Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalók miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalók miért tartják többre magukat a tsiztességesebb, erkölcsösebb embereknél?

Figyelt kérdés

Én korábban fórumokon olvastam csak, de manapság a való életben tapasztalom hogy a hűtleneknek egyre nagyobb az arcuk.ha kitudódik hogy mit csináltak akkor a következő a helyzet:kikérik maguknak hogy beszédtéma legyen mert úgye hol van a megcsalás attól az "aljasságtól" hogy valaki ezt gennyes dolognak titulálja. azaz attól lesz probléma a probléma ha valaki annak nevezi. tehát pl a fekália is csak attól lesz büdös ha valaki fintorogni kezd mellette.

Némelyik viszont odáig megy hogy lazán lehet vele erről beszélni és tök magabiztosan magyarázza hogy aki helyteleníti a megcsalást az tapasztalatlan kiscserkész aki burokban él és nem tudja milyen az élet. mely körülmények kényszerítik az embert a félrelépésre....sőt az erkölcsösebb emberek a szerencsések mert nem esnek kísértésbe (tehát az kilőve hogy a leszólt tisztességes embereknek talán tartásuk, gerincük van vele szemben)



2015. aug. 27. 00:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
azért,mert a sátán uralkodik a föld(emberek)felett
2015. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűbb mint bevallani, hogy szar emberek, vagy csak szimplán hibáztak. Különben is az fingott, aki másokra mutogat alapon is csinálják, tehát terelik a szót a maguk módján.
2015. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert ők játékosnak tartják magukat és minél több a skalp, annál jobb vagy. Így mikor összemérik magukat a közemberrel, akkor nekik nyilván jobb eredményeik vannak, csak nem veszik, figyelembe, hogy sokan nem játszanak és sokak szerint lenézendő a játék is. Bármiből lehet ám sportot űzni, nem tudom ez miért nem világos alapból...
2015. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Érdekesen találó az 1-es.

Nem számítottam ebben a kategóriában ilyen válaszra.

2015. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

mert nekik ez a természetes, szerintük az a helyes amit ők tesznek...kb mint az erkölcsös oldal, hogy szerintünk meg az a helyes, hogy nem csaljuk meg a párunkat...és ezt ők se hozzák fel mint témát, hogy "mekkora lúzerek egy nővel/férfival élnek csak szexuális életet"...


22F

2015. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Költőnő? ***** válasza:
70%
vmivel meg kell magyarázni a gerinc hiányát... Egyébként meg állítom neked, ezek még "tökösnek " is érzik magukat mert megteszik azt amiről sztük mki csak álmodozni merészel.
2015. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%

szerintem egyszerűen károsabb a társadalomra az a szemlélet, amit te kérdező képviselsz, mint a megcsalás. Már a kérdésedet is úgy teszed fel, hogy magadat erkölcsösebb, tisztességesebb embernek minősíted. Csak úgy, általában. Mit teszel te le és az asztalra és mit tesz le a másik, összességében?


A szóhasználatodtól meg tényleg felfordul a gyomrom.


Kicsit komplexebb téma ez (is). Sok oka, és sokféle következménye lehet a megcsalásnak. A kérdésedből úgy tűnik, együgyűen szemléled ezt a témát.


Ha csak azért mondanak téged lúzernek, mert hűséges vagy, az parasztság. Ha azért mert folyton ítélkezel, akkor jogos.

2015. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

utolsó látom te is fordítva ülsz a wc-n valszeg te is az ilyenek pártját fogod. netán közéjük tartozol?Nekem van károsabb szemléletem ?ragozzuk tovább! az a szemlélet miszerint nem szabad ügyet se vetni, szóvátenni alja dolgokat az nem káros? dehogynem ez amolyan polkorrekt-hiszti féleség...mint mikor neheznényezi valaki hogy bizonyos népcsoportok állandóan leszüretelik a gyümölcsösét szétlopkodják a tyúkjait vagy csak simán nem lehet tőlük este kimenni....na az megkapja pl a rasszista jelzőt.

a ti vagy kedvenceid(attól függően hogy magadra veszed)eme szokásai (hűtlenkedései) rendben vannak? írásod szerint nem, de aki ítélkezik az még gázabb? hát bravó ez aztán az érv... mi lesz a következő? nem oké hogy bűnözök de aki feljelent az mégnagyobb gané merthát miféle dolog árulkodni???sőt be se szóljanak nekem mert mi köze másnak az én dolgomhoz??!!

2015. aug. 27. 22:14
 9/27 A kérdező kommentje:

az írásod másik részét nem értettem vagy nem tudtam komolyan vegyem-e: elítélem a megcsalókat és azt kérdezed mivel vagyok én(aki elítéli ezt) tisztességesebb? hát alapból emiatt, hogy én nem vagyok hűtlen. bocs hogy nem vagyok annyira szerény hogy galádnak hazudjam magam....amúgy meg a megcsalás nem olyan dolog ami totál egyedül jár. aki képes ilyenre az ezt leszámítva sem patyolattiszta ember.... nem csak arról van szó hogy valaki a házastársa mellett is hempereg valakivel na bumm.. itt arról is van szó hogy ez az ember átlépte a tisztesség és a tisztességtelenség határát aminek kismillió megnyilvánulása közül csak 1 azaz egy dolog a megcsalás , hiányzik már belőle az a kontroll ami visszafogja az alja dolgoktól.

én pl nem biznék meg olyanban akiről tudom hogy otthon jópofizik, az asszony háta mögött meg mással lepedőakrobatikázik... oké hogy engem nem tud megcsalni de simán kijátszhat engem mások ellen

2015. aug. 27. 22:24
 10/27 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy a megcsalás bűncselekmény de semmiképpen sem követendő dolog. egyértelműen megvetendő. de te mivel is emlegeted egy lapon a megcsalást? kértem e mindig számlát? a számlát tetszik tudni nem nekem kell kérnem hanem az eladónak/szolgáltatást nyújtónak (magától)adni..

de ez amúgy tetszik, jó kis párbeszéd lenne:

"-mit képzelsz magadról, megcsalod a nejedet?!!

-te beszélsz? Azok után hogy a boltból úgy jöttél ki hogy nem kértél számlát, mindössze csak fizettél???!!!"


és még szerinted én nem beszélek ésszel

2015. aug. 27. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!