Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan. Mit éreztek ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan. Mit éreztek ilyenkor kislányok?

Figyelt kérdés
Mikor nős férfival kavartok és még jöttök is vele ide dicsekedni?

2016. ápr. 10. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Legyőztek egy másik nőt, ezt meg kell ünnepelni, hogy ők mekkora femme fatalék, hogy ezt is megtehetik.
2016. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Csak mutogatják az "erkölcsi bizonyítványukat". Szerintem ne foglalkozz az ilyenekkel :) Az ilyen embereket én semmibe veszem.
2016. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
szar ha megcsaljak az embert, de errol panaszkodni a gyakorin semmivel sem jobb:-))
2016. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

#3


Erkölcsi érzéked a földmag közelében.

2016. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak nyugodj meg, es mormolj el egy atkot.
2016. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Teged ez miert zavar? Unatkozol? ;)
2016. ápr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok érintett. Csak egy vélemény: szerintem az ilyen kérdések többsége trollkodás.
2016. ápr. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem dicsekedni, hanem panaszkodni.

Már ilyenkor érzik, hogy nem ilyen lovat akartak, de...

De most már akkor is bebizonyítják, hogy boldogok lesznek, ha beledöglenek is!

2016. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

En ezekre a kerdesekre szivesen valaszolok. Szerintem ez az elet egyik legnehezebben kezelheto helyzete, amikor is olyanba szeretsz bele, aki foglalt. Itt a gyakorin nevtelenul meg lehet azt kerdezni, ami bant, ami nyomaszt. Tipikusan az a tema, amit alapjaiban es ketszinuen itel mega magyar tarsadalom. Mert pasinak lehet szeretoje (neki jar), mig a noi szereto ribi, a feleseg, aki megcsalja a ferjet ribi es halal rajuk.

Kozben meg bonyolult lelki folyamatok, emberi jatszmak, elcseszett sorsok vagy eppen emiatt elromlo sorsok vannak a hatterben.

Nem illik itelkezni, de itt azt is meg lehet tenni. Azaz dicsekedni is szabad, ha epp valakinek ahhoz van kedve. Bar en olyat nem igazan olvastam (az azert valoban szanalmas :-)).

Egy ex szerető.

2016. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Te kérdező, már más tök normális kérdésnél is csorgattad a nyálad csak tudnám mi a francért. Nem jut neked friss husi aztán féltékeny vagy ? Elég éretlen dolog. Menj aztán élvezkedj a feleségeddel, ha van.
2016. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!