Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Sajnálom, sosem gondoltam, hogy egyszer egy ilyen kérdést fogok kiírni, nem lesz szép sztori, és totál aljasnak fogtok gondolni, ami teljesen jogos, én is annak tartom magam, de már nem tudok kilépni ebből az egészből.. Szóval van egy barátnős, 1 gyermekes ( 3éves a kislánya) férfi, akivel egy hónapja vagyunk közelebbi kapcsolatban, azaz csókolózunk, pettingelünk, szex még nem volt. Minden alkalommal, amikor már mindketten teljesen fel vagyunk izgulva leállít, hogy ne menjünk tovább, én nem ezt érdemlem, majd egyszer egy jobb helyzetben szeretné velem csinálni, állandóan azt mondogatja, hogy ő nem akar engem bántani, és nem akarja, hogy azt gondoljam, hogy ő a szex miatt akar velem "kavarni".Szerintetek tényleg emiatt nem akar továbbmenni a dologban? Mellesleg egyáltalán nem bánom, hogy nem megyünk tovább, csak félek, hogy csak amiatt nem akar továbbmenni, mert fél, hogy esetleg teherbe esem, vagy utána megzsarolom( aki nevetséges, mert sosem tennék ilyet, bár ez elgondolkodtató, mert régen azt gondoltam, hogy ilyet sem tennék soha, hogy egy olyan férfivel kezdek ki, aki kapcsolatban van.. :( )Otthon rossz a kapcsolat a barátnőjével, mondtam neki többször, hogy ami elromlik, azt megjavítani kellene, nem eldobni, de azt mondja mindig, hogy menthetetlen a helyzet, de még képtelen elhagyni őket, mert tudná, hogy anyagilag nem állnának meg a saját lábukon. 2 hét után mondta, hogy szeretlek, azóta is mondta már többször.. Én is nagyon kedvelem őt, iszonyatosan, de félek, hogy csak egy kis extra szeretgetésre vágyik, aztán én nagyot fogok majd koppanni, mert csak hiteget. Meddig várjak rá? Honnan tudom biztosan, hogy nincs több szeretője?( már ha én szeretőnek számítok :/ ) Azt mondta, hogy még sosem csinált ilyet, szerintetek hihetek neki? Amikor ezeket mondja, mindig a szemét figyelem, és annyira oszintének tűnik, de honnan tudhatom, hogy valóban így gondolja, vagy csak profi színész? :) Hülye kérdések, tudom, de megígértem, hogy nem mondom el senkinek, de már felemészt a dolog, ezért inkább kiírom a bánatom magamból, hátha valaki tud érdemi tanáccsal szolgálni :)
2015. nov. 16. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Napi lotyó.... Remélem a hátralévő életed azenvedéssel fog telni! Miért nem lehet független faaszba ülni?! Ne várj rá ne legyél k... a!
2015. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs szex még szerető vagy. Szerintem ez csak a rizsa, hogy az anyuka a kislánnyal nem fog boldogulni, ha ő elköltözik. Nyilván gyerektartást a partnered fog fizetni, mert fizetnie kell. A gyerek anyukája pedig el fog menni dolgozni, és meg lesznek valahogy. Ilyen alapon a gyerek 18 éves koráig élhetnek együtt, mondván, hogy amúgy anya egyedül a gyerekkel nem boldogulna. Szerintem attól függ mennyire gondolja komolyan veled a dolgot, ha meg akarja oldani ezt a helyzetet. Tehát kilép a kapcsolatából, és téged választ. Ha csak húzza az időt a költözéssel, akkor azt akarja, hogy csak a szeretője légy.
2015. nov. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1: Szádat evésre, kértem, hogy ilyet ne!

