Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan ennyire hűtlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire hűtlenek a lányok/nők?

Figyelt kérdés
Beszélgettem privátban pár lánnyal/nővel, megfigyeltem, hogy ha intelligens és humoros az ember, rohadt könnyen el lehet csavarni a fejüket, annak ellenére, hogy ,,hűséges" típusok. Ezek a lányok/nők kapcsolatban voltak, de simán megcsalták volna velem a párjukat. Még mielőtt jönnének a leoltások, nem, nem direkt csináltam ezt, egyszerűen csak intelligens módon beszélgettem velük. Na, pont ez az, amiért nem fogok párkapcsolatba kezdeni. Miért ilyenek a lányok/nők?
2016. aug. 13. 19:21
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és 14-es, ki kell ábrándítsalak titeket.

Egyik pasi sem erősebb az elveimnél.

Megtehettem volna már számtalanszor, hogy félrelépek, mégsem tettem és nem is utaltam rá egyszer sem.

Ha más fog kelleni, akkor szakítok előtte a barátommal, utána megyek a dolgomra.

Nálam a hűség egy alapfeltétel, nem csak a másikkal szemben, hanem saját magammal szemben is!

2016. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Az itteni megcsalásos kérdéseket pedig ha férfi kövezi el, akkor mindig jön pár válaszadó hogy "de neki ez jár, mert férfi, a férfi meg pedig ilyen".

Egyébként ha körbenézel, valóban nincs olyan számottevően nagy különbség a nők és férfiak megcsalási arányáról, én is ezt mondom mindig, mert ezt látom. Kb ugyanennyi ez az arány.


Vannak hűséges férfiak is attól, ahogy hűséges nők is.

A másik amit észrevettem ezeknél az embereknél, akik megcsalják/ták a párjukat, hogy nincsen rendben a kapcsolatuk általában. Legtöbbször a szec nem működik jól, már nem vonzódik úgy (vagy egyáltalán) az évek múltán a másikhoz, de képtelen szakítani. Vagy nem kap figyelmet a másiktól, ilyenek.

Az általánosítás viszont eléggé butaság, hiszen a megcsalás okai mélyebbek ennél, mintsem egy teljes nemre akarnád ráhúzni, hogy pl a nők vagy a férfiak megcsalósok.

2016. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
75%

Véleményem szerint az internetes beszélgetés személyes találkozo nélkül majdhogynem nem létezik. Ennyi erővel én meg is dugtam mindent finoman fogalmazva, mert elég jó vagyok írásban, de egy percig nem gondolnám hogy a való életben ez többet számítana egy pár dingókutyavesénél. Meg meg is dugtak volna páran, ha érted mire gondolok, mert az tény hogy eléggé alacsony a szint, könnyű kitűnni a tömegből. Majd ha személyes találkozásig vitted a dolgot, akkor gyere vissza...


És taníts mester... XD


De addig nem kell. :)

2016. aug. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Ez a "simán megcslalták volna velem a párjukat" elég öntelt és egoista gondolkodásra vall. Az, hogy valaki értelmes ès humoros mèg nem elegendő ok arra egy szintèn értelmes, felnőtt embernél, hogy megcsalja a párját. Egyébként meg hol szűrted le ezt a következtetést? Facebookon randomra bejelölgettél idegen nőket és ismeretlenül beszélgettél velük? Már ne is haragudj meg, de ez nagyon érett gondolkodásra vall. :D

Az meg a másik fele, hogy engem elég sok intelligens és humoros férfi vesz körbe (barátok) és van olyan köztük aki kifejezetten jóképű, mégsem csavarta el a fejem és nem csaltam meg a barátomat.

2016. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok öntelt, sem egoista, sőt, önbizalomhiányos vagyok. De ez így van, ahogy leírtam. Erősen utalt arra némelyikük, hogy nem zárkózna el a szextől. Ilyen nőkkel nem kezdek. Ha én lennék a párjuk, ugyanezt csinálnák a hátam mögött. Most jöttök ide azzal, hogy ,,jaj, én olyan hűséges és becsületes vagyok, soha nem kefélnék félre, képtelen lennék megcsalni a barátomat". Nem a fenét. Nem kell hazudozni.
2016. aug. 14. 17:30
 26/38 anonim ***** válasza:

Furcsa mi, ha normális hangnemben társalogsz a nőkkel, akkor nem pattintanak le azonnal. Hogy mik vannak? :)


Ebből a reakcióból te meg egyenesen lekövetkeztetted, hogy másba is benne lennének. Ó kis naiv.

2016. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Lehet gúnyolódni, de attól még nálam az igazság! ;)
2016. aug. 14. 17:50
 28/38 anonim ***** válasza:

Mivel a páromban minden megvan ami nekem kell, így miért is csalnám meg? :D mint mondtam, körbe vagyok véve olyanokkal, hogy megtehetném ha akarnám, de nem.

Az meg, hogy a neten azt írja valaki, hogy benne lenne a szexben...hát nem is tudom. Hány èves vagy, mert ez maximum 15 évesen menő... Egyáltalán milyen pasi az olyan aki neten ismerkedik? Nem kell a "nincs időm csajozni" duma, egy buszmegállóban is lehet akár ismerkedni ha valóban úgy "döglenek utánad" a párkapcsolatban élő nők a jó dumád miatt.

Az meg nagyon szomorú, hogy pl.a facebookon beszélgetsz ismeretlenekkel. Ezek szerint a VALÓDI èletben mégsem vagy olyan sikeres, ennek pedig oka van.

2016. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Az elsőbb nagyobb vita alkalmával menekülni fogsz egy másik férfihoz...nincs különösebben jó dumám. Nem 15 évesekkel beszélgettem, hanem 20-25 évesekkel. Képzeld, többnyire ők írtak rám. És nem a facebook-on, hanem itt, de ez most lényegtelen. Abban viszont igazad van, hogy élőben nem vagyok sikeres a nőknél. Szerinted egy csúnya srác az lehet? :D
2016. aug. 14. 18:07
 30/38 A kérdező kommentje:
*első
2016. aug. 14. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!