Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan nézek szerető után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nézek szerető után?

Figyelt kérdés
A férjem 48 éves, én 44. Az én szexuális igényem mindig magasabb volt, de elfogadtam, hogy ő ilyen és belenyugodtam abba, hogy csak heti 1 alkalommal vagyunk együtt. Mivel külön is alszunk különböző okok miatt, ez azt is jelentette, hogy hetente csupán egyszer volt olyan alkalom, amikor összebújunk, szeretgetjük egymást. A férjemnek kb. fél éve azonban potencia problémái is vannak, az együttlétek, összebújások m@r csak 2-3 hetente fordulnak elő. Nem érti meg, hogy nekem nem is a szex hiányzik annyira, hanem a meghittség. Társas magányban élek. Teljesen mellőzve érzem magam. Az önbecsülésem romokban hever, ha nem lenne 3 gyerekünk, talán el is válnék. Úgy érzem, nem bírok így élni tovább. Szükségem van arra, hogy szeressenek és én is szerethessek. Szükségem van az intimitásra. Szükségem van arra, hogy nőnek és ne csak háztartási robotnak nézzenek. 15 éve élünk együtt. Soha nem csaltam meg, de most úgy érzem, hogy megérdemelné.

2017. dec. 12. 04:36
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem egyszerű elválni!
2017. dec. 12. 10:15
 22/59 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy leülni egymással beszélni és ha megértő a férjed és érzelmileg is valamennyire lehet rá hatni.


Aláírom azonban azt, hogy a szerelem érzése, az érzékiség egy házasságban enyhül, soha nem fog a lángoló tűz és a rózsaszín köd fennmaradni, pláne nem 20-30 év együttlét után. A szeretet és kölcsönös odafigyelés veszi át a helyét.


Amennyiben úgy érzed, hogy nem figyel oda rád a férjed, nem szeret, akkor mindenképpen üljetek le beszélni. Egy másik lehetőség a párterápia, de én személyes tapasztalatból feleslegesnek és hülyeségnek tartom. Azonban ha úgy gondoljátok, hogy ez segíthet ebben a részedről érzelmi válságként érzett helyzettel kapcsolatban, akkor menjetek el. Ezt csak ti ketten tudjátok megoldani.

2017. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
76%

"Egyáltalán nem egyszerű elválni!"


Annak valóban nem, aki nem mer határozottan és őszintén szembenézni a helyzetével.Ehelyett a félrekefélésen gondolkozik..

2017. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
84%

"nem temettem el a kérdezőt, ő írta ezt magáról. Egyébként én egy huszassal nehezebb vagyok mégis heti többször szexelünk. Szóval nem azon múlik, hogy milyen kényszeresen küzd valaki az öregedés ellen."


Nem ártana végigolvasni a válaszokat, mielött kötözködsz.


Valaki írta, hogy a kérdezö három gyerek után valószínüleg nem néz ki nönek - és ezért nem foglalkozik vele a férj.


Erre válaszolta, hogy teljesen normál alkatú/súlyú - és NEM kényszeresen közd az öregedés ellen, hanem ad magára annyit, ami alapdolog lenne.

2017. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalni a másikat soha nem jogos. Szólni egyenesen és utána cselekedni, az jogos.
2017. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
28%

Nagyanyám is 170cm magas és 60kg:)


Na meg 76-éves...


Sose volt az a nagy szépség vagy csinosság de elmondása szerint mindig megtudta "lovagolni" -'halvérű nagyapám.


A férjed te sem szereted már!

De ha válnál nem lenne ház meg autó kozmetika stb....:D

2017. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

A ház közös tulajdon, nem vagyok arra rászorulva, hogy eltartson a férjem. Soha nem is voltam. Van rendes munkám, jól keresek. Nem vagyok bányarém sem. Sokan nem gondolják, hogy ennyi idős vagyok, ha meghallják, hogy 3 gyerekem van, akkor meg főleg!

2017. dec. 12. 10:55
 28/59 A kérdező kommentje:
Van saját autóm is:)
2017. dec. 12. 10:56
 29/59 anonim ***** válasza:
21%

Undorító!

Némelyeknek nics tükre otthon?-Ha már emberséged nincs.


44-évesen ha csak nem sztár vagy ugyan ,hogy nézel ki.?


Van feszes hasad?

Tök jó melled ami nem lóg?

Tökéletes ránctalan bőr?

Stb....


A lényeg,hogy valaki megdugjon!


Ez milyen szánalmas....


De el ne válj mert akkor a fikázott uradé lesz a több vagyon!


Tudom fáj az őszinte szó!


Ott a piros nyomjad! -Legalább ezt:)

2017. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
1%
Van autója amit a férje a seyye alá rakott...
2017. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!