#2: Jogos! Akkor szerinted hagyjam az egészet? Nem érdemes várni rá? Igen, azt mondta sokszor, hogy neki a kislánya az első.. Igazából szerintem sosem lehetnék első nála, ami nem is baj, mert legalább így tudom, hogy felelősségteljes, de azt nem tudom, hogy megéri-e így a dolog? Mármint emiatt szenvedni fogok szerintetek, illetve rákérdeztem,hogy ő akar e még gyereket, azt mondta, hogy nem, mert egyet is nehéz tisztességesen felnevelni.. Pedig én majd szeretnék, szóval lehet, hogy amiatt, mert a jövőről kapcsolatos elképzeléseink nem egyeznek, nem fogunk kompromisszumot találni, és így "feleslegesen" hagyta el a családját? Ajj, annyira tanácstalan vagyok :( mellesleg én 23 éves lány vagyok, ő 32 éves férfi

2015. nov. 16. 08:03
 4/13 anonim ***** válasza:

A másik: minél tovább húzza a helyzetet, annál inkább gondolj arra, hogy mennyire tisztességtelenül bánik a másik nővel, ráadásul a gyermeke anyjával, amiért ebbe a szituációba hozza őket.

Valószínű, ha a nagy szerelem majd elmúlik köztetek veled is így fog majd bánni.

2015. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, igazad lehet, sajnos, köszönöm a válaszaidat #2-es!!!! :)
2015. nov. 16. 08:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Mérlegelj, hogy hosszú távon akarod - e őt? Pl.: tudnál - e élni gyerek nélkül? Adott esetben, ha téged választ, hétvégi pótanyukaként gondoskodni az ő gyerekéről? Ha teljesen mást akartok akkor kár eröltetni. Arra ne nagyon alapozz, hogy majd meggondolja magát gyerek témában. 32 éves férfinek már kiforrott személyisége van, kicsi rá az esély, hogy másképp fogja gondolni.

Én a helyedben egy időre/vagy végleg befejezném ezt a kapcsolatot. Ha szeret téged, akkor újra fogja veled kezdeni tiszta lappal, úgy hogy már nincs felesége, élettársa. Ha velük marad, akkor tudod, hogy számára ennyit is ért a dolog. Ha vele akarsz lenni akkor biztosíthatod arról, hogy egy darabig (nyilván nem a végtelenségig) várod őt, a találkozásokat viszont szerintem úgy tiszta ha befejezitek. Egyrészt tisztességtelen a másik féllel szemben, másrészt ha igazán szereted őt akkor ez a te védelmed is, mert minél több idő telik el, annál inkább beleszeretsz és annál inkább sérülsz.

2015. nov. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én a helyedben választás elé állítanám. ha tényleg szeret és szeretne veled lenni, akkor hagyja ott a barátnőjét. nyilván gyerektartast fizetni fog, azon felül is adhat nekik. szóval ez nem indok. ha olyan rosszul áll a barátnője, akkor meg vegye magához a gyereket. de mivel már 3 éves a gyerek, felteszem anyuka is dolgozik

DE amíg ezt nem teszi meg, nem lép semmit, addig én semmi intimebb dolgot nem tennék vele a helyedben ... csók se.. ha tényleg komolyan gondolja veled, lép. ha nem, akkor legalább kiderul.. lehet csak kis kalandra vágyik, de nem hagyná el a barátnőjét.. ilyen esetben jobb ha nem eled vele magad

2015. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat!!!!!!
2015. nov. 16. 10:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Saját példámból írom, elképzelhető amit mond a pasi.

Én is sokat tépődtem hogy elhagyjam e a feleségem, hasonlók jartak nekem is a fejemben, hogy nem fogja egyedül megoldani az anyagi oldalát a dolognak. Valamint akár szégyen, akár nem, mindenki fél kilépni egy meglévő kapcsolatból mégha az rossz is. Ha tényleg rossz neki ahogy mondja valószínűleg csak idő kérdése mikor lép ki belőle. Az pedig rajtad múlik vársz-e addig rá. Neked kellene választásra bírnod, adj neki időt akár pár hónapot is, az ilyet nem egyszerű lezárni.

Mondd neki hogy te vársz rá, de addig én is azt javaslom ne legyen testiség , még csók sem , amíg nem lép! Különben azt hiszi hogy mehet minden a régiben.

Én hinnék neki, főleg hogy nem tepert le mikor volt rá lehetősêge. Sokszor nekem is jól esett volna akár csak egy ölelés is vagy egy csók mikor ebben a helyzetben voltam. De ha te ezeket megadod neki a párja mellett, akkor nem fog lépni sajnos.

2015. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!!! :)
2015. nov. 16. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!