Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan ennyire hűtlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire hűtlenek a lányok/nők?

Figyelt kérdés
Beszélgettem privátban pár lánnyal/nővel, megfigyeltem, hogy ha intelligens és humoros az ember, rohadt könnyen el lehet csavarni a fejüket, annak ellenére, hogy ,,hűséges" típusok. Ezek a lányok/nők kapcsolatban voltak, de simán megcsalták volna velem a párjukat. Még mielőtt jönnének a leoltások, nem, nem direkt csináltam ezt, egyszerűen csak intelligens módon beszélgettem velük. Na, pont ez az, amiért nem fogok párkapcsolatba kezdeni. Miért ilyenek a lányok/nők?
2016. aug. 13. 19:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Olyan nőket keress, akik nincsenek kapcsolatban.

Legalábbis én többre tartanám magam, minthogy csak harmadik legyek.

2016. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Talan ferfiakban/fiukban nincsenek ilyenek...khm?

Vannak hutlenek. Ferfiak es nok eseteben is. Te a hutlen fajtat fogtad ki. De emellett vannak husegesek is.

2016. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is tapasztaltam, nem egy csajt ágyba vittem már akinek volt pasija.


26F

2016. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Csak azt nem értem miért kell általánosítani. Nőkben, férfiakban ugyanúgy vannak hűtlenek, mint ahogy hűségesek is. Ugyanúgy sok férfi megy félre barátnő/feleség mellett, mégsem kérdezem, hogy miért ilyen hűtlenek a férfiak..
2016. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Persze, férfiban is ugyanígy megvan ugyanez, nem is vitatom. De a kérdésben most nőkről van szó. Durva, hogy milyen könnyű elcsábítani őket, pedig sem jóképű, sem nagydumás nem vagyok. Amúgy nem tudtam először, hogy kapcsolatban vannak, sőt, többnyire ők kezdeményezték a beszélgetést...és nem voltak plázacicák!!!
2016. aug. 13. 19:39
 6/38 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam butának, de még csetelés formájában sem gabalyodom össze senkivel komoly párkapcsolatban. Akik félrelépnének, és nemcsak brahiból mondják hanem tényleg megteszik, azok nem nők és lányok, hanem egyszerű rbancok.
2016. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
30 alatt a hűséges ember olyan ritka, mint Afrikában az eszkimó...
2016. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem elcsavartad a fejüket? Erre csak két igenlő szóval tudok válaszolni: Aha, persze :)
2016. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
#8: Hihetetlen, hogy létezik ilyen?
2016. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd, hogy büszke vagyok erre!!! Sőt, csak a kedvemet vette el a párkereséstől...
2016. aug. 13. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!