Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Sajnálom, sosem gondoltam, hogy egyszer egy ilyen kérdést fogok kiírni, nem lesz szép sztori, és totál aljasnak fogtok gondolni, ami teljesen jogos, én is annak tartom magam, de már nem tudok kilépni ebből az egészből.. Szóval van egy barátnős, 1 gyermekes ( 3éves a kislánya) férfi, akivel egy hónapja vagyunk közelebbi kapcsolatban, azaz csókolózunk, pettingelünk, szex még nem volt. Minden alkalommal, amikor már mindketten teljesen fel vagyunk izgulva leállít, hogy ne menjünk tovább, én nem ezt érdemlem, majd egyszer egy jobb helyzetben szeretné velem csinálni, állandóan azt mondogatja, hogy ő nem akar engem bántani, és nem akarja, hogy azt gondoljam, hogy ő a szex miatt akar velem "kavarni".Szerintetek tényleg emiatt nem akar továbbmenni a dologban? Mellesleg egyáltalán nem bánom, hogy nem megyünk tovább, csak félek, hogy csak amiatt nem akar továbbmenni, mert fél, hogy esetleg teherbe esem, vagy utána megzsarolom( aki nevetséges, mert sosem tennék ilyet, bár ez elgondolkodtató, mert régen azt gondoltam, hogy ilyet sem tennék soha, hogy egy olyan férfivel kezdek ki, aki kapcsolatban van.. :( )Otthon rossz a kapcsolat a barátnőjével, mondtam neki többször, hogy ami elromlik, azt megjavítani kellene, nem eldobni, de azt mondja mindig, hogy menthetetlen a helyzet, de még képtelen elhagyni őket, mert tudná, hogy anyagilag nem állnának meg a saját lábukon. 2 hét után mondta, hogy szeretlek, azóta is mondta már többször.. Én is nagyon kedvelem őt, iszonyatosan, de félek, hogy csak egy kis extra szeretgetésre vágyik, aztán én nagyot fogok majd koppanni, mert csak hiteget. Meddig várjak rá? Honnan tudom biztosan, hogy nincs több szeretője?( már ha én szeretőnek számítok :/ ) Azt mondta, hogy még sosem csinált ilyet, szerintetek hihetek neki? Amikor ezeket mondja, mindig a szemét figyelem, és annyira oszintének tűnik, de honnan tudhatom, hogy valóban így gondolja, vagy csak profi színész? :) Hülye kérdések, tudom, de megígértem, hogy nem mondom el senkinek, de már felemészt a dolog, ezért inkább kiírom a bánatom magamból, hátha valaki tud érdemi tanáccsal szolgálni :)
2015. nov. 16. 07:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elkepzelheto, hogy igazat mond.Irigylem azokat akiknek van batorsaguk hasonlo helyzetben a szivukre hallgatni. En egy ellaposodott, erzelmektol mentes hazassagban elek, es szegyen vagy sem, mindkettonknek van/volt mar szeretoje.

Nem szereto miatt romlott meg a hazassagunk, egyszeruen csak 2 ellenkezo iranyba valtoztunk az evek soran, es valoszinuleg epp azokat a szemelyisegi jegyeket hagytuk el, amik a masiknak egykor tetszettek. Viszont 2 gyerekunk van, es tulzottan egymasra epitettuk az eletunket ahhoz, hogy csak ugy felrugjunk mindent.

En is talaltam valakit, aki megadja azt ami a hazassagombol mar regota hianyzik, es itt most nem a szexre gondolok.Ahhoz viszont gyava vagyok, hogy a szivemre hallgassak, igy jatszom tovabb a szerepem es csak magamban orlodok, hogy mi lenne ha...

2015. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hmm ismerős a helyzet.. Én is voltam ebben a szituációban.. Bár még én fiatal vagyok és elvileg én még túllépek ezen de szerintem nem.. Én azt mondom neked amit én is tettem.. ugyan is egyszer minden kiderül.. Próbáld kizárni az életedből.Foglalkozz mással vagy keress hobbit hogy elfelejtsd.Manapság a szavaknak a súlyát sokan nem ismerik. zsákba macska talán. Lehet tényleg szeret. Lehet csak a szex kell neki.. Előbb vagy utóbb úgyis elleszel ítélve akármit is csinálsz semmi sem lesz jó. Kitartást!
2015. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó!! Remélem te is túl tudsz majd lépni ezen a dolgon! Köszönöm a válaszod :)
2015. nov. 19. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!