Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Uristen ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uristen ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
a baratnomrol kiderult, hogy leszbikus, es halalosan szerelmes egy csajba. Eddig azt hittem, minden oke, es minden szep, en senkitsem szerettem meg ugy mint ot,es azt hittem, hogy o az igazi, de most minden ossze tort a szivemmel egyutt, es ugy erzem, hogy meg akarok halni, most mit tegyek???? O meg nem tudja h tudom.
2015. dec. 1. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
jajj, ne fárassz már minket. Tini kategóriába etesd a népet.
2015. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elõször is ha a barátnõd akkor biszex és nem lezbikus. Másodszor üllj Le és kérdezz rá, mond, hogy ezt pletykálják róla, ha igaz úgyis bevallja.
2015. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
neha nem ertem az ilyen embereket, mint te.
2015. dec. 1. 10:35
 4/8 A kérdező kommentje:
masodik, nem pletyka, hanem nalam maradt a teloja, es benne maradt a gyakorijaba es fel tette ezt a kerdest ide, hogy halalos szerelmes egy lanyba, es hogyan tudna kozeledni fele, es az elozmenyekbe csak a leszbikus szot lattam, es egy csajnak irta itt privibe, h leszbikus ebbol gondolom.
2015. dec. 1. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Most már a barátnőd is tudja,hogy tudod.
2015. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy te kamuzol, és jót szórakozol, vagy a barátnőd, és ő szórakozik itt, akár rajtunk, akár rajtad...


Ülj le vele beszélgetni! Aztán jussatok dűlőre, hogy akkor hogy is van ez.

2015. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, te idióta. Fogalmad sincs, hogy miért írta ezt, ha ennyi alpján elkönyveled, hogy leszbikus, akkor irgalmatlanul sötét vagy.
2015. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Linket a barinod kerdeserol kerek szepen.
2015. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!