés
A férjem 48 éves, én 44. Az én szexuális igényem mindig magasabb volt, de elfogadtam, hogy ő ilyen és belenyugodtam abba, hogy csak heti 1 alkalommal vagyunk együtt. Mivel külön is alszunk különböző okok miatt, ez azt is jelentette, hogy hetente csupán egyszer volt olyan alkalom, amikor összebújunk, szeretgetjük egymást. A férjemnek kb. fél éve azonban potencia problémái is vannak, az együttlétek, összebújások m@r csak 2-3 hetente fordulnak elő. Nem érti meg, hogy nekem nem is a szex hiányzik annyira, hanem a meghittség. Társas magányban élek. Teljesen mellőzve érzem magam. Az önbecsülésem romokban hever, ha nem lenne 3 gyerekünk, talán el is válnék. Úgy érzem, nem bírok így élni tovább. Szükségem van arra, hogy szeressenek és én is szerethessek. Szükségem van az intimitásra. Szükségem van arra, hogy nőnek és ne csak háztartási robotnak nézzenek. 15 éve élünk együtt. Soha nem csaltam meg, de most úgy érzem, hogy megérdemelné.

2017. dec. 12. 04:36
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nem tudom, férfi vagy-e vagy nő? Ha nő vagy, elég irigy lehetsz. Igen, feszes a hasam és nem lóg a mellem még 3 gyermek szoptatása után sem. Szerencsés alkat vagyok. Mint írtam, van elég vagyonom, egy válás esetén sem lennék bajban. Szerintem a szex utáni igény normális elvárás egy házasságban. Még 44 évesen is.
2017. dec. 12. 11:05
 32/59 anonim ***** válasza:
37%

Mi az hogy megérdemelné?

Ostoba vagy de nagyon...

A segítsége az kell a három gyerekhez mi? Tartsa el őket ugye? Adjon meg mindent hogy biztonságban érezd magad ugye?

De elválni már büdös mert egyedül nem boldogulnál, jól mondom???

Tipikus gerinctelen ember vagy, lehet nem voltál ilyen de az lettél. Ezért kellett volna időben dobbantani. Nem azt csinálni hogy szar a kapcsolatom mert nincs szex de azért kipottyantok 3 gyereket....

2017. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért gondolják itt sokan, hogy mindent, ami csak létezik, a férfiak teremtenek meg??? Mint írtam, van normális munkám, az autómat én vettem magamnak, nem a férjemtől kaptam. Szerintem leteszek én is annyit az asztalra, mint ő, talán többet is.
2017. dec. 12. 11:07
 34/59 anonim ***** válasza:
55%

Akkor miért is olyan nehéz elválni?

Na ugye, mese habbal. Te csak önigazolást keresel ahhoz, hogy egy undorító gerinctelen féreg szintjére süllyedj, hát azt itt nem kapod meg.

2017. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
41%
Nekem lóg a mellem, mégis megszexel a párom rendesen. Azért kibukott a valós éned:itt nem a testeddel van a baj, hanem hogy ostoba vagy. Ha meg van pénzed elválni, de ehelyett te inkább megcsalnád a társad, akkor köpj fel és állj alá.
2017. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hány éves a párod? És Te?
2017. dec. 12. 11:14
 37/59 anonim ***** válasza:
39%

Jah ,hogy te egy szuper nő vagy,jó álással feszes hassal istennői szépséggel'...?

Bocccs...

- Csak a férjed xarik rád!


Oh vedd úgy,hogy írigy vagyok -meg nő!

2017. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a kérdést tedd fel a családnak karácsonykor....
2017. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy mit érzel, hogy ki van benned. Hogy mit szeretnél máshogyan. Illetve azt, hogy te mit tehetnél azért, hogy jobban kívánjon téged, mi az, amit szexisnek lát benned, mi az, amire neki igénye van. Ez egy nagyon kemény beszélgetés lesz, de nem kell hozzá külső ember.

Mindketten a házasságban éltek.

Mindkettőknek változnia, fejlődnie kell.

2017. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
39%
36:Nem én kértem tanácsot, az lényegtelen hány éves vagyok. Te vagy az, akinek gondjai vannak.
2017. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!