Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal e a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekii84 kérdése:

Megcsal e a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Új vagyok még itt szeretném a véleményeteket kérni. A barátnőmmel öt éve vagyunk együtt ő 27 éves én pedig 30 és az utóbbi időben furcsa dolgai vannak ami el bizonytalanít .Fél éve új munkahelye van kb három hónapja kezdődtek a dolgok folyton a barátnőjével dumál hol fb-n hol pedig telefonon lassan úgy jár már dolgozni mintha randira menne egy két túlóra is van meg munka után barátnővel találkozik de soha nem mehetek vele mert a barátnőjének kapcsolati gondjai vannak ebben ad neki tanácsot.A szexuális életünk sem olyan mint régen vagy nincs kedve vagy fáradt vagy ha csináljuk olyan fadarab az ágyban és érzem rajta hogy nem stimmel. Ezt én nem hiszem el.A telefonját megnéztem míg zuhanyzott egyik este semmit nem találtam benne egy gyanús dolog volt húsz percet beszélt egyik munkatársával de ez sem biztos hogy gyanús. Aztán tegnap történt egy olyan dolog ami miatt fel kellett volna hívnom nap közben de nem tudtam nem vette fel a telefont erre fel hívtam a munkahelyén ott meg azt mondták szabadnapos. Haza jött a szokásos időben kérdezem tőle milyen napod volt? Erre az volt a válasz mint mindig sok volt a munka. Ekkor döbbentem le hogy tényleg valami nem stimmel . Most nem tudom mikor és hogyan borítsam ki a bilit?Nem tudja hogy kerestem.Lehet csak simán meg kérdezem hol volt munka helyett? Valami jó tanács jól jönne. Válaszokat előre is köszönöm.

2016. jún. 17. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Aretkessarkúatyaúristenit!
2016. jún. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Bence_ ***** válasza:
82%
Menj el egy std szűrésre.
2016. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon sajnalom, de meglepödtem volna, ha nem ez lett volna a vege.


Ennel jobb lanyt erdemelsz es van is rengeteg, aki valoban melto a szeretetre!

2016. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi legyen meg kell beszélni .
2016. jún. 18. 15:27
 15/19 anonim ***** válasza:
Dobk ki a q-t! De sajnos jobbat nem fogsz találni, csak másikat.
2016. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Bence_ ***** válasza:
Mit szeretnél megbeszélni?
2016. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hogy miért és hogyan alakult ki.Érzelmi dolog e vagy sem.De már beszéltünk ezekről és azt mondta csak szex érzelmek nincsenek és hogy engem szeret.
2016. jún. 21. 20:11
 18/19 Bence_ ***** válasza:

Azon azért gondolkodj el, hogy valóban ilyen ember való melléd?

Ő magát szereti. Ha szeretne akkor ezek az élmények kimaradnának az életedből.

Szerinted a pasival rólad beszélgettek, hogy mennyire szeret téged??

2016. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aki szeret, az nem csal meg, és nem hazudik a szemedbe...
2016. jún. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!