Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető lettem. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető lettem. Mit tegyek? Szerintetek kihasznál?

Figyelt kérdés
már évek ota ismerem ezt a férfit, de sosem néztünk úgy egymasra mint az utobbi 4 honapban.ő volt a kezdemenyezo, es mivel az en kapcsolatom romokban volt, eleg konnyen elcsabultam. az elso honapokban ellen alltam,de o nem adta fel es hat elegge tetszett nekem. aztan megtortent az elso csok, majd 2 honappal kesobb az elso szeretkezes is. o azt allitja hogy szeret. a felesege es a kisfia nem is erzik meg az en jelenletem, ugyanugy viselkedik veluk mint eddig. de en Januarban koltozom el az orszagbol es hat ugy dontott, hogy utannam jon, de nem egyedul, hanem a csaladjaval. meg o sem tudja hogyan csinalja de velem akar lenni de a csaladjat sem hagyna, ezt persze NEM IS SZERETNEM.csak az a baj hogy kezdtem megszeretni. ha elhagyom az nekem is fajni fog es neki is. mit tegyek most?

2017. nov. 26. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A lényeg: nem fogja elhagyni a családot. Ha szereted, akkor legyél vele, de ne várj tőle semmit:)
2017. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet egy nőnek annyi önbecsülése, hogy ezt eltűrje. "Jajj dugni akarlak továbbra is, viszem a családomat is." Remélem az én lányaimnak több tartása lesz.


Magyarul semmi komolyabb nem lesz sosem, ezzel ezt mondta neked? Te ezt akarod? Nem akarsz a pároddal egy karácsonyt együtt tölteni, elmenni a te az ő szüleidhez, esküvőt, gyereket (na nem zabit, olyat amit együtt neveltek?)

2017. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fog utánad költözni. Esze ágában sincs. Csak ezzel még jól tud téged fogni. Te meg eszed, mert naiv vagy.
2017. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Osztom a 13-as vèleményét!
2017. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a jellemtelen férget, mert csak bajod lesz vele. Csorgatja szirupot a családjáról, de te is kellesz neki. Pofátlan. Nem kell sajnálni, csak te lehetsz a vesztes, ha nem koptatod le.
2017. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem erre akkor kellet volna gondolnod, mielőtt a szeretője leszel. És nem akarod hogy a családja szét menjen? Ez egy elég álszentséges kijelentés volt, mert akkor nem lettél volna a szeretője. Mert gondolom senki nem tartott fegyvert a fejedhez. És mint mindennek meg van a következménye (De amilyen naív vagy ebbe nem gondoltál bele.) És még te állítod be magad áldozatnak?

Mikor miattad csalja meg.

És elég egyértelmű h csak kihasznál.

2017. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!