Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan ennyire hűtlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire hűtlenek a lányok/nők?

Figyelt kérdés
Beszélgettem privátban pár lánnyal/nővel, megfigyeltem, hogy ha intelligens és humoros az ember, rohadt könnyen el lehet csavarni a fejüket, annak ellenére, hogy ,,hűséges" típusok. Ezek a lányok/nők kapcsolatban voltak, de simán megcsalták volna velem a párjukat. Még mielőtt jönnének a leoltások, nem, nem direkt csináltam ezt, egyszerűen csak intelligens módon beszélgettem velük. Na, pont ez az, amiért nem fogok párkapcsolatba kezdeni. Miért ilyenek a lányok/nők?
2016. aug. 13. 19:21
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nem 2 hónapja vagyunk együtt, volt pár nagyobb vitánk, mégsem menekültem sehova. De mondjuk a magánéletem nem tartozik rád és nem is kell bizonygatnom neked semmit.


Csak ismételni tudom magam: az, hogy te következtetéseket vonsz le abból, ha arc és név nélküli emberekkel beszélgetsz ezen az oldalon és ebből te el tudsz dönteni bármit, akkor veled valami nagyon nem stimmel. Ha most írok egy privit, hogy szexelni akarok veled akkor azt te el is hiszed? :D Tudom, hogy az internet világában megszaporodtak a netes "kapcsolatok", de azért az életben nem így működnek a dolgok. Értelmes embernek tűnsz, szóval nem nagyon értem miért vagy ennyire naiv.

Szerintem egy kevésbé vonzó férfi/nő is lehet sikeres a párkeresésben, nem minden a külső. Kivève ha extrém ronda vagy, de mivel mindenkinek más a szép, így szerintem mindenkinek lehet esélye.

2016. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Nyilván nem hinném el, hogy le akarnál velem feküdni. De mi mást higgyek, ha a lány chatszexet kezdeményezett? Pedig képcsere is volt. Aztán meg kiderült, hogy van barátja. Egyszer úgy derült ki, hogy ugyebár e-mail-ben küldtük el egymásnak az arcképünket, aztán a facebook-on rákerestem a lányra és nini, ott virított mellette a párja a profilképen. Ha én nem buktatom le, a büdös életben nem árulta volna el. Mi ez, ha nem hűtlenség????
2016. aug. 14. 18:18
 33/38 anonim ***** válasza:

Èn nem azt mondom, hogy nincs ilyen, csak nem szeretem az általánosítást.

Ha meg nem akarsz párkapcsolatot akkor minek "ismerkesz"? :)

2016. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Jó, lehet, hogy átestem a ló túloldalára, de eddig csak rossz tapasztalataim voltak. Mostanra alakult ki bennem ez, hogy egyelőre jegelem az ismerkedést.
2016. aug. 14. 18:22
 35/38 anonim ***** válasza:
6eve vagyok parkapcsolatban minden szuper.csak a parom belesuppedt a hetkoznapokba,nincsenek bokok esetleg neha 1 szal virag mar mas mint amikor megismertem.eleinte romantikus volt de ez mar elmult :) de amugy jo a kapcsolatunk.par napja ramirt faceb egy srac ismernedni akart irta h szimpi vok szep vagyok,nagyon jol esett es szivem szerint beszelgettem volna vele de irtam h parom van neharagudjon es kesz.ugy mint a ferfiaknak a nöknek is jol esik egy beszelgetes.bar az mas ha fel is kinalkozik a nö.:/ de mint ego növeleshez jo ugy mint a flört
2016. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
A flört is megcsalásnak számít nálam. Mi a f***ért nem lehet odaállni a másik elé és megmondani neki, hogy ,,figyelj, azt hiszem, hogy kicsit ellaposodott a kapcsolatunk". Legyen már vér a pucátokban!!! Ez nem csak nőkre vonatkozik!!! Csak én vagyok olyan ember, hogy ha ilyen adódna, megpróbálnám feldobni a kapcsolatot? A hűség már nem dívik, félre kell kúrni és flörtölgetni kell??? Meg a kis pötsömet. Utolsó hozzászóló, ez nem csak neked szól. De azért keményen gondolkozz el.
2016. aug. 16. 09:31
 37/38 A kérdező kommentje:
Bár legalább visszautasítottad. De mivel megfordult az a fejedben, hogy szívesen beszégettél volna a sráccal, máris megcsaltad a párodat. Ha mondjuk egy buliban lettetek volna és egy kicsit spicces állatpotba kerültél volna, 10000000%, hogy lefeküdtél volna a fiúval. Ne is próbálj meggyőzni az ellenkezőjéről.
2016. aug. 16. 09:44
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom itt az előttem szóló lányhoz, aki megírta kristálytisztán, hogy nála a hűség alapfeltétel.

26 éves vagyok, és sosem csaltam meg egy barátomat sem. A jelenlegit sem csalnám meg sosem. Azért, mert találkoztál pár ilyen lánnyal, még nem törvényszerűen minden hölgy ilyen. Légy óvatosabb, de nem kell ezért minden lányt leírni.

2016. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!