Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető lettem. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető lettem. Mit tegyek? Szerintetek kihasznál?

Figyelt kérdés
már évek ota ismerem ezt a férfit, de sosem néztünk úgy egymasra mint az utobbi 4 honapban.ő volt a kezdemenyezo, es mivel az en kapcsolatom romokban volt, eleg konnyen elcsabultam. az elso honapokban ellen alltam,de o nem adta fel es hat elegge tetszett nekem. aztan megtortent az elso csok, majd 2 honappal kesobb az elso szeretkezes is. o azt allitja hogy szeret. a felesege es a kisfia nem is erzik meg az en jelenletem, ugyanugy viselkedik veluk mint eddig. de en Januarban koltozom el az orszagbol es hat ugy dontott, hogy utannam jon, de nem egyedul, hanem a csaladjaval. meg o sem tudja hogyan csinalja de velem akar lenni de a csaladjat sem hagyna, ezt persze NEM IS SZERETNEM.csak az a baj hogy kezdtem megszeretni. ha elhagyom az nekem is fajni fog es neki is. mit tegyek most?

2017. nov. 26. 22:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
elfelejtettem 21/L
2017. nov. 26. 22:19
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"...ugy dontott, hogy utannam jon, de nem egyedul, hanem a csaladjaval."


Hát hallod, sok bizarrabbnál bizarrabb sztorit lehet itt olvasni, de ez most vitte a prímet :D

2017. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ti ketten nem vagytok normálisak. Családostul utánad menne? ez már megcsalások legalja D
2017. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
fuckyeah
2017. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
külföldre nem mennék család nélkül:) Szerintem ha szereted, akkor lazíts vele amíg lehet, de sokat ettől ne várj. Ha nem szerettél volna bele jobban jártál volna.
2017. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tönkretenni egy házasságot akkor felejtsd el.
2017. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát a fiát nem hagyná semmiért sem. de en nem szeretném ha ertem hagyna ott oket. hogy csinaljam hogy ne bantsam meg nagyon? amugy jelenleg kulfoldon lakunk es hazakoltozesrol van szó.
2017. nov. 26. 22:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hatalmas.. Kirángatja a gyerekét külföldre, hogy dughasson egy nőt. Agyon kéne lőni az ilyet. Ha van egy kis eszed meg szived már most otthagyod ezt a szerencsétlent.
2017. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát semmiképpen nem akarom tonkretenni, de ha hazakoltoznek ok is, elobb utobb igyis ugyis egymasba futunk majd. az sem lesz jó
2017. nov. 26. 22:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

" hogy csinaljam hogy ne bantsam meg nagyon? "


Túl érzékeny nem lehet a kis lelke. Ezzel pont ne foglalkozz, inkább építsd le, mert ebből te sem fogsz jól kijönni.

2017. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!