Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan ennyire hűtlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire hűtlenek a lányok/nők?

Figyelt kérdés
Beszélgettem privátban pár lánnyal/nővel, megfigyeltem, hogy ha intelligens és humoros az ember, rohadt könnyen el lehet csavarni a fejüket, annak ellenére, hogy ,,hűséges" típusok. Ezek a lányok/nők kapcsolatban voltak, de simán megcsalták volna velem a párjukat. Még mielőtt jönnének a leoltások, nem, nem direkt csináltam ezt, egyszerűen csak intelligens módon beszélgettem velük. Na, pont ez az, amiért nem fogok párkapcsolatba kezdeni. Miért ilyenek a lányok/nők?
2016. aug. 13. 19:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Cseten sok mindent ír az ember. Lehet hogy ott úgy tűnt, hogy simán ágyba tudnád vinni, de lehet, hogy élőben koránt sem lenne ez olyan biztos, csak kellett már valami "izgalom" az unalmas életébe, netán egó-növeléshez. Emiatt nem kell rögtön így reagálni.
2016. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
#11 Lehet abban valami, amit mondasz. De innen már rövid az út az ágyig. Ha megfelelően csűrtem-csavartam volna a szavakat, szex lett volna a vége. Újra elmondom, nem direkt csináltam és nem vagyok erre büszke.
2016. aug. 13. 19:54
 13/38 anonim ***** válasza:

Az, hogy kifogsz pár ri-bit, nem jelenti azt, hogy mindenki az.

Én sosem csalnám meg a barátomat, egyszerűen nem lehet rávenni.

Nekem ehhez nincs arcom, mondhat nekem bárki bármit, egyik fülemen be a másikon ki.

Mert ilyen is van.

2016. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

#13


ez tart addig amíg nem jön valami önjelöt kaszanova, aki addig nyomulgat, míg otthon valami kis konfliktus után mégiscsak mellette ébredsz... Igaaz akkor jön a "de a barátom az nem volt jó hozzám" joker

2016. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
#13 Mibe fogadunk, hogy van olyan férfi a párodon kívül, aki simán el tudna csábítani?
2016. aug. 13. 19:59
 16/38 anonim ***** válasza:

Hát azért a cseten írkálás meg az ágy között nem olyan rövid az az út. Ott van pl az eset, amikor két ember cseten hajnalokig "beszélget", élőben meg két szót nem tudnak nyögni egymásnak. Cseten minden sokkal biztonságosabb, nincsenek se szem-, se fültanuk, két kattintással meg törölhet mindent és tagad, mint az állat, akkor esélyes, hogy nem derül ki semmi. Na de megszervezni egy légyottot, úgy hogy ne fuss össze senkivel meg legyen egy bombabiztos alibid... Érzed a különbséget?


Na de a lényeg, hogy nem szép dolog ezt tenni a másik háta mögött, ebben igazad van. Ezek a lányok valszeg hiányolnak valamit, izgalmat, vagy valamit amitől önbizalmat meríthetnek, netán már elmúlt a szerelem, de nem akar szakítani, stb, a franc tudja. De ez még nem jelenti azt, hogy minden lány/nő ilyen.

2016. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy csak a bunkó nagypofájú pasikra buknak a nők, szóval érthetetlen...
2016. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
#16 Nem szeretnék általánosítani, valahol biztos vannak hűséges nők, de eddig csak hűtlenekbe futottam. Remélem, találni fogok olyat, aki nem fog megcsalni.
2016. aug. 13. 20:13
 19/38 A kérdező kommentje:
Bár most egyelőre elment a kedvem a társkereséstől.
2016. aug. 13. 20:14
 20/38 anonim ***** válasza:

Nem minden nő r*ibanc, aki a barátja mellett össze-visszakefélget. És hagyjuk már ezt, hogy tuti bármelyik nőt el lehet csábítani, csak valami jóképű/izmos stb pasi kell hozzá. Aki hűséges típus és van gerince, azt úgy se tudod elcsábítani. Ennyi.

Érdekes nálam is próbálkoztak többen, míg kapcsolatban voltam, és helyes fiúkról/férfiakról volt szó, mégis mindet elhajtottam a francba, mert nem vagyok féreg. Ha egyszer van barátom, szeretem őt, akkor soha nem csalnám meg. Ha meg valami nem oké, "kalandra" vagy másra vágyom, akkor inkább szakítok, de akkor sem a félrekefélést választom.

2016. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!