Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalók miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalók miért tartják többre magukat a tsiztességesebb, erkölcsösebb embereknél?

Figyelt kérdés

Én korábban fórumokon olvastam csak, de manapság a való életben tapasztalom hogy a hűtleneknek egyre nagyobb az arcuk.ha kitudódik hogy mit csináltak akkor a következő a helyzet:kikérik maguknak hogy beszédtéma legyen mert úgye hol van a megcsalás attól az "aljasságtól" hogy valaki ezt gennyes dolognak titulálja. azaz attól lesz probléma a probléma ha valaki annak nevezi. tehát pl a fekália is csak attól lesz büdös ha valaki fintorogni kezd mellette.

Némelyik viszont odáig megy hogy lazán lehet vele erről beszélni és tök magabiztosan magyarázza hogy aki helyteleníti a megcsalást az tapasztalatlan kiscserkész aki burokban él és nem tudja milyen az élet. mely körülmények kényszerítik az embert a félrelépésre....sőt az erkölcsösebb emberek a szerencsések mert nem esnek kísértésbe (tehát az kilőve hogy a leszólt tisztességes embereknek talán tartásuk, gerincük van vele szemben)



2015. aug. 27. 00:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

19: Nincs olyan, hogy az egyik életterületen megengedem magamnak a csalást, mert nem helytelenítem, de a másikon nem engedem meg magamnak, mert helytelenítem. Ez fantazmagória.


20: Ezt nem értem.

Csak a csalónak "okoz kárt", azonban a csaló áldozatainak nagyságrendekkel többet szolgál a csalás felderítése a csalónak "okozott kárnál".

Azért tettem azt is idézőjelbe, mert az embernek ROSSZ, ha rejtőzködnie kell, ha hazudoznia kell, ha másoknak folyamatosan fájdalmat okoz, tehát végső soron a csaló is nyertes, ha lelepleződik, csak az elején éli meg, hogy nyakába ömlik az olvadt vaj.

2015. aug. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
20: Én nem nevezem együttműködésnek azt - épp ellenkezőleg! -, hogy megállapodunk valamiben, és a partnerem a hátam mögött megszegi a megállapodást és NEM működik együtt.
2015. aug. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"nem mondtam hogy a megcsalás bűncselekmény "


Egyébként lehet az.

Magyarországon az egészség büntetőjogi védelem alatt áll.

Ha valaki kockázatos partnernek számít, mert mással is teremt közeli testi kapcsolatot, és erről nem informálja a másik/többi partnerét, bűncselekményt követ el.

Ha meg is betegíti, és a gyógyulás 8 napon túl gyógyuló súlyos testi sértés (és utólag ún. tevékeny megbánás sem történik), akkor büntetési tétele 1 évig terjedő szabadságvesztés.


Más országokban maga a hűtlenség is lehet halállal terhelt bűncselekmény, leggyakrabban nők esetében.

2015. aug. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

megnyugtatlak vitapartner hogy soha nem volt hasznom olyanból amit te leírsz(számla nélkül olcsóbban kapok terméket), rendre odabattyogtam a pénztárhoz és kipengettem amit kértek, nem csevegtem nem flörtöltem nem alkudtam ,a számat befogtam és virítottam a lóvét

jösz a logikai bakugrásommal (nem értem) miközben pont te korrigálód a megcsaló embereket azzal hogy nyilván jobb adófizetők....másrészt a jól kereső nőkről megállapítod hogy megcsalják a párjukat--persze te dicsérni akarod őket hogy viszont sok adót fizetnek de szerintem ezzel az érveléssel egy jól kereső nőnek se bókolj mert kaphatsz egy maflást tőle +mégegyet a férjétől.....

ápropó ez az adócsaló dolog a te agyszüleményed amit te dobtál be a vitába : hűtlenek=gazdaságilag hasznos emberek, hűségesek=gazdaságilag haszontalanok.

NA akkor ki is az ítélkező?????

2015. aug. 30. 10:59
 25/27 anonim ***** válasza:

Az adócsalós szempontot egyetlen okból dobtam be, hogy vedd már végre észre, hogy az, hogy valaki csalfa, egyáltalán nem bizonyítja, hogy általánosságban is értéktelenebb. Ez úgy látom sikerült is, mert most már te kéred számon rajtam, hogy én miért általánosítok :) Vagy tévedek, másnak a szemében a szálkát is, magadéban a gerendát se?

Írhattam volna egyetlen linket is:

[link]


Amúgy én nem általánosítottam, azt írtam, hogy "***lehet***, hogy a csalfák jobb adófizetők. Az legyen a házifeladatot, hogy mutass egy olyan olyan ellenpéldát, ami miatt mégsem biztos, hogy a csalfák jobb adófizetők, hiába csalfábbak a magas jövedelmű nők.


Ha te még nem fizettél mesternek számla nélkül, annak egy oka lehet, hogy olyan fiatal vagy, hogy nincsen saját ingatlanod.

2015. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
De nem az a Kérdező által feltett kérdés, hogy a megcsalók értéktelenebbek-e valójában a nem megcsalóknál, sem az, hogy milyenek egyálétalán valójában, sem az, hogy a nem megcsalók hogyan viselkednek az élet más területein, hanem hogy a másokat megcsalók miért büszkék a tettükre és miért olyan a PR-juk, hogy ők ERKÖLCSÖSEBBEK másoknál?
2015. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

"mutass egy olyan olyan ellenpéldát, ami miatt mégsem biztos, hogy a csalfák jobb adófizetők, hiába csalfábbak a magas jövedelmű nők."


te elolvasod amit írsz mielőtt elküldöd? kezdjük ott hogy sem az nem biztos hogy a csalfák jobb adófizetők de még az sem hogy a magas jövedelmű nők csalfábbak (azért a magas fizetés nem feltétlenül rontja el az embert valamint az alacsony fizetés sem garancia a hűségre)


de olcsó (ellen)példát én is tudok:egy magas beosztású ember aki sokat keres nagyobb valószínűséggel rendelkezik azzal az dörzsöltséggel hogy tudja hogyan kell sok adót csalni és ártani úgy a költségvetésnek hogy lehetőleg csekély esélye legyen a lebukásak. ugye az ilyen fehérgalléros bűnözést mégsem a 4 elemit végzett "Késes Joci" űzi mesterfokon. a magas jövedelmű nő csalfább a kisebb jövedelműnél?.....hát a kicsi jövedelműt szerintem "könnyebb megvenni kilóra" mint azt aki önerőből is be tud újítani mondjuk egy nercbundát....de ezeket ragózhatjuk oda vissza ennek vagy annak a rétegnek a javára.

én a vegytiszta(nemtől, faji, párt- és felekezethovatartozástól független)vegytiszta hűtleneket mérem a vegytiszta hűségesekhez. A kérdés eddig terjed.


bizonyítsam be valamiről hogy nem biztos? mert attól biztos hogy te azt írod??? én kapásból egyvalamit gondolok biztosnak,amit úgy hívnak halál.


legyél kedves elolvasni a kérdést és arra válaszolni mert eddig csak engem kostolgattál azzal hogy adót csalok , majd pedig azzal hogy valszeg csóródiák vagyok, pedig van ingatlanom(nem is volt olcsó). tényleg nem újítottam még fel mert még nem látom sürgősnek.


de akkor térjünk ki rád:regisztráltál az ashley madisonra hogy ennyire véded a félrekufircolókat?

2015. aug. 31. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!